Įkraunama...
Įkraunama...

juokingos situacijos

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 16, 03:04)
Siandien vaziavau i parde, vaziuoju ir nesuprantu ko man visi su ranka dekoja. Ziuriu o gi man posukius uztrumpino ir tolimos mirksi. O tie visi galvoja kad as juos del policijos matyt perspeju doh.gif .

Ne nu jau ka žengiau iš tokio jūsų ,,paslaugumo" lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2011 10 22, 16:30)
Ne nu jau ka žengiau iš tokio jūsų ,,paslaugumo"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

blush2.gif Geda aisku, kad zmones apgavau, bet tikrai netycia.
Dar prisimeniau vasaros ivyki... paskambino vyras pasnekejom, paflirtavom na ir as jo labai laukiau, nes vaiko namie nebuvo, blush2.gif o as kai nedamatau tai pamacius pagalvojau kad mano mylimasis vaziuoja ir kap begau i balkona su apatiniais ir mini xalateliu ir mojuoju ir buckius siunciu, privaziuoja....o ten kaimyne, nusipirko tokia pat masina kaip musu...na pravaziavo vaizduojant kad nemate mano visu viliojimo piruetus... itariu ka jinai apie mane galvoja... doh.gif
Atsakyti
Pries kelis metus, vasara tevukai baliavojo pas draugus prie ezero sode, na ir sutarem kad atvaziuosiu juos paimt kai baliukas baigsis. Savaites vidurys, ryt beveik visiems i darbus, maniau veliausiai 11 vakare baigs biggrin.gif sulaukiau ir 12 ir beveik 1, na ir nuejau miegot. Skambina mano seimyna 3:30 - "jau norim namo", as greit is lovos, i chalata, slepetes, ai, galvoju suvazinesiu greitai ir taip, kas cia manes matys, o grizus atgal i lova. Isvaziuoziuoju, riedu per miesta, o ten nei gyvos dvasios, nei vieno automobilio... tik policijos masinyte stovi biggrin.gif Na ir sustabde mane, dokumentu paprase, o kai uzsimiegojusia susivelusia pamate, paprase ir bagazine atidaryt doh.gif Kaip istyso ju veidai kai as islipau is automobilio su slepetem ir roziniu chalateliu lotuliukas.gif O as norejau irgi skradziai zeme prasmegt blush2.gif
Atsakyti
praeitais metais mano automobilis mėgdavo nebeįleisti manęs smile.gif na, neišsijungdavo signalizacija. Vieną lietingą dieną su sese važinėjomes po miestą. Išeiname iš parduotuvės, lauke lašnoja, o aš niekaip negaliu išjungti automobilio signalizacijos. Vaikštinėju aplink automobilį, maigau pultelį, bet mašina kaip neatsirakina taip neatsirakina. Sesė nuėjo atgal į parduotuvę, tai aš viena aplink automobilį likau strakalioti. Susinervinau, spyriau į automobilio padangą ir pradėjo kaukti signalizacija. Kaip tik pro šalį važiavo jauni policininkai, tai sustojo, priėjo prie manęs ir klausia kokios bėdos. Sakau automobilis neatsirakina. Vienas policininkas paėmė pultelį, paspaudė mygtuką ir automobilis lyg niekur nieko atsirakino. Abu policininkai išsiviepė ir palinkėjo gero kelio. Pasijaučiau kaip visišką blondinė, nesugebanti atsirakinti savo automobilio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2011 10 25, 12:49)
Kaip istyso ju veidai kai as islipau is automobilio su slepetem ir roziniu chalateliu  lotuliukas.gif  O as  norejau irgi skradziai zeme prasmegt  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Smagiai čia, prasiblaškė ir pareigūnai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2011 10 25, 12:49)
Pries kelis metus, vasara tevukai baliavojo pas draugus prie ezero sode, na ir sutarem kad atvaziuosiu juos paimt kai baliukas baigsis. Savaites vidurys, ryt beveik visiems i darbus, maniau veliausiai 11 vakare baigs  biggrin.gif  sulaukiau ir 12 ir beveik 1, na ir nuejau miegot. Skambina mano seimyna 3:30 - "jau norim namo", as greit is lovos, i chalata, slepetes, ai, galvoju suvazinesiu greitai ir taip, kas cia manes matys, o grizus atgal i lova. Isvaziuoziuoju, riedu per miesta, o ten nei gyvos dvasios, nei vieno automobilio... tik policijos masinyte stovi  biggrin.gif  Na ir sustabde mane, dokumentu paprase, o kai uzsimiegojusia susivelusia pamate, paprase ir bagazine atidaryt  doh.gif  Kaip istyso ju veidai kai as islipau is automobilio su slepetem ir roziniu chalateliu  lotuliukas.gif  O as  norejau irgi skradziai zeme prasmegt  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Super tema, tokiu perliuku čia prisiskaičiau thumbup.gif
Papasakosiu ir as viena įvykį, tiesa atsitiko tai gan senai, tais laikais dar žigulius dauguma turėdavo. Buvau aš dar vaikas tada, grybavom ar tai uogavom miške su tėvais. Buvom atvažiavę su kaimynais, jų raudonu žiguliukiu. Begrybaujant aš praalkstu, netoliese mašinos buvom, tėvai sako eik į mašiną ir pavalgyk. Na išeinu aš, randu tą žiguliuką raudoną, įsėdu į galą, nuo palangės pasiimu indelius su maistu. Pasižiūriu sumuštiniai su pomidorais, pagalvoju lyg ir be jų buvo pas mus. Valgau aš tuos sumuštinius, žiuriu rankinis toks stiklinis su gėlyte viduj(na gal pamena kas kaip budavo tokie rankiniai) kaip aš čia ankščiau nepastebėjau tokios grožybės pamanau wub.gif . Toliau sau skaniai užkandžiauju ir žiuriu ateina link manes moteris su vaiku mažu, prienai prie mašinos, sako "o pažiurėk mes svečių turim" nu čia dabar galvoju tai jūs čia svečiai blink.gif . Tada man ji "gal pavaišinsi". Nebeatsimenu ar ji man pasakė ar aš jau pati paskui susivokiau, kad sėdžiu svetimoj mašinoj ir dar jų maistą valgau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugnyla: 26 spalio 2011 - 23:11
QUOTE(gaudyk @ 2011 10 25, 12:49)
Pries kelis metus, vasara tevukai baliavojo pas draugus prie ezero sode, na ir sutarem kad atvaziuosiu juos paimt kai baliukas baigsis. Savaites vidurys, ryt beveik visiems i darbus, maniau veliausiai 11 vakare baigs  biggrin.gif  sulaukiau ir 12 ir beveik 1, na ir nuejau miegot. Skambina mano seimyna 3:30 - "jau norim namo", as greit is lovos, i chalata, slepetes, ai, galvoju suvazinesiu greitai ir taip, kas cia manes matys, o grizus atgal i lova. Isvaziuoziuoju, riedu per miesta, o ten nei gyvos dvasios, nei vieno automobilio... tik policijos masinyte stovi  biggrin.gif  Na ir sustabde mane, dokumentu paprase, o kai uzsimiegojusia susivelusia pamate, paprase ir bagazine atidaryt  doh.gif  Kaip istyso ju veidai kai as islipau is automobilio su slepetem ir roziniu chalateliu  lotuliukas.gif  O as  norejau irgi skradziai zeme prasmegt  blush2.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2011 10 25, 12:49)
Pries kelis metus, vasara tevukai baliavojo pas draugus prie ezero sode, na ir sutarem kad atvaziuosiu juos paimt kai baliukas baigsis...

eina sau, geras vaizdelis jauciu buvo hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 12, 01:53)
Praeita ziema buvo slapdriba, tamsu jau lauke, isbegau is parduotuves ir atsisedau i masina, na stovejo kur maniskis sustojo...

na ir pralinksminot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 24, 23:24)

Dar prisimeniau vasaros ivyki...



QUOTE(gaudyk @ 2011 10 25, 11:49)
Pries kelis metus, vasara tevukai baliavojo pas draugus prie ezero sode,



QUOTE(hirundo* @ 2011 10 25, 11:53)
praeitais metais mano automobilis mėgdavo nebeįleisti manęs smile.gif



QUOTE(ugnyla @ 2011 10 26, 23:09)

Papasakosiu ir as viena įvykį, tiesa atsitiko tai gan senai, tais laikais dar žigulius dauguma turėdavo.



Nu, merginos, jūs visos nemirtingos. doh.gif Čia tik visas tas istorijas surinkus į vieną vietą ir išleidus knygą. Man atrodo išeitų superinis romanas- " Nepakartojami moterų nuotykiai už vairo , - kuris skaitomiausių knygų dešimtuke išsilaikytų ne vieną sezoną. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitana1965: 02 lapkričio 2011 - 23:36
hihihi.gif kaip smagiai prisikikenau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 10 06, 19:50)
O man buvo tokia gal ir juokinga, bet nei kiek nepavojinga situacija. smile.gif Nuvažiavau pas tėvus, pasistačiau mašiną, prasitiesinau ratus, viskas ok. Susiruošėm važiuot su mama į kaimuką. Šast į mašiną, įkišu raktelį, o tas nei pirmyn nei atgal. Malu, malu - nieko. Visaip bandau ta spynelę prasukt - juk buvo pora kartų, kad šiek tiek strigo, bet ne tiek. Šakės, sugedo spynelė, gal kokio tepalo reik. Kuro lemputė jau degė, bet važiavo kuo puikiausiai, na negali būt, kad stovint dingo kuras. biggrin.gif Vsio, mamkai sakau gali eit namo, neveikia mašina, nevažiuosim. biggrin.gif Likau viena, nu negali būt, kad taip ir nesisuks. Banau ar bet jokių rezultatų. Pro šoną kaip tik ėjo kaimynė, priėjo pakalbėt, sako kur važiuojat, sakau niekur, spyna nesisuka. Ji tuoj pamojo savo vyrui. Ateina vyras, įsėdo, pamakalavo ir užvedė mašiną sako 'cha, o tu nežinai kas buvo'. biggrin.gif Sakau 'jei pasakysit tai žinosiu', sako "vairas užblokuotas". biggrin.gif Na taip, suktelėjau aš jį prieš išlipdama, bet niekad niekur negirdėjau ir neskaičiau, kad jis išvis blokuojasi.  biggrin.gif Turėjom eit pas kaimyną su šampanu. biggrin.gif
p.s. džiaugiuos, kad taip nutiko tarp pažįstamų žmonių būnant. smile.gif



panasioj situacijoj ir as buvau.mb vairuoja automata,zydra peziuka,man irgi yra draudimas.na ka,viena vakara griztu namo,priparkavau masina,na,sakau,reikia ratus istiesint.isjungiau degima,uzrakinau masina,nutapsejau namo.po keliu val prireike man pas mama vaziuot...ziuriu-nu niekaip negaliu pasukt rakta spyneleje...sakau pabandysiu vaira pasukt,gal i skylute nepapuolu,arba ne ta puse kisu... g.gif ir oplia-uzsikuria lotuliukas.gif po keliu dienu sb sakau-a zinai,kad pas mus spyna stringa,kartais neuzsiveda masina...sako:brangioji,tai tu gal nezinojai,kad galima vaira uzblokuot...vairuoju antrus metus,bet... lotuliukas.gif
Atsakyti