Įkraunama...
Įkraunama...

Mažeikių darželiai

QUOTE(Vilmuxxxe @ 2009 01 16, 09:47)
nereikia jokių dokumentų  g.gif  jau pati nebeatsimenu,bet atrodo nieko nesinešiau  g.gif
QUOTE(arabele @ 2009 01 16, 12:34)
Nerekia nieko data vardą pavardę užsirašo ir viskas
Keista g.gif . Aš kai ėjau užrašyt, tai gimino liudijimus nešiaus ir, pasirodo, reikėjo ax.gif
Saldainiukų tai neee schmoll.gif . Nemoku ir aš su tokiais dalykiukais elgtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaušiukas @ 2009 01 16, 16:55)
Keista g.gif . Aš kai ėjau užrašyt, tai gimino liudijimus nešiaus ir, pasirodo, reikėjo ax.gif
Saldainiukų tai neee schmoll.gif . Nemoku ir aš su tokiais dalykiukais elgtis blush2.gif

aš matyt nebepamenu seniai buvo beto visada turiu SMiltės kortelę tai jei ir reikėjo neužfiksavau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif . Gal turit kas kokiu atsiliepimu apie l\d "Pasaka"?
doh.gif Pasiskaiciau pirmuose psl., persigandau, kad galim but pavelave uzsirasyt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulyte: 18 sausio 2009 - 13:27
QUOTE(Dingusi_siela @ 2009 01 15, 23:01)
Mamytes, galit pasakyti, kokiu dokumentu reiktu nestis registruojant vaika i darzeli? smile.gif nesat gal koki saldainiuka? aciu uz info smile.gif

nieko nereikia nestis, parasai pareiskima ir viskas...

QUOTE(Ingulyte @ 2009 01 18, 13:23)
Sveikos mamytes 4u.gif . Gal turit kas kokiu atsiliepimu apie l\d "Pasaka"?
doh.gif Pasiskaiciau pirmuose psl., persigandau, kad galim but pavelave uzsirasyt verysad.gif

kuo anksciau tuo geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2009 01 18, 13:23)
Sveikos mamytes 4u.gif . Gal turit kas kokiu atsiliepimu apie l\d "Pasaka"?
doh.gif Pasiskaiciau pirmuose psl., persigandau, kad galim but pavelave uzsirasyt verysad.gif

visko gali būti ten eilės ohoho
Atsakyti
Laba diena,gal zinot ar darzley delfine yra logopedas<>?
Atsakyti
Pirmadieni buvau nuejus i "Pasaka", eilej 2010 m. rudeniui 47, itariu ten nepateksim(o gal yra vilties?). Tada nuvariau kur arciau darbo i senamiesty lyg ir "Saulute" vadinas, ten 17. Bet va grizo vyras is darbo ir pradejo pasakot, kad kazkokia jo bendradarbe nekaip apie ta darzeli atsiliepia verysad.gif . Nezinau ka daryt, gal dar kur uzsirasyt?
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2009 01 23, 22:27)
Pirmadieni buvau nuejus i "Pasaka", eilej 2010 m. rudeniui 47, itariu ten nepateksim(o gal yra vilties?). Tada nuvariau kur arciau darbo i senamiesty lyg ir "Saulute" vadinas, ten 17. Bet va grizo vyras is darbo ir pradejo pasakot, kad kazkokia jo bendradarbe nekaip apie ta darzeli atsiliepia verysad.gif . Nezinau ka daryt, gal dar kur uzsirasyt?

mano dvi bendradarbės veda savo vaikus į tą Saulutę nu ir visai patenkintos g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2009 01 23, 22:27)
Pirmadieni buvau nuejus i "Pasaka", eilej 2010 m. rudeniui 47, itariu ten nepateksim(o gal yra vilties?). Tada nuvariau kur arciau darbo i senamiesty lyg ir "Saulute" vadinas, ten 17. Bet va grizo vyras is darbo ir pradejo pasakot, kad kazkokia jo bendradarbe nekaip apie ta darzeli atsiliepia verysad.gif . Nezinau ka daryt, gal dar kur uzsirasyt?

aš buvau į saulutę užsirašius bet man nepatiko kad ten pasakė kad 17 val reikėtų jau vaikus pasiimti man tai per anksti tai ir persirašiau į delfiną
Atsakyti
QUOTE(gvidaa @ 2009 01 23, 11:10)
Laba diena,gal zinot ar darzley delfine yra logopedas<>?

tiksliai negaliu pasakyti, bet man atrodo jog yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2009 01 24, 00:27)
Pirmadieni buvau nuejus i "Pasaka", eilej 2010 m. rudeniui 47, itariu ten nepateksim(o gal yra vilties?). Tada nuvariau kur arciau darbo i senamiesty lyg ir "Saulute" vadinas, ten 17. Bet va grizo vyras is darbo ir pradejo pasakot, kad kazkokia jo bendradarbe nekaip apie ta darzeli atsiliepia verysad.gif . Nezinau ka daryt, gal dar kur uzsirasyt?

Žilvitis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gvidaa @ 2009 01 23, 11:10)
Laba diena,gal zinot ar darzley delfine yra logopedas<>?

Tikrai yra. mirksiukas.gif
Atsakyti