Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos rusų darželiai

Gal kas vedat į "du gaidelius" ? mes eisim į lopšelį lietuvių grupę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 10 20, 08:59)
sveika, kaip supratau tu cia apie "Lineli" kalbi?  smile.gif  va ir as planuoju savo ten leisti,o jus i rusu ar lietuviu grupe eisit?

Jo, apie "Linelį" aš vedžiau, o ir mažąją vesiu į lietuvių grupę, bet kai užsirašinėjau, jau buvom 15 doh.gif , mes nuo rugsėjo pradėsim lankyt mirksiukas.gif
Atsakyti
apie bet kuri Klaipedos darzeli galima pasiskaityti informacijos Klaipedos savivaldybes portale www.klaipeda.lt ten susirasti reikia "svietimas", "ikimokyklines mokymo istaigos" ir pamatysit smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiusa @ 2006 08 05, 00:32)
sveikos, mes einam i Bangele, rusiskas lopselis-darzelis. tiksliau yra aisku ir lietuvisku grupiu. apie darzelius pasiskaityt galit http://www.klaipeda....e...&pathId=129
beje Bangeleje irgi yra sveikos gyvensenos propagavimas. esu be galo patenkinta darzeliu!!!!!

gal galetumet daugiau papasakot apie "bangele" rolleyes.gif , nes as ruosiuos uzrasyt savo maziu ir nzn, nes niekur neradau jokiu atsiliepimu apie si l/d. o kas parasyta klaipedos tinklalapyje, tai manau per daug oficialu unsure.gif . as noreciau suzinot ten lankanciuju nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2007 01 11, 20:03)
Jo, apie "Linelį" aš vedžiau, o ir mažąją vesiu į lietuvių grupę, bet kai užsirašinėjau, jau buvom 15  doh.gif , mes nuo rugsėjo pradėsim lankyt  mirksiukas.gif

na va mes eisim nuo kito menesio g.gif oi idomu kaip jam ten seksis.
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2007 01 13, 16:22)
na va mes eisim nuo kito menesio  g.gif  oi idomu kaip jam ten seksis.

o jūs į lietuvių, ar rusų grupę? manau seksis, kaip visiem vaikučiam, kol pripras bus sunkiau, o paskui manau viskas bus gerai, jei į lietuvių gr., tai ant rudens susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 13, 11:39)
gal galetumet daugiau papasakot apie "bangele"  rolleyes.gif , nes as ruosiuos uzrasyt savo maziu ir nzn, nes niekur neradau jokiu atsiliepimu apie si l/d. o kas parasyta klaipedos tinklalapyje, tai manau per daug oficialu unsure.gif . as noreciau suzinot ten lankanciuju nuomones  4u.gif

mmmm o kas butent domina? mano sunus eina i rusu grupele, Lasiukai, esu labai patenkinta butent musu grupes aukletojoms, ju poziuriu i vaikus, santykius su tevais. esu be galo patenkinta vaiko progresu lankant darzeli. pradejom lankyti darzeli pries metukus, kai sunui buvo 1,5 metukai buvo pats paprasciausias islepintas naminukas uz kuri namie viskas buvo daroma. dabar gi vaikas laisvai sneka, yra bendraujantis, aktyvus, linksmas, darzelyje ismoko pats valgyt, visiskai atsikratem pampersu, ismoko eit ir prasytis ant puoduko, deklamuoja eilerastukus,i darzeli eina su mielu noru. auklytes pasitinka vaikus vos ne kaip savus, vaikas netveria kailyje kol perrengsiu ji nori begt i grupe. man viskas patinka ten. nezinau kokiu butent aspektu noretum suxzinot apie sita darzeli jei neatsakiau i klausima, klausk atsakysiu. bet as esu patenkinta ir nei per sekunde nesigailiu kad veduu vaika i Bangele
Papildyta:
QUOTE(amirrr @ 2007 01 15, 10:51)
o jūs į lietuvių, ar rusų grupę? manau seksis, kaip visiem vaikučiam, kol pripras bus sunkiau, o paskui manau viskas bus gerai, jei į lietuvių gr., tai ant rudens susitiksim  mirksiukas.gif


tiesiog norejau pasidalint patirtim...del to "kaip seksis"...kai vedziau vaika pirma karta i darzeli (Bangele) jaudinausi turbut daugiau uz ji smile.gif speju kad man daugiau streso buvo...bet mano vaikas bent jau priprato labai greitai, kokia savaite paverkem ir viskas smile.gif jau metukus laiko lankom ir nei biski nesigailim. linkiu ir jums mamytes kad pradzia butu tokia lengva ir maloni kaip ir mums...jei reikes patarimo kreipkites! wink.gif sekmes ir stiprybes!!! 4u.gif
Atsakyti
4u.gif aciukas uz tokius atsiliepimus. tikiuosi kai mes pradesim eit i darzeli, tai mums ir gerai seksis mirksiukas.gif . na, man paprasciausiai buvo idomu ka nors apie si l/d suzinot, nes visiskai niekur jokios info neradau isskyrus klaipedos tinklalapi. kiek suzinojau tai dabar to darzelio vedeja atostogauja, tai kai grys eisim uzsirasyt. o sakykit ar vedejai reikia kokio paskatinimo? nors svietimo skyrius pasake, kai skambinau, kad vietu dar yra, tai lyg ir nereiketu, bet manau, kad cia priklauso ir nuo vedejos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 15, 13:43)
4u.gif  aciukas uz tokius atsiliepimus. tikiuosi kai mes pradesim eit i darzeli, tai mums ir gerai seksis mirksiukas.gif . na, man paprasciausiai buvo idomu ka nors apie si l/d suzinot, nes visiskai niekur jokios info neradau isskyrus klaipedos tinklalapi. kiek suzinojau tai dabar to darzelio vedeja atostogauja, tai kai grys eisim uzsirasyt. o sakykit ar vedejai reikia kokio paskatinimo? nors svietimo skyrius pasake, kai skambinau,  kad vietu dar yra, tai lyg ir nereiketu, bet manau, kad cia priklauso ir nuo vedejos mirksiukas.gif


esu is principo nusiteikusi pries paskatinimus zinok ir tikrai nenesiau...vedeja visai normali susnekama zinok...matai kai ejom i darzeli musu grupele buvo nesukomplektuota pilnai ir mums buvo vietele as nezinau kaip su lietuviu grupelem. zinok girdejau kad vedeja vienai mano draugei mete uzuominas apie "paskatinimus" taigi jau kalbetis nusiteikusi ryztingai ir karingai nes kaip sakiauu esu nusiteikus pries tokius stai paskatinimus. bet apsiejo be karingumo smile.gif susisnekejom gerai smile.gif as kartais tik stengiuos paskatint aukletojas musu nes jos tikrai super (na tam tikrom progom stengiames ju nepamirst tiesiog)
sekmes jums smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,mamytės smile.gif Jau klausinėjai apie "Žiburėlį".Gal kas veda savo vaikučius,kokių nuomonių turite? ax.gif
Atsakyti
na as todel ir klausiau, nes taip pat nepritariu jokiems paskatinimams schmoll.gif ir butent del tos priezasties skambinau i svietimo skyriu, kad suzinot, kokia ten situacija su vietomis, nes drauge pasakojo (jai taip buvo), kad geriau apsidraust, nes vedejos pacios reikalauja, nors vietu ir yra blink.gif . na ka, bandysim nusiteikt karingai, o kaip iseis, bus matyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2007 01 15, 11:51)
o jūs į lietuvių, ar rusų grupę? manau seksis, kaip visiem vaikučiam, kol pripras bus sunkiau, o paskui manau viskas bus gerai, jei į lietuvių gr., tai ant rudens susitiksim  mirksiukas.gif

mes i lietuviu grupe irgi, tai rudeni susitiksim, jei niekas nepasikeis 4u.gif
Atsakyti