Įkraunama...
Įkraunama...

želė, želė tortai ir desertai

QUOTE(kniaumiau @ 2008 01 16, 19:44)
aš labai norečiau kokios nors formelės, panašios į šitą:

user posted image
rolleyes.gif

Čia tuperware gaminys. Įlysk į pokalbius apie šią produkciją ir susirasi demonstruotoją, kuri tau padės ją įsigyti. Jei reikia Klaipėdoje, galiu ir aš mirksiukas.gif

http://www.supermama...;#entry14264132
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 16 sausio 2008 - 21:23
O kaip is tos formos iskratyti torta? Reikia ja i silta vandeni trumpam pamerkti?
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 01 17, 15:07)
O kaip is tos formos iskratyti torta? Reikia ja i silta vandeni trumpam pamerkti?


Taip, iš silikoninės išimti labai lengva. Aš tiesiog prileidžiu į virtuvės kriauklę karšto vandens ir palaikau minutėlę. Tada pratampau tą formą, kad kraštai atliptų, ir verčiu tortą į lėkštę. Gavosi iš pirmo karto biggrin.gif

O kas nors naudoja metalines formas želė? Kaip iš tokių išimti?

QUOTE
Čia tuperware gaminys. Įlysk į pokalbius apie šią produkciją ir susirasi demonstruotoją, kuri tau padės ją įsigyti. Jei reikia Klaipėdoje, galiu ir aš mirksiukas.gif


Ačiū, bet jau radau pigesnių silikoninių formelių Kauno Kepėjo parduotuvėje. Planuoju ten nuvažiuoti ir apsiprekinti assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 17 sausio 2008 - 14:26
QUOTE(kniaumiau @ 2008 01 17, 15:23)
Taip, iš silikoninės išimti labai lengva. Aš tiesiog prileidžiu į virtuvės kriauklę karšto vandens ir palaikau minutėlę. Tada pratampau tą formą, kad kraštai atliptų, ir verčiu tortą į lėkštę. Gavosi iš pirmo karto  biggrin.gif

O kas nors naudoja metalines formas želė? Kaip iš tokių išimti?


Mano forma irgi ne silikonine. Ji plastmasine - tupperware
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2008 01 17, 15:25)
Mano forma irgi ne silikonine. Ji plastmasine - tupperware


Man atrodo, plastmasines irgi reikia į karštą vandenį, bet gal čia patars naudojančios tupperware formas ax.gif
Atsakyti
sveikos supermamos
gal kuri žinote kaip ant torto uždėtus vaisius(na papuošimui) kažkuo ten aplieti.Tada jie nesuvytę būna,tokie blizgantys.Ar paprasta želatina ataušinta,bet ji gal neskaidri bus?
Prašau,brangiosios kulinarės patarkite.Ryt kepsiu tortą,noriu papuošti.
Atsakyti
yra berods D. Otker firmos speciali skaidri zele, tortams puosti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 01 17, 18:03)
yra berods D. Otker firmos speciali skaidri zele, tortams puosti...  mirksiukas.gif

o maximoj būna?
Atsakyti


Būna smile.gif
Papildyta:


O kas nors naudoja metalines formas želė? Kaip iš tokių išimti?
Ačiū, bet jau radau pigesnių silikoninių formelių Kauno Kepėjo parduotuvėje. Planuoju ten nuvažiuoti ir apsiprekinti assa.gif
[/quote]
Gal gali parašyti kurioje vietoje yra ta parduotuvė smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linaslau: 17 sausio 2008 - 16:34
QUOTE(linaslau @ 2008 01 17, 17:36)
Gal gali parašyti kurioje vietoje yra ta parduotuvė  smile.gif  .


Štai čia yra jų puslapis ir kontaktai.

Šv.Gertrūdos g. 39,
LT-44283, Kaunas

O tos tortų želė bent jau akropolio maximoj tikrai yra įvairių spalvų ir skonių. Kainą 1.49 už tris pakelius. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 17 sausio 2008 - 22:56
sveikos isigijau Tuperware zele inda, ir labai senai dariau, tai kad net nebepamenu, kaip ten reik daryti g.gif Pamenu kad pira dugną išklodavau saldžiu viniotiniu, o paskiau sloksniuodavau žėle, bet kažkaip neišeina???? Kaip ten reikia daryti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19 @ 2008 01 20, 15:31)
sveikos isigijau Tuperware zele inda, ir labai senai dariau, tai kad net nebepamenu, kaip ten reik daryti g.gif  Pamenu kad pira dugną išklodavau saldžiu viniotiniu, o paskiau sloksniuodavau žėle, bet kažkaip neišeina???? Kaip ten reikia daryti schmoll.gif

Dabar pradėk iš kito galo lotuliukas.gif Sluoksniuoji žele ir pabaigoje, tiksliau beveik pabaigoje dedi vyniotinį ir užpili trupučiu žele. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti