Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai Kaune

http://www.skundai.lt/?id=7393

salonas Vestuviu stiliu
Atsakyti
QUOTE(Fishi @ 2007 03 07, 22:51)
Kaip tik apie toki kakliuka ir svajoju. Kuriame salone numatei ir kokia kaina? estadieniu zadu startuoti.


cia bohemoj netoli pesciuju tilto, ten labai daug sukneliu matavausi, kainu nelabai atsimenu verysad.gif . Sia irgi bandziau, bet man ziauriai netiko... o ant manekeno sexy buvo!
Atsakyti
Sveikos merginos,
ilgai skaitinejau, bet nebuvau prisijungus prie jusu, nors ir ruosiausi savo vestuvems. Noreciau papasakoti apie vieno Kauno salono savininkes elgesi. BIRUTĖS salone Kaune, Baršausko g. 51, buvau užsisakiusi suknelę. Ją matavausi vieną kartą, ji man patiko, buvo nenauja, net atplyšę karoliukai ir pati papilkavusi, bet kadangi iš labai garsios kolekcijos savininkė pažadėjo sutvarkyti ir išvalyti ir išnuomoti ją man, kaip ne pirmai ją dėvinčiai nuotakai, už 1.300LT. Palikau 300Lt užstatą. Tačiau atsitiko didelė nelaimė, vestuves atidėjome, jai mano būsimas vyras pranešė.
Praėjo 5 mėn. tiesą sakant, nieko per daug nesitikėdama, bet norėdama galbūt tame pačiame salone išsinuomot kokią nors suknelę, atėjau į tą saloną, nes tuoktis ketiname, tiksliau, tik susirašyti, bet ir tam reikia šiek tiek puošnesio rūbo. Atėjau vieną dieną, viską išklojau, kas esu ir t.t. (o be reikalo), ten dirbanti moteris patarė ateiti, kai bus savininkė.Atėjau kitą dieną. Savininkė mane puolė tik prisistačius ir pasakė, kad tai jų salonas patyrė nuostolį dėl manęs, nes jie siaurino VISIŠKAI NAUJĄ suknelę, ir įskaityti tų pinigų kitai suknelei neketina. Žinot, aš tikėjausi, kad pinigų negrąžins ir pan., suprantu, kad mano bėdos yra tik mano bėdos. Bet mane tiesiog šokiravo savininkės melas. Ji sakė, kad siaurino pagal mane suknelę ir ji "kabėjo celofane paruošta", nors aš tą suknelę matavausi tik vieną kartą, pirmą kartą atėjus. Nebuvo nei siuvėjos primatavimų, nei nieko. Klausiu jos, sakau, jus ka, iš akies susiaurinot? smile.gif O ji kaip užvesta "nieko nežinau". Primatavimai turėjo būti praėjus 6 dienoms po mano brangiausio žmogaus laidotuvių, kai suknelės mažiausiai man rūpėjo ir aš niekur nebuvau nieko matuotis. Be to, išpūtus akis ji sakė, kad suknelė buvo visiškai nauja, nors kai ją ketinau nuomotis, žadėjo išvalyti ir prisiūti atirusius karoliukus, pasakojo apie prieš tai ją devėjusią nuotaką. Mane tiesiog pribloškė toks akivaizdus melas tiesiai į akis. ką gi, mano žodis prieš jos žodį, būčiau nieko nesakius ir gražiai išsiskirtume, jei būtų pasakius neatiduosiu užstato ir viskas, bet pareikšti, kad ji buvo NAUJA...
Žodžiu aš esu šokiruota. Nepražūsiu be tu 300Lt, bet tokių žmonių, melagių ir akiplėšų, kaip salono savininkė, Birutė, seniai nebuvau sutikusi... verysad.gif
Atsakyti
Nieko sau schmoll.gif Taip nesidaro schmoll.gif Nezmoniska schmoll.gif Gal ne i tema, bet kaip pavyzdi galiu pasakyti, kad mano drauges tetis turejo skristi i Amerika, bet susilauze koja. Avia linijos pasake, kad pinigu grazinti negali (grazina tik mirties atveju), bet supranta nelaime ir atideda bilieta - kada nores, tada ir skris thumbup.gif O cia kazkoks saloniukas spaudzia 300 lt! Jei pralobo, tegul ir dziaugiasi Birutele drinks_cheers.gif
Atsakyti
nesistebiu tokiu elgesiu schmoll.gif ... ir man ne karta teko klausyti akivaizdu mela, nors abi puses kuo puikiausiai zinojo, kad tai netiesa... kaip galima sitaip elgtis? karve tikra unsure.gif
Atsakyti
gun_bandana.gif
Atsakyti
bash.gif oi kaip negraziai elgiasi.. nevertina klientu, nors is ju duonai uzdirba.


As kita savaite startuosiu vestuvines sukneles ieskoti, tikiuosi viskas bus gerai ir su tokiom ozkom nesusidursiu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2007 03 10, 18:29)
bash.gif oi kaip negraziai elgiasi.. nevertina klientu, nors is ju duonai uzdirba.
As kita savaite startuosiu vestuvines sukneles ieskoti, tikiuosi viskas bus gerai ir su tokiom ozkom nesusidursiu  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


o jeigu susidursi tai daryk taip bash.gif
biggrin.gif
Atsakyti
na as savo suknyte radau A&R salone kaune, net nustebau kad kaina pasake 1000 manaiu be 1500 nepaimsiu, bet va sake ja turi nuo anu metu pernai ji kainavo 2000LT tai sako jau nemeluosim deveta tai ir kaina musam bet po kiekvieno rengimosi sutvarkom ir buna kaip nauja. nors aisku noreciau naujos visai bet kaip paziurejau tikrai nenunesiota stovis labai geras tai nesuku galvos as sau graziai atrodau ir tikuiosi ji tokia grazute issilaikys ir iki mano dienos 4u.gif
Atsakyti
Gal kuriai teko dometis, pvz noriu sukneles is St Patrick kolekcijos, salone tokios nera arba pvz yra, bet panesiota. Ar jie gali parsiust ta suknele? Ir kiek mazdaug uztrunka parsiuntimas. As i Lt grisiu 1.5 men iki vestuviu, cia matavausi labai grazia suknele, bet cia pirkt reiketu, o i LT grizus bijau, kad negausiu ko noresiu, vat ir idomu butu ar paskui man kas ta suknele parsiustu g.gif
Atsakyti
As si sestadieni apejau Akluju sankryzos salonus (tik dabar tingiu aprasyti - kita diena). Kaune St Patrick platina salonas Zeiga. Susisiek su jais ir pasiklausk. Tik viena beda, kad nemazai neigiamu atsiliepiu apie si salona verysad.gif Dar kazkas cia rase, kad sios firmos atstovas Lietuvoje salonas Malonumas (Vilnius). Gali ir su jais susisiekti. Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fishi @ 2007 03 11, 18:59)
As si sestadieni apejau Akluju sankryzos salonus (tik dabar tingiu aprasyti - kita diena). Kaune St Patrick platina salonas Zeiga. Susisiek su jais ir pasiklausk. Tik viena beda, kad nemazai neigiamu atsiliepiu apie si salona  verysad.gif Dar kazkas cia rase, kad sios firmos atstovas Lietuvoje salonas Malonumas (Vilnius). Gali ir su jais susisiekti. Sekmes  thumbup.gif



Laukiam biggrin.gif
Atsakyti