Įkraunama...
Įkraunama...

Jane vežimėliai

QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 27, 11:06)
ačiū, naudinga informacja.Na tikrai reiks juos pačiupint... ir vyra įtikint kad reik vską keist. Jau tą lopšnį reikėjo ryžtspreš metus parduot. Maža kad labai gero stovio, modelis sensta ir kana krinta....

Parsivilk koki lieva sketuka is drauges, duok vyrui pastumdyt, kaip mat supras kodel reik gero vezimo ir kodel tas geras gerai ir kainuoja.
As pardaviau maclarena ir laikinai likau be vezimo, kol atsiunte nomada, pasiskolinom kazkoki lieva candy sketuka is kaimynu, o pas mus vezima visad stumia MB, tai greit suprato, kuom pigus, nuo brangaus skirias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 09 27, 10:13)
Parsivilk koki lieva sketuka is drauges,  duok vyrui pastumdyt, kaip mat supras kodel reik gero vezimo ir kodel tas geras gerai ir kainuoja.
As pardaviau maclarena ir laikinai likau be vezimo, kol atsiunte nomada, pasiskolinom kazkoki lieva candy sketuka is kaimynu, o pas mus vezima visad stumia MB, tai greit suprato, kuom pigus, nuo brangaus skirias lotuliukas.gif


na nėra prasmės smile.gif vyra sžino kas yra geri vežimai. Pas mus jei geri, su pliko p3 jau antrus metus duodamės. Tik nelabai kompletas pavasariniu vaikui tinkamas. Ir išvis žemai netinkamas... O šiaip js tikrai puikus.

na dar kuo mane jane patraukė, kad pas juos paliptuks vyresniam vaikui kabinasi... ant peg perego klasikinio jo neuždėsi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 27 rugsėjo 2011 - 10:20
QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 27, 11:17)
na nėra prasmės smile.gif vyra sžino kas yra geri vežimai. Pas mus jei geri, su pliko p3 jau antrus metus duodamės. Tik nelabai kompletas pavasariniu vaikui tinkamas. Ir išvis žemai netinkamas...  O šiaip js tikrai puikus.

Na as ji tik parduotuvej stumdzius, bet amortizacijos jame tikrai ne per daugiausia, o dar ir siauras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 09 27, 10:20)
Na as ji tik parduotuvej stumdzius, bet amortizacijos jame tikrai ne per daugiausia, o dar ir siauras  ax.gif


oi tikrai pakanka tos amortizacijos, palyginus su kitais skėtukai jis kaip karieta. O ir pločio pakanka. Minusas jo,kad jis nei lengvas nei sunkus. NA ten kur nėra kalnų sniego jis ištisus metus gali būt idealus. Tik ne pas mus... doh.gif ir dar minusas ragai. Nes kito vaiko už rankos jau nepavesi. O dėl teleskopinų rankenų sunku užkelt ant bordiūrų. Bet aš jį už nerealai gerą kaną gavau tai nė kiek nesigailiu.

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 27, 11:28)
oi tikrai pakanka tos amortizacijos, palyginus su kitais skėtukai jis kaip karieta. O ir pločio pakanka. Minusas jo,kad jis nei lengvas nei sunkus. NA ten kur nėra kalnų sniego jis ištisus metus gali būt idealus. Tik ne pas mus... doh.gif  ir dar minusas ragai. Nes kito vaiko už rankos jau nepavesi. O dėl teleskopinų rankenų sunku užkelt ant bordiūrų. Bet aš jį už nerealai gerą kaną gavau tai nė kiek nesigailiu.

Na maclaren xlr nors ir sketukas, bet amortizacija tikrai nenugincijamai geresne. Taip pat platus ir ilgas, bet jei man vistiek jis dardejo tai PP turbut is vis iskeikciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 09 27, 10:35)
Na maclaren xlr nors ir sketukas, bet amortizacija tikrai nenugincijamai geresne. Taip pat platus ir ilgas, bet jei man vistiek jis dardejo tai PP turbut is vis iskeikciau  biggrin.gif


nu kad nedarda jis... aišku kai persėdom tesiai iš klasikinio,kuris kaip tankas važiavo per viską.. tai man trūko ratukų dydžo. Nes už visokio š kliūva.

nu tai va užtat noriu kažko tarpinio.... nei per didelio nei per mažo
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 27, 11:44)
nu kad nedarda jis... aišku kai persėdom tesiai iš klasikinio,kuris kaip tankas važiavo per viską.. tai man trūko ratukų dydžo. Nes už visokio š kliūva.

nu tai va užtat noriu kažko tarpinio.... nei per didelio nei per mažo

Reik paciam viska bandyt, kitas cia nepatars. As irgi daug komentaru esu perskaicius, bet jau 4-ta vezima pirkau. O ir pradejau ne nuo prasciausiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 27 rugsėjo 2011 - 10:48
QUOTE(Požiūris @ 2011 09 27, 10:47)
Reik paciam viska bandyt, kitas cia nepatars. As irgi daug komentaru esu perskaicius, bet jau 4-ta vezima pirkau. O ir pradejau ne nuo prasciausiu.


su vienu vaiku ketvirtą vežimą? OHO smile.gif matyt nesu tiek išranki. O gal iškart atmečiau netinkamus variantus, nesižavėjau griozdas maxi cosi ir pan. Atmečiau tiek išgirtą bebecar stylo...

reiks darytvojažą į vaikutį. O gal dar kur tais JANE prekiauja?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 27, 11:50)
su vienu vaiku ketvirtą vežimą? OHO smile.gif matyt nesu tiek išranki. O gal iškart atmečiau netinkamus variantus, nesižavėjau griozdas maxi cosi ir pan. Atmečiau tiek išgirtą bebecar stylo...

reiks darytvojažą į vaikutį. O gal dar kur tais JANE prekiauja?

Taip su vienu. Visus vezimus isturejau po 3men, isskyrus mx3, ji siek tiek ilgeliau.
Zodziu, turejau zippy, maclaren mx3, maclaren xlr, o dabar nomada ir jauciu, kd dar bus vienas pirkimas.
Papildyta:
gitulia raso raso ir niekaip i eteri minciu nepaleidzia, o pasakyt gi turi ka. Su dviem vaikais ji dvigubai daugiau vezimu isbandzius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 27 rugsėjo 2011 - 10:58
QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 27, 09:41)
o rimtai mamos, kas važinėjat tokio tpo vežimukais,kap kad Jane kiaurus metus, na kure sveria apie 12 kg ir reik i koki antrą aukštą nešiots. Ar patogu?


As daugiausia vazineju Jane Slalomu ir mano vaikas jau beveik 15 kg sveria ir kaip tik antram aukste gyvenam smile.gif Na nematau as tame jokios bedos. Ar pas mane PP SI buvo, ar Jane Slalomas, nei vieno as nekeliu. I apacia vaika isodinu pakeliu priekinius ratus, ir dailiai nuo laiptu nuvaziuoju ant galiniu ratu. Kuo didesni ratai, tuo lengviau tai gaunasi. Su Slalomu tai is viso paprasta. I virsu - stoju uzpakaliu i laiptus, sukeliu irgi priekini rata ir uztraukiu i virsu ant galiniu ratu. Gal skamba ne itin, bet man gaunasi lengvai ir greitai, daug lengviau nei nesti bet kuri lengva sketuka su vaiku. Tiesa dabar jau jei vaikas neuzmiegalauke, tai dazniausiai paliekam vezima bagazinej.

QUOTE(Požiūris @ 2011 09 27, 10:13)
Parsivilk koki lieva sketuka is drauges,  duok vyrui pastumdyt, kaip mat supras kodel reik gero vezimo ir kodel tas geras gerai ir kainuoja.


Nepades, nes PP klasikinis nemanevringas, didelis ir sunkus vezimas, jo nepalyginsi su lengvais supermanevringais vezimeliais, o PP 3 vienas is sunkiai valdomu, sunkiai keliamu ant bordiuro ir vienas is sunkiuju sketuku. Kad pajusti dideli skirtuma reiktu koki bugaboo pastumdyt, nerealiai lengvai rieda, Jane slaloma ar kazka is maklarenu, kurie labai lengvai lipa ant bordiuru, dar PP SI, kuris del savo gabaritu ir viengubu ratuku vienu pirstu be jokiu pastangu vietoj apsisuka wink.gif
Atsakyti
ta gal tau tiesiog patinka keist vežimus smile.gif)))) biggrin.gif

va aš ir laukiu ko gitulia prirašys, ji daug kur protingai parašo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 27, 10:50)
Atmečiau tiek išgirtą bebecar stylo...

O be reikalo. Sunkus yra tiek PP tiek bebecaro klasikiniai vezimai, bet bebecaras nepalyginamai malonesnis kaip loppsinis vezimas. Kaip jis linguojasi, kokia jo nuostabi amortizacija, PP klasika net salia jo nestovejo schmoll.gif

QUOTE(Požiūris @ 2011 09 27, 10:57)
gitulia raso raso ir niekaip i eteri minciu nepaleidzia, o pasakyt gi turi ka. Su dviem vaikais ji dvigubai daugiau vezimu isbandzius biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti