Įkraunama...
Įkraunama...

juokingos situacijos

QUOTE(Cukliukas @ 2011 09 23, 09:56)
Karta tevas veze mamos bendradarbe namo,masina remontuojama.Prie sviesoforo uzsiziopsojo,paskuj greit judet is vietos pradejo,ir...vairas liko rankose biggrin.gif  sake bendradarbe klyke,o tevas tik smaukst vel uzdejo vaira ir toliau vaziuoja biggrin.gif
----
Ta pati bendradarbe norejo keisti savo mikrai padangas.atvaziavo i servisa,liee jai masina ivaryt.Pakele ant keltuvo ir ratus nusukinet pradejo,o ta tokia issigandus "vyrai vyrai,ka darot??man gi tik padangas,ratu nereikia keist" doh.gif  lotuliukas.gif ...isivaizduoju kaip zvenge meistreliai.Zodziu ta diena jau nebespejo pakeisti,tai paprase,kad dar posukius patikrintu ir pakeistu.Kita diena atvare su bendradarbiu i servisa,masina jau isvaryta lauke aisktelej,padangos pakeistos,bendradarbis pasiule patikrint ar posukiai javeikia.Ta ilipo i masina,rankeneles sukioja-neveikia.Islipo is masinos,saukia meistra,kodel nepakeite,tas islindo su baisinga sypsena veide ir sako: "Ponia,degima ijunkit" biggrin.gif
---
drauge vilniuj nuvaziavo pora kilu priespiesiniu eismu,nes galvojo,kad cia vienpusis eismas su dviem juostom lotuliukas.gif  Susiprato tik kai sviesofora privaziavo lotuliukas.gif

biggrin.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dumza @ 2011 09 17, 23:40)
o mano bajeris kelyje tai griuk negyvas.tamsu,vezu vaikus ir ikaususi vyra.isuku vos ka ne i pagrindine miesto gatve ir vaziuoju,jausmas keistas.kelios masinos is kelio kaip ir pasitrauke tik po to dasilo,o galvojau,kad jos ant lenkimo eina.kol sunus nepradejo rekti,kad mama vaziuoji pries eisma.tai ne maza smota gatves vaziavau pries eisma.dar mintis buvo kodel ta juosta ne toje puseje. lotuliukas.gif

Tikrai,kad galejo baigtis "griuk negyvas",as suprantu,kad daug kam taip gali nutikti,bet man cia nejuokas butu,o ypac,jei su vaikais vaziuociau.
Atsakyti
Ankstyvas ir tamsus žiemos rytas, sniego daug, mašinos užsnigtos. Nusivalau savąją "iki pusės" kad galėčiau užvest pašildyt, rakinu, nesirakina. Ibitute, galvoju, spyna užšalo, reik valyt keleivio pusę. Nusivalau kitą pusę, girdžiu stovi už nugaros kažkas - kaimynas "rankom trina", kad nuvaliau pusę jo mašinos. Maniškė pasirodo šalia stovėjo.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 10 07, 17:51)
Ankstyvas ir tamsus žiemos rytas, sniego daug, mašinos užsnigtos. Nusivalau savąją "iki pusės" kad galėčiau užvest pašildyt, rakinu, nesirakina. Ibitute, galvoju, spyna užšalo, reik valyt keleivio pusę. Nusivalau kitą pusę, girdžiu stovi už nugaros kažkas - kaimynas "rankom trina", kad nuvaliau pusę jo mašinos. Maniškė pasirodo šalia stovėjo.

biggrin.gif zinosim kur kreiptis,kaip masina reiks nuvalyt biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kitokia28 @ 2011 10 07, 15:26)
Tikrai,kad galejo baigtis "griuk negyvas",as suprantu,kad daug kam taip gali nutikti,bet man cia nejuokas butu,o ypac,jei su vaikais vaziuociau.

drinks_cheers.gif cia jau juokas pro asaras doh.gif
Atsakyti
Praeita ziema buvo slapdriba, tamsu jau lauke, isbegau is parduotuves ir atsisedau i masina, na stovejo kur maniskis sustojo, spalva tokia pati, ir dar kazka ten pasakoju tik nesuprantu kodel vyras tyli, ogi ziuriu sedi vaikinukas kvadratinem akim i mane ziuri. Ot geda buvo kokia, kaip zaibas is tos masinos islekiau, net atsiprasau ne pasakiau, o mano vyras pasirodo i degaline buvo nuvaziaves tai stovejo biski toliau, iki siol is manes zvengia.Apsizioplinau kaip reikiant. blush2.gif

P.S o dar daznokai tenka matyt kaip zmones begioja po stovejimo aiksteles ir pulteli maigioja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 12 spalio 2011 - 00:55
Su atsisedimune i ne ta auto ir man buvo. Mano draugas ir kaimynas turejo tokias pacias masinas (modelis, spalva). Viena diena su mama laukiam lauke kada draugas atvaziuos ir vaziuosim i parduotuve. Ziuriu atvaziuoja is kur iprasta masina. Mes abi su mama blink.gif ir einam linkt tos masinos. Ji sustoja - o as dar pikta kodel taip toli nuvaziavo - negi nemato, kad mes stovim... Atsidarau duris as ir mama ir sedames. Dar speju pagalvot: kaip cia salono sedynes odines, bet buvo labai salta lauke tai nesigilinau doh.gif Kaimynas besisypsodamas klausia ar ten papuolem. Jetus kaip as lipau lauk is tos masinos...bet mama ziuriu dar ten ir nesupranta kodel as kaip paklaikus isbegau. Paskui ji man sake, kad nepastebejo jokio masinu skirtumo, o ir kaimyno amzius ir is nugaros isvaizda pasirode tokia pati kaip mano draugo. Gal menesi dar kaimynas pro sali pravaziuodamas vis smagiai nusisypsodavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 12, 00:53)
Ot geda buvo kokia, kaip zaibas is tos masinos islekiau, net atsiprasau ne pasakiau, o mano vyras pasirodo i degaline buvo nuvaziaves tai stovejo biski toliau, iki siol is manes zvengia.Apsizioplinau kaip reikiant.  blush2.gif




QUOTE(bagyra9 @ 2011 10 12, 07:34)
Su atsisedimune i ne ta auto ir man buvo. . Atsidarau duris as ir mama ir sedames. Dar speju pagalvot: kaip cia salono sedynes odines, bet buvo labai salta lauke tai nesigilinau  doh.gif Kaimynas besisypsodamas klausia ar ten papuolem. Jetus kaip as lipau lauk is tos masinos..



Nu, merginos, man dar taip nėra papuolę, bet jei ir aš taip apsižioplinčiau, tai tikrai kad irgi pulčiau laukan iš svetimos mašinos , nežinodama kur iš tos sarmatos dėtis
doh.gif doh.gif doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siandien vaziavau i parde, vaziuoju ir nesuprantu ko man visi su ranka dekoja. Ziuriu o gi man posukius uztrumpino ir tolimos mirksi. O tie visi galvoja kad as juos del policijos matyt perspeju doh.gif .
Atsakyti
Na, pasipasakosiu ir aš biggrin.gif
Prieš gerų 15-16 metų. Jauna, graži, tik kad ištekėjusi ir su vaikais, bet tai ne minusas mirksiukas.gif Važinėjau antrus metus su vyro mašina, viskas pažįstama, normaliai, pasitaikė proga vos ne dykai gauti priekiu daužtą opeliuką, aišku, jamam, suremontavo, bus mano thumbup.gif Technikinę, aišku, varysiu pati, kaip savininkė, vyras pareguliuos, surepetuosim, kas kaip ir kur. OK, artimos - tolimos, kairysis - dešinysis. O čia kas? Ai, čia priešrūkinių mygtukai, tų lempų tu neturi. OK, nėr tai nėr.
Visa graži ir išdidi įriedu apžiūrai. OK, artimos, tolimos, valytuvai, stopai, viskas super. Dabar įjunk priešrūkinius. Sakau, taigi, neturiu. Netiki, prieina, pats paspaudžia mygtukus. Apeina, apžiūri, - ponia, viskas gerai, šviečia visi.
OK, sakau, tegul šviečia, bet aš tai jų neturiu. nail.gif
Būtumėt mačiusios, kokios šypsenos mane lydėjo išvažiuojančią............. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumikė @ 2011 10 16, 20:03)
Na, pasipasakosiu ir aš  biggrin.gif

Bet ir vyras toks sakyčiau 'nusimanantis' lotuliukas.gif jei yra tai turėtų būti kažkam skirta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 10 17, 22:54)
Bet ir vyras toks sakyčiau 'nusimanantis' lotuliukas.gif  jei yra tai turėtų būti kažkam skirta mirksiukas.gif


pas mane yra priešrūkinių mygtukai, bet niekam neskirti tongue.gif lempų nėra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2011 09 25, 11:25)
Karta ivare diedas per dvi juostas i zieda,turejau ant stabdziu det(nors pati jau buvau ziede),na tai ka jis vidinej ziedo pusej,as isorinej,vaziavom 7 ratus,kol isleidau ji biggrin.gif diedas net suprakaitavo prie vairo ax.gif



QUOTE(Cukliukas @ 2011 09 25, 11:37)
Atvaziavo mb tevai i Vilniu,turejo mane pasiimti,o tuo metu jie dvi masinas turejo,viena tokia iseigine,kita labiau darbui..



QUOTE(bagyra9 @ 2011 10 12, 08:34)
Su atsisedimune i ne ta auto ir man buvo. Mano draugas ir kaimynas  turejo tokias pacias masinas (modelis, spalva). Viena diena su mama laukiam lauke kada draugas atvaziuos ir vaziuosim i parduotuve.

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti