Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(simoselis @ 2012 02 10, 10:11)
Čia mano tie konservai buvo  mirksiukas.gif  Akmenukai gali būti bet kokie (nors gal gražiau tie dekoratyviniai būtų), kriauklių daugybę turėjau (reikėjo statant šeimos namą - pulkas "dėjo" stogą sakydami po linkėjimą). Kriaukles įvardijau kaip jūros nostalgiją, nes jaunieji Klaipėdoj gyvena smile.gif Gimtųjų namų šiluma - medžio gabalėliai. Man pasisekė, nes vyras medienos perdirbimo įmonėj dirbo, tai nebuvo sunku jų gauti. Ten jie pilami lauk, nes laikomi šiukšlėmis - o man jie tokie labai  wub.gif , nes gražūs, apsišlifavę, kaip iš pajūrio. Pavardė - ant lapo parašyta jaunosios pavardė, meškiukai guminukai, gabalinis cukrus, kavos pupelės, lūpų dažai, vyno kamščiai ir dar lėlę lygtais buvau įdėjusi smile.gif Idėja buvo ta, kad reikėjo užkonservuoti jaunosios pavardę. Ir primąsčiau, kad reikia "prieskonių" visokių. Konservavimą dariau iškart po netikro santuokos liudijimo skaitymo. Kai aistros nurimo, paklausiau jaunosios, kokia jos pavardė. Aišku, ji manęs perklausė, kuri pavardė. Tai pasakiau, kad daugiau nesibalamūtintų, tai seną pavardę duosim jaunikiui užkonservuot. Aš skaičiau receptą ir daviau jaunikiui ingridientus. Gaila, kad jis visko pylė tik po truputį, tai jovalas toks išėjo, bet ką padarysi  rolleyes.gif Visą vainikavo stiklainio uždarymas tikra mašinėle ir konservų perdavimas saugoti uošviui  wub.gif

aciu uz issamu atsakyma, reiks kazka galvot panasaus
Atsakyti
Sveikos merginos
Noriu paklausti kokius prizus pirkote ir dovanojote už atliktas užduotis. Aš galvoju už atliktas užduotis pasidaryti pinigų su jaunųjų atvaizdais.
Atsakyti
LiLeDovile, super idejai del zidinuko, kai tevai issiskyre. Tikrai, nauja seima kuria savo zidini, o tevai (kiek ju dalyvauja) gali prisidet. Gali prisidet ir mociutes/seneliai jei tokie dalyvauja thumbup.gif
Na pas mus nekils su tuo problemu - jaunieji nori sventinto zidnio, tai teveliai baznycioje ji pasventins ir iteiks jau grizus i sodyba, kaip ir pirklauso. Tevu seimos pilnos.

Suris, as esu ji pateikus ryte, kaip jaunuju nakties darbo rezultata. Tada idejos su foto pro rakto skylute nebuvo, bet manau, jei jau jumoro formoj, tai tokios foto turetu but labai i tema. Beje, gal kas turit tas foto, ar pacios kazka is interneto gaudotes (ka tai galetu but???).
Su suriu, jei ypac ji daro kazkas namuose, galima ir kitaip pajuokaut. I vidu ka nors smaikstaus imontuot (pvz zele juosta sirdutes formos - nebutu netgi labai sudetinga). Pjauni rieke, o viduje sirdute, ar dar ka primastyst (jaunavedziu inicialai). Ko konditeriai tik neprigalvoja smile.gif

Kazkas ieskojo sirdutes formos saldainiu. Nuo vakar Norfa prekiauja gan idomiais dalykeliais siuo klausimu. Valnetino saldainiais, kur is kart su sirdutem (kokiam stalo ispirkimui nebereik vargt), sirdutes formos saldianiukais ir visai simpatisku tuoletiniu popierium (irgi su sirdutem). Zvilgterkit, gal kam tiks mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daiviss1 @ 2012 02 10, 10:42)
Sveikos merginos
Noriu paklausti kokius prizus pirkote ir dovanojote už atliktas užduotis. Aš galvoju už atliktas užduotis pasidaryti pinigų su jaunųjų atvaizdais.

as tai galvoju apie nomedos saldainius, ant ju priklijuot nuotrauka su jaunuju atvaizdu ar kazka panasaus ir pritvirtinti ant sniuriuko, o pralaimejusiai komandai duot saldainius ant pagaliuko
Atsakyti
QUOTE(Daiviss1 @ 2012 02 10, 10:42)
Sveikos merginos
Noriu paklausti kokius prizus pirkote ir dovanojote už atliktas užduotis. Aš galvoju už atliktas užduotis pasidaryti pinigų su jaunųjų atvaizdais.

Vienas is galimu variantu

http://valgomanuotra...tele-13201.html arba yra ten ir saldianiuku nedideliu, medaliu, ant pagaliuku visoku. Patinka man ju produkcija, Nuolat sventem uzsakineju ir visi labai dziaugias. Aisku, gal finansai kiti, taciau jei nereik 30 vnt prizu - kodel gi ne.
Atsakyti
Sveikos. Kad ir kaip nemalonu man pačiai, noriu paprašyt, kad kuri bent pasufleruotumėt pėdų padėtis, nes kažkada matyto paveiksliuko neišsisaugojau, o tik tokio linksmo akcento ir betrūksta prie rytinio sūrio... Pasiryžtu iškęsti antplūdį pagrįstos kritikos, jog kažko reikalauju nieko neduodama... Tačiau visos idėjos iš Jūsų, todėl niekuo naudinga negalėčiau būti, net ir norėdama...
Atsakyti
QUOTE(Bendulka @ 2012 02 10, 14:22)
Sveikos. Kad ir kaip nemalonu man pačiai, noriu paprašyt, kad kuri bent pasufleruotumėt pėdų padėtis, nes kažkada matyto paveiksliuko neišsisaugojau, o tik tokio linksmo akcento ir betrūksta prie rytinio sūrio... Pasiryžtu iškęsti antplūdį pagrįstos kritikos, jog kažko reikalauju nieko neduodama... Tačiau visos idėjos iš Jūsų, todėl niekuo naudinga negalėčiau būti, net ir norėdama...

Paveikslėlių neturiu, bet kažkada teko vestuvėse matyti(jei apie tokias kalbat):
pėdų kontūrai mažų ir didesnių šalia , tada jau arčiau , tada didelės tarp mažų(atvirkščios), vėl šalia (su lašiukais) ir jau šalia toliau. kiek konkrečiai paveikslėlių nepamenu, bet mintis tokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 10, 12:11)
Suris, as esu ji pateikus ryte, kaip jaunuju nakties darbo rezultata. Tada idejos su foto pro rakto skylute nebuvo, bet manau, jei jau jumoro formoj, tai tokios foto turetu but labai i tema. Beje, gal kas turit tas foto, ar pacios kazka is interneto gaudotes (ka tai galetu but???).




jei nuotraukas redaguosit ir sujungsit i filmuka, tai naudojant movie maker galima uzdet toki efekta, kad atrodytu, jog viskas fotografuota/filmuota pro rakto skylute 4u.gif ten galima ir sirdeles fona pasirinkti, kam tas aktualu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla <3: 10 vasario 2012 - 17:10
QUOTE(A.d. @ 2012 02 10, 17:16)
Paveikslėlių neturiu, bet kažkada teko vestuvėse matyti(jei apie tokias kalbat):
pėdų kontūrai mažų ir didesnių šalia , tada jau arčiau , tada didelės tarp mažų(atvirkščios), vėl šalia (su lašiukais) ir jau šalia toliau. kiek konkrečiai paveikslėlių nepamenu, bet mintis tokia  ax.gif


Dėkui ir už tiek smile.gif ten taip efektingai nupiešta buvo... net laiko intervalai berods surašyti. Bet ganėtinai aišku. Dėkui dar kart.
Atsakyti
Ačiū merginoms už patarimus dėl prizų, žiūrėjau tas šokoladines dovanas, manau tikrai reiks įsigyti, nes bus įdomu ne tik svečiams, bet ir jauniesiems.
Aš židinį žadu jauniesiems kaldinti pas kalvį, dar nemačiau kaip atrodo, bet manau turėtų atrodyti neblogai. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
ačiu labai LiLeDoViLe, manua kad ir aš taip padarysiu, nebent mano jaunieji išreikš kitokį pageidavimą
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 02 11, 22:12)
ačiu labai LiLeDoViLe, manua kad ir aš taip padarysiu, nebent mano jaunieji išreikš kitokį pageidavimą

wink.gif
Atsakyti