Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus Mini darželis Šiaurės miestelyje

Sveiki, o gal cia yra mamyciu, kuriu vaikai lanko Zirmunu 92 darzeli?
Atsakyti
Buvome apsidairyti Zirmunu darzelyje - patalpos grazios, aukletojos visai mielos, taciau del direktores neorganizuotumo ir neadekvatumo sio darzelio nelankysime. Ar cia tik mums taip su ja susibendrauti nepavyko, ar yra ir daugiau tokiu paciu? Nes esu radusi panasu atsiliepima apie keista direktore elgesi ir tevu-darzelio forume...

Beje, norejau pamineti, kad rekvizitai.lt apie sia imone ir direktore buvo labai daug negraziu atsiliepimu, kurie dabar jau yra istrinti. Fantastika, kad su tiek nemaloniu atsiliepimu ir skundu sis darzelis ne tik kad veikia, bet dar ir pleciasi (berods jau 7 atsidare) - baisu, ka daro ju trukumas.
Atsakyti

Sveikos, gal kažkas lankote balcikonio? ar zukausko? vyreniu 5 metu arba paruosiamuku grupe? Kokie butu atsliepimai?

Atsakyti
Sveikos. O mane domina kokia sutartis yra sudaroma su darzeliu? Galima ja nutraukti po keletos menesiu? Nes mes stovim eilej i darzli bet taip gaunasi kad man reikia eiti i darba ir ziurim privatu darzeli, nes dabar pavasari valstybinis nepriims. Jeigu gautume rudeni darzeli ar galetume po 5 menesiu sutarti nutraukti? Gal kas zinot?
Atsakyti