Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

Man tai nerimą kelia, kaip reikalai su sesija bus. Studijų skyrius griežtai atsakė, kad nekelia, tai reiks bandyt parašys rinkt, arba su dėstytojais kalbėt, bet kažkaip griežtai pas mus (ISM) viskas skamba. Sesija birželio 2-29, nu tai realiai iki 15 dienos.
Kas jau gavot pasiūlymus, nuo kada darbdavys reikalauja, kad dirbtumėt?
Kaip pas kitus reikalai su mokslais? Baisu, kad darbą susirasi, bilietus nusipirksi ir neperkels egzaminų..
Atsakyti
QUOTE(Gabrieele @ 2011 12 08, 00:51)
Man tai nerimą kelia, kaip reikalai su sesija bus. Studijų skyrius griežtai atsakė, kad nekelia, tai reiks bandyt parašys rinkt, arba su dėstytojais kalbėt, bet kažkaip griežtai pas mus (ISM) viskas skamba. Sesija birželio 2-29, nu tai realiai iki 15 dienos.
Kas jau gavot pasiūlymus, nuo kada darbdavys reikalauja, kad dirbtumėt?
Kaip pas kitus reikalai su mokslais? Baisu, kad darbą susirasi, bilietus nusipirksi ir neperkels egzaminų..

As irgi is ISM'o. Turejau tokiu paciu bedu, bet viskas pavyko sklandziai. Kadangi sesijos nieks neankstino, teko suktis paciai.
Paskutinis egzaminas vyko birzelio 8d, o i USA issridau kita diena (9d). O apie perlaikymus net negalvojau.. tiesiog reik pasistenkt su mokslais ir viskas bus gerai smile.gif Siais metais butu gerai dar anksciau isvaziuot.. bet neaisku kaip bus
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2011 12 07, 23:42)
kaip vertintu tie kas buvo toki pasiulima?
7.5$/h
40h/sav
55$/sav housingas+utilities isskaiciuota
galimybe antram darbui nes ji dirbtum nuo 15h iki 23-23:30h
g.gif


Imčiau tikrai tokį pasiūlymą, nes nuoma labai proto ribose, o be to daugelis išvažiuoja pradžiai su 40h per savaitę sutartimi. Darbo valandos neblogos suderinti dviems darbams. Aš tikrai neatsisakyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carammell @ 2011 12 08, 13:48)
As irgi is ISM'o. Turejau tokiu paciu bedu, bet viskas pavyko sklandziai. Kadangi sesijos nieks neankstino, teko suktis paciai.
Paskutinis egzaminas vyko birzelio 8d, o i USA issridau kita diena (9d). O apie perlaikymus net negalvojau.. tiesiog reik pasistenkt su mokslais ir viskas bus gerai smile.gif Siais metais butu gerai dar anksciau isvaziuot.. bet neaisku kaip bus



Bet tai pvz iki balandzio menesio tai tikrai gi nezinai, kada bus sudeti egzaminai. O iki mazdaug kovo jau sumoki pinigus uz programa, ieskai lektuvo bilietu. Tai rizikuoji labai, nes tikimybe, kad anksti pasibaigs egzaminai žiauriai minimali. Aš tai mielai vykčiau ir nuo kokios birželio 15, bet manau nelabai atsiras darbdaviu, kurie taip norės priimt.
Atsakyti
QUOTE(Gabrieele @ 2011 12 08, 00:51)
Man tai nerimą kelia, kaip reikalai su sesija bus. Studijų skyrius griežtai atsakė, kad nekelia, tai reiks bandyt parašys rinkt, arba su dėstytojais kalbėt, bet kažkaip griežtai pas mus (ISM) viskas skamba. Sesija birželio 2-29, nu tai realiai iki 15 dienos.
Kas jau gavot pasiūlymus, nuo kada darbdavys reikalauja, kad dirbtumėt?
Kaip pas kitus reikalai su mokslais? Baisu, kad darbą susirasi, bilietus nusipirksi ir neperkels egzaminų..



man tai kaip ir pasiseke,nes kad jau butinai tai Birzelio pabaigoj turiu buti,na manau apie dvidesimta kokia, cia jau butinai..bet jei atvaziuosiu anksciau pradesiu anksciau,tik gali valandu maziau dar buti. Aisku,kitas minusas pinigeliai,nes jei nuo pacios Birzelio pradzios butum,tai ir daugiau uzdirbtum...bet as kadangi Geguze turbut kakosiu i klesne del sesijos(nes irgi su isankstine sesija nedaug galimybiu) ,tai gerai,kad labai anksti manes nelaukia.
o bilietus pirksiu kai del sesijos 100 procentu bus aisku,matyt apie Balandi juau sudelios egzaminu tvarkarasti.
Papildyta:
QUOTE(tbag1992 @ 2011 12 07, 22:42)
kaip vertintu tie kas buvo toki pasiulima?
7.5$/h
40h/sav
55$/sav housingas+utilities isskaiciuota
galimybe antram darbui nes ji dirbtum nuo 15h iki 23-23:30h
g.gif


man tai atrodo labai neblogas pasiulymas g.gif smile.gif
Atsakyti
tai va planuoju priimt, bet dar parasiau kad deadline data atsiustu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki visi, ir aš bandysiu vasarą išvažiuot smile.gif kaip sekasi patiems darbo ieškotis? man sunkiai, pradedu abejot ar išvis įmanoma..
Atsakyti
Nu tikiuos atrasti ir aš darbdavių, kurie vėliau galės priimti. Asmeniškai ne dėl pinigų važiuoju, tai didelės problemos nėra smile.gif
Atsakyti
as irgi is pradziu apie pinigus negalvojau, svarbu buvo i usa nuvaziuot ir pakeliaut, o dabar net nezinau kai pasiklausai, kad zmonem neblogai pasiseka dar ir parsivežt tai ir pats užsigeidžiau, bet čia manau jau sekmės ir fortūnos reikalas. happy.gif
Atsakyti
ką žmonės manot apie Meino valstiją? apskritai, į kokią valstiją svajonė būtų nuvažiuot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuskinas @ 2011 12 09, 00:30)
ką žmonės manot apie Meino valstiją? apskritai, į kokią valstiją svajonė būtų nuvažiuot? smile.gif


As buvau Maine. siaip mazai egzotikos, bent man gamta vienoda su LT kone buvau prie vandenyno.
Atsakyti
sveiki visi, norejau pas jus pasiteirauti ka manote apie Ocean city NJ, nes susiradau ten darbeli. Gal kasnors irgi zada ten keliauti 2012 vasarai?
Atsakyti