Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas II tema

QUOTE(ritukas1 @ 2011 10 04, 19:06)
o saunuole! aciu visoms, pasidalinusioms foto! jau zinau ka toliau pirksiu...  doh.gif suviliojo viena spalvyte...

bet net ir foto albume man spalvos neatitinka realiu unsure.gif passion ir tiger blossom vis tik realiai kitaip atrodo nei foto, matyt vis tik priklauso koks apsvietimas, koks pagrindas ant kurio fotkini ir pan g.gif

pasidalinsiu savo patirtim apie juoda spalva, isnesiojau ja daugiau nei savaite ir atlaike tikrai gerai, nusiemiau nes atsibodo rolleyes.gif siai dienai labiau sviesiu nagu norejosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2011 10 04, 20:25)
passion ir tiger blossom vis tik realiai kitaip atrodo nei foto, matyt vis tik priklauso koks apsvietimas, koks pagrindas ant kurio fotkini ir pan  g.gif


drinks_cheers.gif visiškai pritariu, visai ne tokios spalvos 4u.gif
Atsakyti
o kiek laiko išbūnat su nulakavimu?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2011 10 04, 21:38)
o kiek laiko išbūnat su nulakavimu?

esu kazkad isbuvusi 3 savaites, bet kad jau dirbu pati tai keiciu dazniau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2011 10 04, 22:46)
esu kazkad isbuvusi 3 savaites, bet kad jau dirbu pati tai keiciu dazniau  blush2.gif

aiškutis ,aš irgi išbūnu 3 savaites .bet jei nors truputi uždelsiu ,ima šonuose įskilti lakas ,o labai greit ir nagas pradeda tada skilti
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2011 10 04, 21:55)
aiškutis ,aš irgi išbūnu 3 savaites .bet jei nors truputi uždelsiu ,ima šonuose įskilti lakas ,o labai greit ir nagas pradeda tada skilti

na po triju savaiciu nera ko stebetis. Man siaip isvis keista kaip kai kurios manikiuristes deklaruoja, kad lakas laiko iki menesio doh.gif nu laikyt gal ir laiko, na bet jau atrodo tikrai nekaip ir nuaugimas ir siaip visas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2011 10 04, 22:38)
o kiek laiko išbūnat su nulakavimu?

Apie 2 sav. Po 2 sav. jau ir pačiai norisi perlakuoti, net jei dar ir nereikėtų 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaitės, bye1.gif

na vakar pagaliau atėjo kolegė ir bandžiau jai daryti juodą tą nelemtą spalvą blink.gif doh.gif wub.gif , pasiruošėm nagučius , bet jai dėjau tik vieną nagutį kitus dengiau kita spalva, pastačiau kitą kolegę filmuoti kaip ta juoda spalva tik užtepus traukiasi doh.gif, na ir ką Jūs manot doh.gif , toks yra posakis zakon podlasti ir jai nieko nesidaro kuo puikiausiai užsitepė ir jai nieko neatsitiko ir antrą sluoksnį uždėjau ir vėl nieko doh.gif , na nesuprantu, man db mastymams kodel taip yra.
Arba reikia vadovautis posakiu trečias kartas nemeluoja, o ketvirtas garantuoja. Nes du kart dejau ant akiu trauke o trecia nieko doh.gif . kažkos košmaras man ta juoda spalva, po velnių !

P.s. siuose video l.gerai matomos spalvos gelisho:

http://www.youtube.c...h?v=IVupqBum6q8

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 05 spalio 2011 - 07:57
QUOTE(Indrushka @ 2011 10 04, 22:25)
bet net ir foto albume man spalvos neatitinka realiu  unsure.gif passion ir tiger blossom vis tik realiai kitaip atrodo nei foto, matyt vis tik priklauso koks apsvietimas, koks pagrindas ant kurio fotkini ir pan  g.gif

pasidalinsiu savo patirtim apie juoda spalva, isnesiojau ja daugiau nei savaite ir atlaike tikrai gerai, nusiemiau nes atsibodo rolleyes.gif siai dienai labiau sviesiu nagu norejosi  bigsmile.gif

na va... o man passion labai patiko...o kaip ji realiai? ne ruzava?
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2011 10 05, 19:48)
na va... o man passion labai patiko...o kaip ji realiai? ne ruzava?

Ji ryskiai oranzine,tik tamsiai.
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2011 10 05, 19:48)
na va... o man passion labai patiko...o kaip ji realiai? ne ruzava?

sakyciau ji tarp oranzines ir raudonos toks tarpinis varijantas,Jolkuces mylima tika tika ar kazkokia ten, pavadinima tikslu pamirsau, tai tikra oranzine, o sita tokia i raudonuma, na labai sunku nupasakoti. jei norit ruzavos tada passion labiau ruzava nei tiger blossom
Atsakyti
cia mano palete,tai ta kur per pati viduriuka mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti