Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis Teutonia

Nusižiūrėjau internete Teutonia Solano sportinuką.
user posted image
Bet sunku ką nors nuspręsti iš nuotraukos g.gif
Gal esat kas nors matęs jį iš arti ir galit ką patarti?
Mane domina vežimėlio patogumas vaikui ir tėvams bei kompaktiškumas.
Dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
man sios firmos vezimeliai labai patinka.turiu ir nesigailiu
Atsakyti
gyvenu Danijoje ir cia jie labai vertinami.kiek girdejau labai geri 4u.gif ziurineju ir as teutonia kombi,gal kas zino kur Lt galima toki isigyti ir kokios kainos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2006 10 14, 22:14)
gyvenu Danijoje ir cia jie labai vertinami.kiek girdejau labai geri 4u.gif ziurineju ir as teutonia kombi,gal kas zino kur Lt galima toki isigyti ir kokios kainos ax.gif


O man vizualiai atrodo, kad turetu but nepatogu musu saligatviais vazineti, del tokiu mazu ratuku. Gyvo nesu ciupinejas
Atsakyti
Kur TEUTONIA galima nusipirkti LT ir kokios kainos butu.Domintu kombi variantai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ALIGATOR @ 2006 10 17, 14:24)
O man vizualiai atrodo, kad turetu but nepatogu musu saligatviais vazineti, del tokiu mazu ratuku. Gyvo nesu ciupinejas

Su musu saligatviais viskas ok- rateliai su guoliais, amortizacija yra, va tik pajurio smeliu tai nevaziuoja.
Nesulaukiau jokiu patarimu savo laiku, ir vis tiek nusipirkau Teutonia Solano. Vezioti ji labai smagu, tik kaip is vokisko daikto tikejaus labiau apgalvotu kai kuriu konstrukciniu sprendimu ax.gif Bet nesigailiu smile.gif O pirkau as ji is ebay mirksiukas.gif
Atsakyti
perziurejau www.teutonia.de puslapiuka sudomino Primu vezimukas, gal galit pasakyti ar pas mus toki galima rasti, kur? Ir kokia daug naz ju kaina g.gif
Atsakyti
Ciupinejau sita vezimuka pacioj Vokietijoje. Vieni is populiariausiu tenh tarp turinciu pinigeliu. Apie 799 eur, ka ne kiekvienas vokietis puls isleisti. VERTAS DEMO, jei bandoma parsisiusti internetu be "patikrinimo".
Atsakyti
Ciupinejau LEnkijoje, labai gero kokybe (ziurejau triratuka) tik aisku, kaip ir visu vokisku vezimu, labai konservatyvus dizainas. Labai panasus i Babywelt, tik kaina dvigubai didesne, kas labai ir isgazdino sad.gif
Atsakyti
Mano akys irgi užkliuvo už šių vežimų ax.gif . Bet kaip suprantu į LT niekas neimportuoja, tai ir atmetų šią galimybę, nes nepirksiu "gyvai" nepamačiusi ir dar už tokią kainą unsure.gif

O šiaip tai manau, jog atsirastų Teutonia gerbėjų, jeigu juos kas atvežtų smile.gif
Atsakyti

Gaila, kad Lietuvoj jų nėra verysad.gif čiupčiau šitą bigsmile.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2007 10 04, 12:15)
Mano akys irgi užkliuvo už šių vežimų ax.gif . Bet kaip suprantu į LT niekas neimportuoja, tai ir atmetų šią galimybę, nes nepirksiu "gyvai" nepamačiusi ir dar už tokią kainą unsure.gif

O šiaip tai manau, jog atsirastų Teutonia gerbėjų, jeigu juos kas atvežtų smile.gif

Manau, kad nuo 2008 metu sie vezimukai Lietuvoje pasirodys.... wub.gif
Atsakyti