Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas II tema

[quote=Morgan,2011 10 03, 15:35]
Sveikutes,na ka.Isbandziau abu savo shellac ir man nelabai patiko schmoll.gif Kai pirkau pigiau tai dzin,bet jei pirkciau uz visa kaina tai spaudyciaus.Labai tirstas,sunkiai tepasi,plonu sluoksniu nepadengsi.Na zodziu.
user posted image
user posted image
Papildyta:
siaip spalvos grazios, o pagrinda ir virsutini tos pacios firmos naudojot nes turiu viena spalva shellac bet neturiu tos pacios firmos pagrindo ir virsutinios sluoksnio tai bijau maisyti kad kas nenutiktu, nes girdejau gali atsisluoksniuoti ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunas2010 @ 2011 10 03, 13:47)
siaip spalvos grazios, o pagrinda ir virsutini tos pacios firmos naudojot nes turiu viena spalva shellac bet neturiu tos pacios firmos pagrindo ir virsutinios sluoksnio tai bijau maisyti kad kas nenutiktu, nes girdejau gali atsisluoksniuoti ar pan. g.gif

Pagrindas ir topas gelish.Na del to bedos nebuvo,gerai sureagavo mirksiukas.gif Pati sau rudai nulakavus,nesiojasi puikiai,nepaisant kad rankos beveik istysai vandeni.Ten ta rozine siaip be blizgucio eina.Blizguti barsciau laisva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 03 spalio 2011 - 14:03
Mielas Pūkius biggrin.gif
Atsakyti
Bežiūrinėdama jūsų rodomus nagučius pagalvojau, kad gal būtų neblogai koks albumiukas su realia lakų spalva ant nagučių. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 10 03, 19:10)
Bežiūrinėdama rodomus nagučius pagalvojau, kad gal būtų neblogai koks albumiukas su realia lakų spalva ant nagučių. Kaip manot?

ideja tai superine, tik vat deja mano fotikas iskraipo spalvas... nes kai pikau tai keliu spalvu niekaip foto negalejau rasti...
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2011 10 03, 19:55)
ideja tai superine, tik vat deja mano fotikas iskraipo spalvas... nes kai pikau tai keliu spalvu niekaip foto negalejau rasti...



Aha aš pritariu bet kad ir kaip fotikas iškraipo vistiek man atrodo kad žymiai geriau nei iš interneto spalva, o beto vistiek ta pati spalva kitai rankai vis kitaip atrodo.
Aš galiu kolkas pasiulyti 8 spalvas-t.y.01343(Red Rosse)+01363(Good Gossip);01342 (Bella's Vampire)+ 01363 Good Gossip; 01408 Pink Smoothie; 01331 Pasion; 01338 Star Brust; 01408Pink Smoothie +01359 Taffeta; 01327 Light Elegant; 01334 Tiger blosum+01367 Vegas Nights.
O ryt daugiau darbe galiu nufotkinti, jei nesidarys klientes tų pačių.Turiu 26 Harmony Gelish spalvas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 03 spalio 2011 - 19:10
QUOTE(ingeborgita2 @ 2011 10 03, 19:59)
Aha aš pritariu bet kad ir kaip fotikas iškraipo vistiek man atrodo kad žymiai geriau nei iš interneto spalva, o beto vistiek ta pati spalva kiati rankai vis kitaip atrodo.
Aš galiu kolkas pasiulyti 8 spalvas. O ryt daugiau darbe galiu nufotkinti, jei nesidarys klientes tų pačių.

Man irgi kai perku smagiau jei randu foto, ji vistiek labiau atitinka realybę nei rodoma spalva internele. Tai kas sukuria albumiuką? Manau, kad gal reiktų be slaptažodžių 4u.gif
Atsakyti
galima talpinti cia: http://public.fotki.com/supernaguciai/
prisijungimo vardas - supernaguciai
prisjungimo slaptazodis- naguciai


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 03 spalio 2011 - 20:14
O ryt daugiau darbe galiu nufotkinti, jei nesidarys klientes tų pačių.Turiu 26 Harmony Gelish spalvas.
[/quote]


Oho, 26 spalvas, thumbup.gif begale cia... thumbup.gif
Atsakyti
[quote=GitutePav,2011 10 04, 08:27]
O ryt daugiau darbe galiu nufotkinti, jei nesidarys klientes tų pačių.Turiu 26 Harmony Gelish spalvas.
[/quote]
Oho, 26 spalvas, thumbup.gif begale cia... thumbup.gif
[/quote]


Dėkui ax.gif , aš esu spalvų fanatikė, lakų turiu virš 100 spalvų blush2.gif , ir gelishų todėl daug turiu.
Galėsiu šiandien pavyzdžius nufotkinti bigsmile.gif gelisho spalvų, ir kiek įmanoma daugiau rankyčių drinks_cheers.gif .

P.s. įkėliau kelias foto ir aš į spalvų albumėlį bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 04 spalio 2011 - 07:41
QUOTE(Kristalė* @ 2011 10 03, 21:09)
galima talpinti cia: http://public.fotki.com/supernaguciai/
prisijungimo vardas - supernaguciai
prisjungimo slaptazodis- naguciai


4u.gif  4u.gif  4u.gif

Oi jau kiek nemažai rankyčių matau bigsmile.gif Šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2011 10 03, 22:09)
galima talpinti cia: http://public.fotki.com/supernaguciai/
prisijungimo vardas - supernaguciai
prisjungimo slaptazodis- naguciai


4u.gif  4u.gif  4u.gif

o saunuole! aciu visoms, pasidalinusioms foto! jau zinau ka toliau pirksiu... doh.gif suviliojo viena spalvyte...
Atsakyti