Įkraunama...
Įkraunama...

Namai lietuviškais motyvais

QUOTE(sena pažįstama @ 2011 11 29, 16:04)
Noriu patarimo 4u.gif
Ieskausi jau lempu.


Aš tai į tik nupirktą namą, kur reikėjo viską griauti, atvykau išdidžiai apsikabinus šviestuvą ir iš užusienių parsiųstus tapetus doh.gif Kai pamačiau, kad iš pradžių viską griaut reiks, truputuką paverkiau ir padėjau šviestuvą į dėžę lotuliukas.gif
Man į svetainę gražu žalvariniai, žvakių tipo. Dėl virtuvės... Nu jeigu būtinai 3 (pas mane irgi 2 planuojami), tai reikėtų turbūt žiūrėt į patalpos formą. Jeigu pailgesnė, tai 3 iš eilės parikiavus turėtų gerai atrodyt g.gif
Nu vat panašiai:
user posted image
Dėl pačių šviestuvų, tai man patinka tokie:
user posted image
user posted image
Patarčiau medžioti sendaikčiuose, blusturgiuose, nes nežinau, ar labai ką galima rasti prekybcentriuose, kad ir už normalią kainą būtų g.gif

Papildyta:
Va, radau - aš tai jaučiuosi labai patenkinta nukovusi 2 vnt. va tokių:
user posted image
ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2011 12 01, 16:08)

Pasprogau is pavydo blush2.gif 4u.gif Va va, mano svajones drinks_cheers.gif
Tik pirminis variantas, kur su dviem baltom lempom placiom-tai man nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 12 01, 16:54)
Pasprogau is pavydo blush2.gif  4u.gif Va va, mano svajones drinks_cheers.gif
Tik pirminis variantas, kur su dviem baltom lempom placiom-tai man nelabai blush2.gif

Tai nėr čia ko pasprogt - lemputės iš interneto platybių, tik paskutinioji jau saugiai dėžutėje blush2.gif biggrin.gif
Taip, pirmam variante lempos nekokios, tik turėjau galvoje patį vienodų 2-3 lempų išdėliojimo principą.
Pas mus išvis - virtuvė ir svetainė 1 patalpoj - virtuvės erdvė - siaura ir ilga. Man ten 2 lempos prašosi, o va kaip su svetaine suderint reikės dar nesugalvojau g.gif Ir dar viena subtilybė - balkiai pas mus yra, tai ir į juos atsižvelgti reikės.
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2011 12 01, 16:08)
Man į svetainę gražu žalvariniai, žvakių tipo.



aš irgi pirmiausia pagalvojau apie geležines, tokia kaip antroj nuotraukoj kaime tai išvis idealu būtų thumbup.gif wub.gif bet tiktų ir šiuolaikiškesnių formų alia žalvaris, jei sendaikčių medžioklei nėra laiko..


Papildyta:
QUOTE(Crazy Daisy @ 2011 12 01, 18:38)
Pas mus išvis - virtuvė ir svetainė 1 patalpoj - virtuvės erdvė - siaura ir ilga. Man ten 2 lempos prašosi, o va kaip su svetaine suderint reikės dar nesugalvojau  g.gif 


čia apie lempas ar apie baldus? ax.gif g.gif kam jas derint, net jei vienoj patalpoj, gana dažnai virtuvė ir svetainė specialiai apipavidalinamos skirtingai, kad pabrėžt, kad tai dvi atskiros erdvės/zonos su skirtingom savo funkcijom. g.gif rolleyes.gif

kita vertus, jei tai sena sodybos troba, žemom lubom, tai kabantys šviestuvai tabaluojantys ties ausimis tikriausiai nelabai praktiška būtų.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 01 gruodžio 2011 - 21:37
QUOTE(Crazy Daisy @ 2011 12 01, 18:38)
Pas mus išvis - virtuvė ir svetainė 1 patalpoj - virtuvės erdvė - siaura ir ilga. Man ten 2 lempos prašosi, o va kaip su svetaine suderint reikės dar nesugalvojau  g.gif  Ir dar viena subtilybė - balkiai pas mus yra, tai ir į juos atsižvelgti reikės.

Pas mane juk ta pati beda: virtuve+salonas vienoje erdveje, uz tai ir klausiu, kaip isdestyti tas lempas, kad ir apsvietimo tureciau, ir durnai neatrodytu, ir prie lietuviskumo deretu blush2.gif

QUOTE(trr @ 2011 12 01, 22:31)
aš irgi pirmiausia pagalvojau apie geležines, tokia kaip antroj nuotraukoj kaime tai kita vertus, jei tai sena sodybos troba, žemom lubom, tai kabantys šviestuvai tabaluojantys ties ausimis tikriausiai nelabai praktiška būtų..  g.gif

Sito irgi neatmetu drinks_cheers.gif Vaziuosiu savaitgali sodybon, matuosiu auksti, ziuresiu, ar mano numatytos lempos is Senuku tiks del aukscio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 12 02, 06:59)
kaip isdestyti tas lempas, kad ir apsvietimo tureciau, ir durnai neatrodytu,


durnai atrodo tik tada, kai daiktas durnoj vietoj kabinamas biggrin.gif , t.y. lempa šviečia į ten, kur niekas nebūna ir niekas nedaroma. lempos turi apšviest tuos taškus, kur žmogus dirba, gamina ar valgo. aš pvz nemėgstu tokių netikslinių lempų kurios lubų centre pakabintos turi apšviesti visą patalpą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 02 gruodžio 2011 - 09:31
QUOTE(trr @ 2011 12 02, 10:30)
durnai atrodo tik tada, kai daiktas durnoj vietoj kabinamas  biggrin.gif , t.y. lempa šviečia į ten, kur niekas nebūna ir niekas nedaroma. lempos turi apšviest tuos taškus, kur žmogus dirba, gamina ar valgo. aš pvz nemėgstu tokių netikslinių lempų kurios lubų centre pakabintos turi apšviesti visą patalpą  ax.gif

Tai pas mus vietos nedurnos parinktos biggrin.gif Trys lempos turetu buti virtuvinej zonoj virs spinteliu, kad pirstu nenusipjauciau bedirbdama biggrin.gif Is pradziu masciau apie halogenus, paskui vyras toki dalyka atmete del priesgaisrinio saugumo, vis tik namas medinis nuo iki... Lieka tik prisukami sviestuvukai kazkokie, bet noriu tada juos derinti prie salone kabinamu lempu.
Tai va, kaip derinti tas tris lempas virtuves zonoj su zvakides ar zibalines lempos ivaizdziu salone? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2011 12 01, 17:08)
user posted image


Panašius šviestuvus gamina italų firma MORETTI:
http://www.morettilu...one_interni.asp
Pažiūrėkit ir kitus katalogo puslapius.
Dalį šviestuvų gyvai apžiūrėti galit Ardenoje. Jų kainos kandžiojasi, bet jei reikia 1-2 šviestuvų, įmanoma įsigyt.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 12 02, 10:43)
Tai va, kaip derinti tas tris lempas virtuves zonoj su zvakides ar zibalines lempos ivaizdziu salone? mastau.gif

manau virtuvės lempą reikia derinti prie virtuvės (baldų), o salono prie salono aplinkos, o derint tarpusavyje neverta. ax.gif tiesiog kai skirtingus dalykus sunku suderinti, tai tada reikia imti kontrasto principu. smile.gif
o derint galima arba pagal medžiagas, arba pagal formas, o geriau ir tas ir tas. tik kad su pasirinkimu mūsų žemėlėj taip jau yra, kad tie suderinimai kartais labai pritempti būna.. g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 02 gruodžio 2011 - 10:59
QUOTE(trr @ 2011 12 02, 11:58)
manau virtuvės lempą reikia derinti prie virtuvės (baldų), o salono prie salono aplinkos, o derint tarpusavyje neverta. ax.gif tiesiog kai skirtingus dalykus sunku suderinti, tai tada reikia imti kontrasto principu.  smile.gif


Padekit help.gif
Bendra salono-virtuves erdve kalta medinemis dailylentemis. Virtuvines spinteles-medines, valgomas stalas salone-medinis, tos pacios spalvos, kaip sienos, lubos, virtuvines spinteles. Lova stovinti salone irgi medine. Zodziu, visur medis, kaip ta kontrasta daryti biggrin.gif Tiesa, televizorius bus juodas biggrin.gif
Atsakyti
Oi, mergaites, negaliu nepasidalinti:
http://issuu.com/tyt...mp;pageNumber=2
Ten mano issvajoti sviestuvai kabo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 12 02, 12:30)
Oi, mergaites, negaliu nepasidalinti:
http://issuu.com/tyt...mp;pageNumber=2
Ten mano issvajoti sviestuvai kabo wub.gif

Oi, koks grožis, kaip kaimu dvelkia wub.gif aš irgi panašių šviestuvų į sodybą ieškau ax.gif ir interjeras kažkas panašaus bus - baltos lubos, senų rąstų sienos, reiks eit per kaimynus senų suoliukų ieškoti biggrin.gif
Atsakyti