Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 15, 16:53)
Ne nebudejo, siaip nelabai suprantu to budejimo, nes kalbeti leidzia vos kelias minutes, tad atejo pora zmogeliu aplankyt ir viskas. Juk noresis paciai gerai pamiegot ir pailset po narkozes.
Tad butinybes tikrai nera.



bet vaikščioti leidžia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 11 15, 17:20)
bet vaikščioti leidžia?  g.gif

Pradžiai tik,kokias 2 val.po parvežimo į palatą reik gulėt,nes galva svaigsta dar po narkozės,o šiaip galima,bet labiausiai norisi gulėt.Aš tik į tualetą vos ne vos nusivilkdavau ir viskas.Toliau visą dieną lovoje prie kompo ir panašiai...
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 15, 17:23)
Pradžiai tik,kokias 2 val.po parvežimo į palatą reik gulėt,nes galva svaigsta dar po narkozės,o šiaip galima,bet labiausiai norisi gulėt.Aš tik į tualetą vos ne vos nusivilkdavau ir viskas.Toliau visą dieną lovoje prie kompo ir panašiai...



aišku, ačiū mirksiukas.gif
penktadienį operacija, kaip neramu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 11 15, 17:24)
aišku, ačiū  mirksiukas.gif
penktadienį operacija, kaip neramu  doh.gif

Labai svarbu nusiteikti,kad viskas bus gerai ir manyti:-Ir kas po velniais,ten gali būti negerai?
Ogi nieko.Aišku nieko nesakau,pooperacinis periodas buvo skausmingas,bet šiaip operacija nėra sunki. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 11 15, 17:24)
aišku, ačiū  mirksiukas.gif
penktadienį operacija, kaip neramu  doh.gif

Na mane lake para pooperacineje palatoje, siaip joje laiko apie 4val. tai ta laika vaikscioti tik iki tualeto leidzia. Po to irgi geriau lovos rezimas, jokiu lankstymusi ir pan. Man patare per pirma para butinai isgerti 1l. vandens, atseit geresne tada pooperacine savijauta. Na man tai padejo,kalbet visai normaliai galejau.
As visa ta diena pragulejau lovoje ir skaiciau zurnalus, neleido man net sedet ilgai...
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 15, 22:01)
Na mane lake para pooperacineje palatoje, siaip joje laiko apie 4val. tai ta laika vaikscioti tik iki tualeto leidzia. Po to irgi geriau lovos rezimas, jokiu lankstymusi ir pan. Man patare per pirma para butinai isgerti 1l. vandens, atseit geresne tada pooperacine savijauta. Na man tai padejo,kalbet visai normaliai galejau.
As visa ta diena pragulejau lovoje ir skaiciau zurnalus, neleido man net sedet ilgai...

Kokioje dar pooperacinėje? biggrin.gif Visas išoperuodavo,kol prabundi paguli operacinių teritorijoj,jei jau nebesidvejina ir panašiai,tai net pilnai neatsičiuchinusį parveža į paprastą palatą.Bent jau Santariškėse rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 15, 22:38)
Kokioje dar pooperacinėje? biggrin.gif Visas išoperuodavo,kol prabundi paguli operacinių teritorijoj,jei jau nebesidvejina ir panašiai,tai net pilnai neatsičiuchinusį parveža į paprastą palatą.Bent jau Santariškėse rolleyes.gif

Na matai nevisos ligonines turi pooperacines palatas, kuriose pagal istatyma turi laikyti minimum 4val. bet siaip stebi iki paros smile.gif
Tad as gulejau pooperacineje palatoje para, o po to tik jau i normaliai palata perkele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 17, 17:15)
Na matai nevisos ligonines turi pooperacines palatas, kuriose pagal istatyma turi laikyti minimum 4val. bet siaip stebi iki paros smile.gif
Tad as gulejau pooperacineje palatoje para, o po to tik jau i normaliai palata perkele smile.gif

Tai sakei tu Santariškėse operavaisi lyg ir.Tai ką,vieną dieną turi,kitą dieną jau neturi tokių palatų?
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 17, 22:53)
Tai sakei tu Santariškėse operavaisi lyg ir.Tai ką,vieną dieną turi,kitą dieną jau neturi tokių palatų?

Ne ne, as ne santareskese.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 18, 20:05)
Ne ne, as ne santareskese.

Sorry,tada man blogai susišvietė blush2.gif
Atsakyti
O man operacija teko atideti, nes nakti sukilo temperatura, skauda gerkle, jauciu angina...kaip gaila, kai tiek laukta, dabar operuosiuos siauliuose be lazerio, ka darysi, greiciau luptu man ja lauk, jau tiek prasikankinau
Atsakyti
sveikos

man dažnai gerklėjė kažkas stovi, trukdo. Galvojau refliuksas g.gif bet kartais iš gerklės iškrenta tokie dvokiantys pipiro dydžio balti nežinau kaip pavadint gumuliukai.
kas tai ? koks pūlinys man susidaręs?

gal dar kam nors taip? blush2.gif
Atsakyti