Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

Praėjusių metų temoje buvo užsiminta apie tokį Ed Graves, bet niekas taip ir neparašė, kaip pas jį sekėsi smile.gif Kadangi gavau iš ten pasiūlymą, gal kas galėtų pasidalinti maloniais ar nelabai atsiminimais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(witalisa @ 2011 12 09, 18:56)
sveiki visi, norejau pas jus pasiteirauti ka manote apie Ocean city NJ, nes susiradau ten darbeli. Gal kasnors irgi zada ten keliauti 2012 vasarai?

Ocean city wub.gif Nuostabus miestelis. Labaaai saugus ir jaukus, ant vandenyno kranto. Ir vieta tobula, iki New Yorko tik pora val kelio taip pat netoli Filadelfija.
Nuostabi vasara praleista ten.. Koki darba gavai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carammell: 09 gruodžio 2011 - 20:07
QUOTE(Kasparas24 @ 2011 12 09, 18:42)
Praėjusių metų temoje buvo užsiminta apie tokį Ed Graves, bet niekas taip ir neparašė, kaip pas jį sekėsi smile.gif Kadangi gavau iš ten pasiūlymą, gal kas galėtų pasidalinti maloniais ar nelabai atsiminimais? smile.gif


Labas,

atrodo busim kolegos. Aš ten lėksiu jau antrus metus. Viskas normaliai, darbo daug, dirbti sunku, bet pinigai neblogi, kolektyvas geras. Gal tik minusas tame, jog nesugeba normaliai su apgyvendinimu susitvarkyti. Aišku, per visą vasarą buvo visokių atvejų, bet kai susipažįsti su kolektyvu, viskas tampa paprasčiau. Jei turi klausimų, rašyk į privatą.

Beje, koks tavo valandinis mokestis?
Atsakyti
Sveiki, o ar bandėte ar gal domitės kas nors programa į Kanadą? Labai norėčiau čia, nes turiu bičiulę ten, kurią noriu lb pamatyt, bet būtų faina ir užsidirbti vasarą. smile.gif Gal kas nors vykote ir turite įspūdžių? kodėl taip nepopuliaru?
Atsakyti
Sveiki,
šią vasarą ir aš planuoju keliauti į USA smile.gif Išsiunčiau keletą laiškų ir gavau vieną įdomų atsakymą iš Gentle Giant kompanijos - "We also have a policy of only hiring people we have met in person. For this reason we will be traveling to Lithuania to conduct personal interviews. We hope to be able to hire 20-25 students as a result of this trip." Gal kas yra jau dirbęs pas juos ir žino kokie ten pokalbiai būna ir šiaip ką nors daugiau apie juos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KarolisR @ 2011 12 09, 22:01)
Sveiki,
šią vasarą ir aš planuoju keliauti į USA smile.gif Išsiunčiau keletą laiškų ir gavau vieną įdomų atsakymą iš Gentle Giant kompanijos -  "We also have a policy of only hiring people we have met in person.  For this reason we will be traveling to Lithuania to conduct personal interviews.  We hope to be able to hire 20-25 students as a result of this trip." Gal kas yra jau dirbęs pas juos ir žino  kokie ten pokalbiai būna ir šiaip ką nors daugiau apie juos? smile.gif

Ar cia nebus kartais sitas variantas, kur buna parodos, organizuojamos plc ir moki uz programa visa mokesti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carammell @ 2011 12 09, 21:06)
Ocean city  wub.gif Nuostabus miestelis. Labaaai saugus ir jaukus, ant vandenyno kranto. Ir vieta tobula, iki New Yorko tik pora val kelio taip pat netoli Filadelfija.
Nuostabi vasara praleista ten.. Koki darba gavai?  biggrin.gif

siulo marskineliu parduotuveje kaip po pardaveja, o tu ten dirbai? ir ar ten brangu pragyventi?
Atsakyti
QUOTE
(KarolisR @ 2011 12 09, 22:01)
Sveiki,
šią vasarą ir aš planuoju keliauti į USA smile.gif Išsiunčiau keletą laiškų ir gavau vieną įdomų atsakymą iš Gentle Giant kompanijos -  "We also have a policy of only hiring people we have met in person.  For this reason we will be traveling to Lithuania to conduct personal interviews.  We hope to be able to hire 20-25 students as a result of this trip." Gal kas yra jau dirbęs pas juos ir žino  kokie ten pokalbiai būna ir šiaip ką nors daugiau apie juos? smile.gif
*


Ar cia nebus kartais sitas variantas, kur buna parodos, organizuojamos plc ir moki uz programa visa mokesti? g.gif


Šitą kompaniją susiradau ne per PLC duomenų bazę tai nežinau kaip čia gali su jais būti. Niekas daugiau nėra gavęs panašių laiškų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KarolisR @ 2011 12 10, 13:40)
Šitą kompaniją susiradau ne per PLC duomenų bazę tai nežinau kaip čia gali su jais būti. Niekas daugiau nėra gavęs panašių laiškų? smile.gif


Sutapimas smile.gif Jie yra plc duomenų bazėj, aš irgi gavau tokį patį atsakymą smile.gif
Atsakyti
Sveiki, as esu jau uzsiregistravus East West Consulting kompanijoje. Mano drauge buvo Amerikoj pries pora metu, tai viska info is jos gavau. Taip pat ir darbas tas pats, ka ir ji dirbo. Dirbsiu North Wildwood, NJ, viesbutyje kambarine. Alga 10dol/1val, taciau tik 4-5val darbo i diena, plius arbata. Gyvenciau name, 100dol i sav reiketu moket. Yra dar daug sansu susirast vakarini darba, tai manau daugiau uzsidirbciau. Bet dar beda, kad drauge pavede, zadejom abi lekt i USA, bet ji apsigalvojo, ir dabar pati save stabdyt pradejau....
Atsakyti
QUOTE(Ema21 @ 2011 12 10, 18:33)
Sveiki, as esu jau uzsiregistravus East West Consulting kompanijoje. Mano drauge buvo Amerikoj pries pora metu, tai viska info is jos gavau. Taip pat ir darbas tas pats, ka ir ji dirbo. Dirbsiu North Wildwood, NJ, viesbutyje kambarine. Alga 10dol/1val, taciau tik 4-5val darbo i diena, plius arbata. Gyvenciau name, 100dol i sav reiketu moket. Yra dar daug sansu susirast vakarini darba, tai manau daugiau uzsidirbciau. Bet dar beda, kad drauge pavede, zadejom abi lekt i USA, bet ji apsigalvojo, ir dabar pati save stabdyt pradejau....

Nestabdyk, paieškok kitų kompanjonų, kad ir čia SM. Susipažinsi iki kelionės dar. Kiek skaitau šitą temą, vis atsiranda kas nors, kas ieško bendrakeleivio smile.gif Nepraleisk tokio šanso.
Atsakyti
QUOTE(Keith @ 2011 12 10, 18:07)
Nestabdyk, paieškok kitų kompanjonų, kad ir čia SM. Susipažinsi iki kelionės dar. Kiek skaitau šitą temą, vis atsiranda kas nors, kas ieško bendrakeleivio smile.gif Nepraleisk tokio šanso.


Aciu uz patarima. Tikiuos atsiras bendrakeleiviu, nes upas dabar tikrai krites sad.gif
Atsakyti