Įkraunama...
Įkraunama...

Mažeikių darželiai

keptos bulvės vakarienei blink.gif
apskritai pradėsiu bijot tų darželių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 04 08, 23:11)
keptos bulvės vakarienei blink.gif
apskritai pradėsiu bijot tų darželių schmoll.gif


niekaip negaliu prisimt,cia tam darzely kur prie azuolo yra du salia doh.gif kadangi ji krikstasunis lanko,tai paklausiu tikslau pavadinima
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 04 04, 21:21)
mes irgi etg gyvenam 4u.gif
tai reiktų gal darželyje apsilankyti jau g.gif ...

drinks_cheers.gif thumbup.gif Kuriam gale gyveni? Mes dabar jau už darželio. Galim susibėgti kada mirksiukas.gif .

QUOTE(briedžiukė @ 2006 04 08, 22:11)
keptos bulvės vakarienei blink.gif
apskritai pradėsiu bijot tų darželių schmoll.gif

schmoll.gif "Kregždutėj" tai tokių dalykų nėr. Maniškis iš vis grįždavo labai patenkintas, net pačius mažiausius veda į lauką kasdien iš ryto ir po pietų, pavasarį iš vis lauke sėdi ax.gif . Ir auklėtojos visos labai labai thumbup.gif . Aš visas žinau, net ir dabar mano didysis labai džiaugiasi susitikęs auklėtojas, pasikalba, iš mokyklos nubėga aplankyti.
Atsakyti
Aisteba, mes prie pat darželio - 22 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 04 13, 07:20)
Aisteba, mes prie pat darželio - 22  lotuliukas.gif

Tai galim per langus mojuotis - aš 32 bigsmile.gif . assa.gif
Atsakyti
tai užsukit kokį vakarą į svečius arbatos atsigert mirksiukas.gif o dar ir vermuto buteliokas stovi ax.gif
Atsakyti
Maniškė lanko Pasaką. Rinkomės todėl, kad arčiausia. Nuėjau užrašyti balandžio mėnesį, kad jau nuo rugsėjo galėtų lankyti (čia pernai), tai kaip ir buvau pavėlavusi. O ir šiaip sakė, kad visų naujokų iškart nepriima. Pratina visus po truputį, tai mūsų eilė būtų atėjus tik kokį lapkritį doh.gif Tai aš baisiai išsigandau, kur reiks mažę dėt nuo rugsėjo g.gif Bet tada darželio vedėja pasoūlė nueiti į mišrią Valdorfo metodikos grupę. Ten eilių nebuvo, todėl mes sulig ta diena ten ir pasilikom ax.gif Kiekviena metodika turi savų pliusų ir savų minusų.Auklėtojos thumbup.gif Į lauką eina kasdien - ar lyja ar sninga (nors tai man kartais ir nelabai patinka, bet...)Š iaip atmosfera thumbup.gif , labai šiltos šventės wub.gif
Atsakyti
Manoji tai prades nuo rudens lankyti Pasaka, kiek girdejau is draugiu tai visos patenkintos, o del uzsiregistravimo tai jau ir pries metus gali buti per velu, zinau kad kitos mamos tik gimus lialiukams uzsiraso. Tilkiuosiu nenusivilsiu
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
As savo mazaja vakar i Gintareli uzrasiau... Malonu skaityti gerus atsiliepimus 4u.gif
O del vietu - ziuresim kaip cia bus. Noretumem pradeti lankyti nuo rugsejo, tikiuosi, kad tilpsim blush2.gif
Sunku bus is pradziu, ji pas mane lepunele, du metus aukles popinta... Bet tikiuosi kad pripras mirksiukas.gif
Atsakyti
mes irgi uzsirasem i "pasaka" jau ziema sake kad lopselio grupeje yra pilnas sarasas, bet liepe ateti rudeni atseit daznai vietu atsiranda.esu girdejusi kad tai tikrai geras darzelis, maciau kad graziai irengtas, vadovaujasi valdorfo metodika.
bet mes pradesime eiti gal tik ziema nes lreikia dar paugeti ir bijome ligeliu kurios uzpuola visus pradejusisu eiti i darzeli. beje labai nustebau kad sarase 20 mazu "pumpureliu", o aukletoja tik viena, atseit dar seimininkute padeda. idomu butu pamatyti kaip ji ten sukasi.
p.s. emilijos mamyte gal musu dukrytes i viena grupe eis 4u.gif
Atsakyti
Mano pirmas vaikas lanko pasaka darzeli tai esame labai patenkinti sunus labai nori i darzeli nuo sesiu ryto keliasi ir praso kad vestume i darzeli bigsmile.gif . o antra savo sunu jau uzrasiau i darzeli nors jam dar tik 3 menesiai , nes labai didelios eiles pasakoje
Atsakyti
Malonu girdeti tik gerus atsiliepimus apie darzeli Pasaka.
Visko gali buti kad Emilija ir Aureja, eis i viena grupe ax.gif
Atsakyti