Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

Labas visoms busimoms ir buvusioms svociutems, mirksiukas.gif
vakar suzinojom, kad busim piursliais rugpjuti, jau siandien pradejo galva suktis, kas kaip ir nuo ko pradet ruostis....esame labai jauni pirsliai, nes pora norejo jaunu, manau gan originalu, nes kiek teko vestuvese dalyvaut tai pirsliai tokie jau pagyvene buvo...
Visu pirma tai noreciau paprasyti jusu pasto kur viska ikeliate, noreciau ideju pasigaudyt, tai jeigu nesunku parasykit man i az ir pasta ir slaptavardi...bus didelis aciu mirksiukas.gif
Prasides galvojimai, mastymai, dalinsiuosi savo idejomis ir lauksiu patarimu... 4u.gif
Atsakyti
as kazkada bandziau ieit i ta svociuu pasta neileido,tai ir sumislijau,kad ne ten lendu.bet pasirodo viskas ok ten ir reikejo
Atsakyti
sveikos visos o man truputi iskilo klausimas ar jus dekoruojat sampano butelius jaunuoju ir jaunaja, ir kada geriausia tada juos paduoti?
kitas klausimas- del pirslio polkas, gal kas turi minciu nesinori tradicines polkos galvoju butu grazu koki soki kita pasokus, tik nesumastau ka
smile.gif
Atsakyti
as tai sampana ir kitus gerimus turesiu svocios krepsi.kur sustosim va gamtoj kol jaunuosius fotkins ir vaisinsimes.per brolio vestuves dekupazuotus butelius turejau grzei atrodeslinde is krepsio su bantukais
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 02 12, 16:22)
sveikos visos o man truputi iskilo klausimas ar jus dekoruojat sampano butelius jaunuoju ir jaunaja, ir kada geriausia tada juos paduoti?
kitas klausimas- del pirslio polkas, gal kas turi minciu nesinori tradicines polkos galvoju butu grazu koki soki kita pasokus, tik nesumastau ka
smile.gif

mes su vyru irgi galvojam kažką tokio... sakyčiau tango gal, bet tango gana sudėtingas šokis, tai sunku išmokti taaaip gražiai būtų. Tai galvoju gal kokią salsą ar sambą sušokti
Atsakyti
O as tai dabar pasimeciau, patiko ideja su pavardes konservavimu, pradejau ruostis ir pagalvojau, kad jaunieji tuoksis ta diena tik baznycioj, o i santuoku rumus santuolos iregistruot eis darbo diena vieni, tai kaip ir nebus jaunoji dar pavardes pakeitus per vestuves, tai kaip viska sudeliot, kad pavarde uzkonservuot butu galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 12, 17:30)
tai kaip viska sudeliot, kad pavarde uzkonservuot butu galima  g.gif

jei gerai užkonsevuosit, niekad ir nepasikeis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Miškininkėle, gal dar geriau gausis. pabandy kažką sudėlioti, kad kol jaunoji nepasikeitė pavardės užkonservuoti jos mergautinę pavardę, kad jos nepamirštų, o kai jau pavardė bus užkonservuota, o jaunąjai reikalinga pavardė, tai su visų svečių pritarimu galės santuokų rūmuose pasiimti naųjąją vyro pavardę. nežinau ar supratai ką norėjau pasakyti, bet pabandyk kažką ta kryptimi padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
prasau atsiuskite svociupasto slaptazodi i az, nes bandziau pasijungti prie butiko bet neleido verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 02 12, 17:22)
sveikos visos o man truputi iskilo klausimas ar jus dekoruojat sampano butelius jaunuoju ir jaunaja, ir kada geriausia tada juos paduoti?
kitas klausimas- del pirslio polkas, gal kas turi minciu nesinori tradicines polkos galvoju butu grazu koki soki kita pasokus, tik nesumastau ka
smile.gif


Per musu vestuves pirslio polka buvo anciuku sokis, tai buvo labai linksma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(seretide @ 2011 11 04, 12:40)
Sveikos. Duosiu idėją antros dienos rytui. Pati esu taip dalyvavusi: ryte tas kas eina kelti, tradiciškai nešasi butelį baltos ir užkandos. Visiems siūloma čerkelė. Paprastai iš ryto niekas to nenori. O prikolas tame, kad ten gryniausias vanduo, o pradeda gerti kaip šnapsą.  Vaizdelis būna, patikėkit biggrin.gif Juokėmės iki ašarų. Reakcijos  thumbup.gif . Kad nesuprantantys juokų neįsižeistų, galima turėti ir antrą jau tikro stipraus gėrimo butelį ir pristatyti jį kaip skonio receptorių pagerintoją ar panašiai.


Si ideja man labai patiko, manau reikes pasinaudot... lotuliukas.gif


Merginos o kur jus laikrastukus spausdinate? musu pora labai nori laikrastuko, manau reikes koki rytini padaryt ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Sanetuke @ 2012 02 13, 14:34)
Mačiau vestuvinį laikraštuką-žurnaliuką "Žmonės". Visas žmonių žurnalas perdarytas. Ant viršėlio - jaunieji, kartu įdėti kelių straipsnelių pavadinimai. Viskas taip, kaip "Žmonių" žurnale. Ten, kur žurnale būna įvairių renginių nuotraukų, tai tam vestuviniam sudėta svečių nuotraukos su komentarais. Žurnale taip pat aprašyta jaunųjų susipažinimo istorija, kažkokie nuotykiai, yra horoskopai ir t.t.

Gal kam pravers idėja  4u.gif


Atsakyti