Įkraunama...
Įkraunama...

želė, želė tortai ir desertai

QUOTE(Dziolina @ 2008 02 08, 22:23)
labas mamas ir as parasysiu torto recepta, zinokit labai skabus ir lengvas.“JUODOJI SLYVA”baltas biskvitas,500g.,grietineles ir grietines,5-6saukstai cukraus,vanilino,1 citrinos zievele nutarkuota,cit,sultys,dziovytu slyvu,2 bananai,migdoliniai riesutai,uogiene,kaupinas saukstas zalatino.                                                                                      PARUOSIMAS:biskvita padalyti I keturias dalis,isplakti grietinele su grietine,cukrum,vanile,zievelem,cit rugstim pagal skoni.biskvita susirupuoti migdolu esencija,viena sluoksni deti idaro,pabarstyti uogienes,riesutu,pripjaustyti bananu.kitas sluoksnis viskas tas pats tik su dziovytom slyvom,iR T.T.jeigu nepatinka slyvos galite deti braskes.
o biskvita galite issikepti:
6 kiausiniai
6 saukstai cukraus,vanilino.
6 saukstai miltu(EKSTROS) thumbup.gif

noreciau ikelti nuotraukas,bet nemoku ax.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2008 02 08, 16:24)
o kai darai želė su jogurtu, tai kiek tos želatinos reikia ištirpinti? maždaug... ir ją turbūt šaltą jau reikia pilti į jogurtą, kitaip gal sutrauks? g.gif  blush2.gif

želatinos tiek, kiek mg bus jogurto. o proporcijos būna ant želatinos pakelio.
aš tai darau taip: reikiamą želatino kiekį išbrinkinu minimaliame šalto vandens kiekyje-tai trunka apie valandą, tada į tą indą su išbrinkyta želatina dedu keleta valgomųjų šaukštų jogurto, išmaišau ir dar šiek tiek palieku pabrinkti (karts nuo karto pamaišydama). Tada induką su išbrinkusia želatina dedu keletai sekundžių į mikrobangę (nes prie viryklės stovėt tingiu blush2.gif ) kad sušiltų ir išsilydytų želatina. Gink dieve NEUŽVIRINKIT. o tada ištirpintą želatiną pilu dar šiltą į jogurtą, nors manau,kad nebūtinai šiltą galima. bet viskas liuksiškai gaunas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 02 08, 14:35)
tokį, kuris pačiai būtų skaniausias. kartais paderinu, perku persikinį ir įmaišau į tą sluoksnį persikų gabalėlių...
šiaip man braškinis skaniausiai valgosi.. thumbup.gif
perku dažnai tuos, kur maišeliuose būna.. Rokiškio arba dar ten kokį..

Aišku, ačiū 4u.gif bandyti reiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2008 02 08, 19:17)
nu aš tai ir į karštą želę supyliau jogurtą, tai man labai gerai išsimaišė  mirksiukas.gif
Papildyta:

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . KAIP IŠKRATEI IŠ INDO????


ji tepa forma aliejumi trupuciu, sorry Laukine kad uz tave atsakiau blush2.gif super tavo torciukas wub.gif wub.gif wub.gif

as irgi pilu jogurta i karsta zele, nieko neatsitinka, viskas puikiai gaunasi thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 02 09, 11:13)
želatinos tiek, kiek mg bus jogurto. o proporcijos būna ant želatinos pakelio.
aš tai darau taip: reikiamą želatino kiekį išbrinkinu minimaliame šalto vandens kiekyje-tai trunka apie valandą, tada į tą indą su išbrinkyta želatina dedu keleta valgomųjų šaukštų jogurto, išmaišau ir dar šiek tiek palieku pabrinkti (karts nuo karto pamaišydama). Tada induką su išbrinkusia želatina dedu keletai sekundžių į mikrobangę (nes prie viryklės stovėt tingiu blush2.gif ) kad sušiltų ir išsilydytų želatina. Gink dieve NEUŽVIRINKIT. o tada ištirpintą želatiną pilu dar šiltą į jogurtą, nors manau,kad nebūtinai šiltą galima. bet viskas liuksiškai gaunas thumbup.gif



o man nesigavo jogurtinis sluoksnis, nusipirkau zelatinos, ant pakelio parasyta 1 litrui vandens, o jogurto turėjau 250 gr., tai atmatavau šiek tiek želatinos ir ir ištirpdžiau, tada supyliau jogurtą ir man jį sutraukė į gabaliukus doh.gif doh.gif jis aišku, apstingo, bet skonis buvo ne tas.... doh.gif
Atsakyti
gal blogai, kriziuk, paskaičiavai? g.gif aš tai jogurtą ne gramais, mililitrais skaičiuoju, tai man kazkaip gaunas..
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2008 02 11, 14:05)
o man nesigavo jogurtinis sluoksnis, nusipirkau zelatinos, ant pakelio parasyta 1 litrui vandens, o jogurto turėjau 250 gr., tai atmatavau šiek tiek želatinos ir ir ištirpdžiau, tada supyliau jogurtą ir man jį sutraukė į gabaliukus doh.gif  doh.gif  jis aišku, apstingo, bet skonis buvo ne tas.... doh.gif

tai reikia labai gerai išmaišyti. Man ir taip buvo. Bet maišiau ir išsimaišė. O be to, aš kažkaip tai visada darau iš akies tą jogurtinį sluoksnį, bet prieš pildama jau ant pyrago, tai visad į puodelį biški įpilu ir dedu į šaldytuvą ir žiūriu ar stingsta. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2008 02 11, 13:05)
o man nesigavo jogurtinis sluoksnis, nusipirkau zelatinos, ant pakelio parasyta 1 litrui vandens, o jogurto turėjau 250 gr., tai atmatavau šiek tiek želatinos ir ir ištirpdžiau, tada supyliau jogurtą ir man jį sutraukė į gabaliukus doh.gif  doh.gif  jis aišku, apstingo, bet skonis buvo ne tas.... doh.gif

Jogurtas buvo per šaltas mirksiukas.gif Darant želė desertus, visi produktai turi būti daugmaž vienodos temperatūros.
Atsakyti
Šią savaitę Maximoje "Želei" (Dr. Oetker) akcija - kainavo 1.89 dabar 0,99.
Super kaina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Labai gerai gaunasi žele tortai thumbup.gif
Atsakyti
ačiū kad pranešei, bėgsiu pirkti
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2008 02 12, 21:39)
ačiū kad pranešei, bėgsiu pirkti


ir aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatėlė @ 2008 02 12, 20:39)
ačiū kad pranešei, bėgsiu pirkti



QUOTE(kniaumiau @ 2008 02 12, 22:28)



Aš jau prisipirkau, galėsiu nudžiuginti dažniau žele tortu thumbup.gif

Paskubėkit , nesnauskit, nes daug kas perka ir ne po vieną mirksiukas.gif
Atsakyti