Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(miskininkele @ 2012 02 14, 08:04)
as tai dedu instrukcija ir jei reikalingas kazkoks daiktas, degtukai, mynton ir t.t. as ir pagalvojau apie priziukus tai galvoju gal i dezute idet koki saldaini su jaunuju foto ar pan.

Ačiū, miškininkele už atsakymą, ax.gif nes visai jau susipainiojau. doh.gif O į tas dėžutes tirkai kaip priziuką, būtų faina kokią saldžią dovanėlę įdėti, juk dabar tų šokoladinių širdučių daug... thumbup.gif
Dabar jau pabaigiau pasidaryt tas bučinukų korteles, jos širdučių formos, su viduryje parašytu pavadinimu ir instrukcija. Atspausdinsiu ant tokio gražaus auksinio popieriaus (pirkau kanceliarinėse), iškirpsiu turėtų būt gražu... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Skorpe @ 2012 02 14, 10:34)
kas cia per ziadimas, prlaleidus matyt busiu:(?

Tas žaidimas aprašytas šio forumo pirmame puslapyje berods. Man tai jis toks nieko, visai tiks, po to kai sudainuos karti, karti rolleyes.gif Ten sudedi į dėžutes bučinių pavadinimus, jų instrukcijas va dar kokį prizelį už tai, kad pasibučiuos...
Muzikantas paleidžia muziką, padėkliukas su tom dėžutėm keliauja svečiam per rankas, pas ką nutyla muzika, tas rodo kaip bučiuotis. Pvz.: Kvapą gniaužiantis bučinys - instrukcija:suvalgyti po pipirą ir pasibučiuoti. lotuliukas.gif ; Karštas bučinys - instrukcija:bučiuotis kol sudegs degtukas... (Šitam reikalui parenkamas kuo ilgesnis degtukas) thumbup.gif ir t.t.
Atsakyti
svociausiu birzelio 2d. laika dar tikslins jaunieji:) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2012 02 14, 11:04)
Sveikos, visai jus apleidau, idėjas tik pasiskaitau ir viskas. Dabar užsiėmiau daryti svečių knygą. Pati bandysiu, o viršeliui pabandysiu nunerti tokius du žiedus. Darbo daug, bet laiko kolkas  turiu. Būtinai pasigirsiu, kai pabaigsiu. smile.gif



as irgi bandysiu daryti pati ta knyga.tik nesugalvoju kaip iristi ja lengviau.kaip jus darysit? noreciau idet to svecio nuotrauka ir jo linkejima i viena puslapi.virseli galvoju aptraukti jaunuju nuotrauka ax.gif

o vestuves birzelio 2d mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisiule: 14 vasario 2012 - 14:44
QUOTE(krisiule @ 2012 02 14, 15:42)
as irgi bandysiu daryti pati ta knyga.tik nesugalvoju kaip iristi ja lengviau.kaip jus darysit? noreciau idet to svecio nuotrauka ir jo linkejima i viena puslapi.virseli galvoju aptraukti jaunuju nuotrauka  ax.gif

o vestuves birzelio 2d  mirksiukas.gif

Sveikutes 4u.gif
Apie sveciu knyga mastau panasiai, ne krikstynu knyga sunui taip dareme. atvertus buvo svecio nuotraukai palikta vietos - iskarto toks kvadratukas apibreztas ir parasyta su piestuku nuotrauka, kad nesugalvotu kuris "nesusipratelis" ten parasyti, o salia puslapyje palinkejimas.
Svociausiu rugpjucio 25 d. Klaipedoje
Atsakyti
balandzio 14
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 02 14, 15:54)
balandzio 14

kartu startuosim bigsmile.gif
Atsakyti
O musu vestuvese vietoj sveciu knygos buvo padaryti dideli remeliai, kuriuose buvo baltas popierius su musu nuotrauka,o aplink ja buvo rasomi sveciu palinkejimai musu seimai (trumpi). biggrin.gif Dabar turim pasikabine garbingiausioj vietoj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 02 14, 13:20)
Sveikutes  4u.gif
Apie sveciu knyga mastau panasiai, ne krikstynu knyga sunui taip dareme. atvertus buvo svecio nuotraukai palikta vietos - iskarto toks kvadratukas apibreztas ir parasyta su piestuku nuotrauka, kad nesugalvotu kuris "nesusipratelis" ten parasyti, o salia puslapyje palinkejimas.
Svociausiu rugpjucio 25 d. Klaipedoje


o kaip irisote ta knyga?ar uzsakinejote kur nors?
Atsakyti
Aš kovo 17 d.
Atsakyti
Dar idėja, kai ir svečių knygai, pridėti ant stalo daug lokščių akmenukų ir markerių, visi susirašo ir metą i gražų stiklinį indą wink.gif DAUGIAU ČIA smile.gif

user posted image
user posted image

man vesele 201-08-04 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idda: 14 vasario 2012 - 17:00
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 14, 17:09)
kartu startuosim  bigsmile.gif


Mano startas Vilniuje, o tavo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 02 14, 17:52)
Mano startas Vilniuje, o tavo? 4u.gif

Mano dzukijoj Lazdijuose
Atsakyti