Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Tęsiam...

user posted image
Atsakyti
Juperi, ale beveik portreta pirmoj žinutėj ikėlei.Gražiai pozuoji, nors karteli nestriksi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 09 28, 20:37)
Juperi, ale beveik portreta pirmoj žinutėj  ikėlei.Gražiai pozuoji, nors karteli nestriksi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ahaa lotuliukas.gif atsitiktinai taip gavosi, bet sita panasuma ikelus ir as pastebejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Help...
Turiu bėdą...Šiandien vėliau mėlyną vilną ir nuo jos nusidažė rankos. Kuo dabar atplauti rankas? Už gero pusvalandžio pas gydytoją- rankos mėlynos doh.gif doh.gif doh.gif Citrinos rūgštis nepadeda doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 09 29, 16:25)
Help...
Turiu bėdą...Šiandien vėliau mėlyną vilną ir nuo jos nusidažė rankos. Kuo dabar atplauti rankas? Už gero pusvalandžio pas gydytoją- rankos mėlynos doh.gif  doh.gif  doh.gif  Citrinos rūgštis nepadeda doh.gif  doh.gif  doh.gif


patarimas - nenusimauk pirštnių biggrin.gif
nežinau ką daryt man nuo mėlynos buvo kartą žiaurus vaizdas ir nesiplovė. Tai dabar baisu į mėlyną ir žiūrėt
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 09 29, 17:25)
Help...
Turiu bėdą...Šiandien vėliau mėlyną vilną ir nuo jos nusidažė rankos. Kuo dabar atplauti rankas? Už gero pusvalandžio pas gydytoją- rankos mėlynos doh.gif  doh.gif  doh.gif  Citrinos rūgštis nepadeda doh.gif  doh.gif  doh.gif

Zinok nieko nedaryk....nedarbingumo pazymejimas- garantuotas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 29, 17:27)
patarimas - nenusimauk pirštnių biggrin.gif
nežinau ką daryt man nuo mėlynos buvo kartą žiaurus vaizdas ir nesiplovė. Tai dabar baisu į mėlyną ir žiūrėt

Tai,kad net pirštinių tokiam orui neturiu doh.gif lotuliukas.gif Su žieminėm,šiek tiek juokingai atrodysiu lotuliukas.gif Aišku,su mėlynai žaliom rankom ne ką mažiau vaizdas įdomus doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 09 29, 17:29)
Zinok nieko nedaryk....nedarbingumo pazymejimas- garantuotas mirksiukas.gif

Paguodei.. lotuliukas.gif Tai,kad man jo nereik ir taip namie sėdžiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOLLILYTE: 29 rugsėjo 2011 - 16:33
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 09 29, 16:33)
Tai,kad net pirštinių tokiam orui neturiu doh.gif  lotuliukas.gif Su žieminėm,šiek tiek juokingai atrodysiu lotuliukas.gif  Aišku,su mėlynai žaliom rankom ne ką mažiau vaizdas įdomus doh.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Tai,kad man jo nereik ir taip namie sėdžiu tongue.gif


dar kokių tyrimų prirašys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 09 29, 17:33)
dar kokių tyrimų prirašys  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakyčiau iškarto reik prašyt grupės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 09 29, 17:25)
Help...
Turiu bėdą...Šiandien vėliau mėlyną vilną ir nuo jos nusidažė rankos. Kuo dabar atplauti rankas? Už gero pusvalandžio pas gydytoją- rankos mėlynos doh.gif  doh.gif  doh.gif  Citrinos rūgštis nepadeda doh.gif  doh.gif  doh.gif

Aš su ACE išsibalinau ant greičiaus, bet panagės vistiek buvo kaip ...doh.gif doh.gif Pasidariau tokį stipresnį tirpalą, bet nepadaugink, kad oda nenueitų.Truputį padėjo muilas su tulžimi šepetuku tas panages trinant. Bet šiaip tai bus sunkoka.
Atsakyti
Jei lieka panagės reikia ryškiai raudonai nusilakuot ir nebesimato flirt.gif buvo ir man,kai rankas į rankoves traukiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 29 rugsėjo 2011 - 17:04