Įkraunama...
Įkraunama...

juokingos situacijos

tęsiame linksmą temą
user posted image
Atsakyti
Labai šaunu, kad tema tęsiasi mirksiukas.gif
Ačiūkas, marcipane, už naujus namučius 4u.gif

Nu, merginos , važiuojame toliau su savo netikėtinomis istorijomis drinks_cheers.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitana1965: 19 rugsėjo 2011 - 13:14
Karta tevas veze mamos bendradarbe namo,masina remontuojama.Prie sviesoforo uzsiziopsojo,paskuj greit judet is vietos pradejo,ir...vairas liko rankose biggrin.gif sake bendradarbe klyke,o tevas tik smaukst vel uzdejo vaira ir toliau vaziuoja biggrin.gif
----
Ta pati bendradarbe norejo keisti savo mikrai padangas.atvaziavo i servisa,liee jai masina ivaryt.Pakele ant keltuvo ir ratus nusukinet pradejo,o ta tokia issigandus "vyrai vyrai,ka darot??man gi tik padangas,ratu nereikia keist" doh.gif lotuliukas.gif ...isivaizduoju kaip zvenge meistreliai.Zodziu ta diena jau nebespejo pakeisti,tai paprase,kad dar posukius patikrintu ir pakeistu.Kita diena atvare su bendradarbiu i servisa,masina jau isvaryta lauke aisktelej,padangos pakeistos,bendradarbis pasiule patikrint ar posukiai javeikia.Ta ilipo i masina,rankeneles sukioja-neveikia.Islipo is masinos,saukia meistra,kodel nepakeite,tas islindo su baisinga sypsena veide ir sako: "Ponia,degima ijunkit" biggrin.gif
---
drauge vilniuj nuvaziavo pora kilu priespiesiniu eismu,nes galvojo,kad cia vienpusis eismas su dviem juostom lotuliukas.gif Susiprato tik kai sviesofora privaziavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Cukliukas , tavo pasakojimai SUPER. Juokiausi iki ašarų, o ypač iš to vairo rankose thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jooo. kam netenka į vienpusį nepataikyt....

Skambina naujojo lietuvio žmona vyrui ir susirūpinus aiškina
-Brangusis, jei važiuoji taikos prospektu būk atsargus. Per radiją pranešė, kad kažkoks asilas prieš eismą važiuoja...
-Jo ir ne vienas.... Čia tų asilų pilna....
Atsakyti
Karta ivare diedas per dvi juostas i zieda,turejau ant stabdziu det(nors pati jau buvau ziede),na tai ka jis vidinej ziedo pusej,as isorinej,vaziavom 7 ratus,kol isleidau ji biggrin.gif diedas net suprakaitavo prie vairo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2011 09 25, 10:25)
Karta ivare diedas per dvi juostas i zieda,turejau ant stabdziu det(nors pati jau buvau ziede),na tai ka jis vidinej ziedo pusej,as isorinej,vaziavom 7 ratus,kol isleidau ji biggrin.gif diedas net suprakaitavo prie vairo ax.gif



thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Atvaziavo mb tevai i Vilniu,turejo mane pasiimti,o tuo metu jie dvi masinas turejo,viena tokia iseigine,kita labiau darbui..Tai galvojau,kad su "iseigine" atleks,jau isejau i kiema,ziuri stovi jau ju zalias bmw,prieinu,atidarau galines duris,sedi 2mazi vaikai ir suo.Nu ***** galvoju,kas cia dbr,kokie cia vaikai,gal paveze kaimynu vaikus ar ka,uzdariau duris,priekines atidariau,rankine padeta,patraukiau rankine,isedau,dar viena koja lauke,ziuriu vairuotojau ne tas...norejau skradziai zeme prasmegt doh.gif net dbr kai pagavoju negera darosi,o jiem turbut juoko visai dienai buvo biggrin.gif na ka,islipau isbegau ant gatves,ziuriu atidunda mb teveliai su "darbiniu" vw,o ne bmw biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukliukas: 25 rugsėjo 2011 - 10:38
tikrai iki ašarų prisijuokiau iš Cukliuko pasakojimų thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O man buvo tokia gal ir juokinga, bet nei kiek nepavojinga situacija. smile.gif Nuvažiavau pas tėvus, pasistačiau mašiną, prasitiesinau ratus, viskas ok. Susiruošėm važiuot su mama į kaimuką. Šast į mašiną, įkišu raktelį, o tas nei pirmyn nei atgal. Malu, malu - nieko. Visaip bandau ta spynelę prasukt - juk buvo pora kartų, kad šiek tiek strigo, bet ne tiek. Šakės, sugedo spynelė, gal kokio tepalo reik. Kuro lemputė jau degė, bet važiavo kuo puikiausiai, na negali būt, kad stovint dingo kuras. biggrin.gif Vsio, mamkai sakau gali eit namo, neveikia mašina, nevažiuosim. biggrin.gif Likau viena, nu negali būt, kad taip ir nesisuks. Banau ar bet jokių rezultatų. Pro šoną kaip tik ėjo kaimynė, priėjo pakalbėt, sako kur važiuojat, sakau niekur, spyna nesisuka. Ji tuoj pamojo savo vyrui. Ateina vyras, įsėdo, pamakalavo ir užvedė mašiną sako 'cha, o tu nežinai kas buvo'. biggrin.gif Sakau 'jei pasakysit tai žinosiu', sako "vairas užblokuotas". biggrin.gif Na taip, suktelėjau aš jį prieš išlipdama, bet niekad niekur negirdėjau ir neskaičiau, kad jis išvis blokuojasi. biggrin.gif Turėjom eit pas kaimyną su šampanu. biggrin.gif
p.s. džiaugiuos, kad taip nutiko tarp pažįstamų žmonių būnant. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 10 06, 18:50)
biggrin.gif Sakau 'jei pasakysit tai žinosiu', sako "vairas užblokuotas". biggrin.gif Na taip, suktelėjau aš jį prieš išlipdama, bet niekad niekur negirdėjau ir neskaičiau, kad jis išvis blokuojasi.  biggrin.gif Turėjom eit pas kaimyną su šampanu. biggrin.gif
p.s. džiaugiuos, kad taip nutiko tarp pažįstamų žmonių būnant. smile.gif



Kliamka , kai ištrauki raktelį ir jei pasukinėsi vairą į šonus, pvzd. norėdama išlyginti ratus, tai vairas visada užsiblokuoja. Užtenka tik raktelį įkišus į spynelę, vairą pasukinėti į šonus ir jis atsiblokuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitana1965 @ 2011 10 06, 20:05)
Kliamka , kai ištrauki raktelį ir jei pasukinėsi vairą į šonus, pvzd. norėdama išlyginti ratus, tai vairas visada užsiblokuoja. Užtenka tik raktelį įkišus į spynelę, vairą pasukinėti į šonus ir jis atsiblokuoja  mirksiukas.gif

Tai dabar jau žinau žinau, bet tadais dar nežinojau biggrin.gif
Atsakyti