Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika iš reklamos

ar kartais ne šita ? Give a bit of mmh to me,and I'll give a bit of mmh to you user posted image
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 10 07, 21:40)
ar kartais ne šita ? Give a bit of mmh to me,and I'll give a bit of mmh to you  user posted image


Taip taip sita... clap.gif
Atsakyti
Radau, kas dainuoja ta daina is kinder bueno reklamos ax.gif
Amanda Lear - Enigma (Give a Bit of MMH to Me) bigsmile.gif
Atsakyti
o man labai patiko jei kas yra mates,as per fashion tv maciau,DKNY obuoliniu kvepalu reklamos daina wub.gif visaip kaip bandziau atkast bet radau tik tai is ko buvo perdirbta daina,originalas gerokai skiriasi smile.gif vadinasi 'starshine'
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 10 09, 15:50)
o man labai patiko jei kas yra mates,as per fashion tv maciau,DKNY obuoliniu kvepalu reklamos daina wub.gif visaip kaip bandziau atkast bet radau tik tai is ko buvo perdirbta daina,originalas gerokai skiriasi smile.gif vadinasi 'starshine'


Neteko girdeti ax.gif
Atsakyti
Labai noreciau suzinoti,kas dainuoja ta daina,kur per tv1 rodomos laIdos Nuotakos siaubunes anonse ji skamba...visaip ieskojau,deja nerandu. Labai prasau gal kas zinot kas dainuoja arba bent pavadinima dainos blush2.gif
Atsakyti
Labukas gal kas turit omnitel reklamos muzikyte, ten kur vyras su pantera vaiksto, mano mazius iskart apisramina kai ja isgrista, tai noreciau ikompa isikelti blush2.gif
Atsakyti
gal kas žinot kokia daina reklamoj TEMPO? 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur daba reklamuoja berods head and shoulders reklama, tokiapana daina dainuoja, zodziu neatsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B2gether @ 2007 03 20, 22:12)
gal kas zinot kur daba reklamuoja berods head and shoulders reklama, tokiapana daina dainuoja, zodziu neatsimenu  blush2.gif

ar šita - fell the rain on your skin, No one else can feel it for you Only you can let it in, No one else, no one else ............... ? ax.gif
Atsakyti
Jeigu ta daina "feel the rain on your skin",tai butu is palmolive ar pantene reklamos.Natasha Bedingfield-Unwritten
Atsakyti
čia gal truputį ne į temą, bet gal kuri žinot kaip vadinasi yvos daina kur per išsipildymo akciją dainavo, kažkaip "toli toli už debesų..."
Atsakyti