Įkraunama...
Įkraunama...

Pavydus vyras

QUOTE(paklausk @ 2011 03 22, 16:01)

Tik man keistas tas pavydo neigimas is jo puses....

o man keista kad jus gilinates i ta suda,apart to,kad pasigilintume kaip is jo issikapstyt greiciau bigsmile.gif
vyro nepakeisit.. pavydes ir toliau.. es kasdien.. jokio normalaus bendravimo,gyvenimo nebus.. jis tai neigia,reiskia jam tai norma.. sedesi prie koju-itiksi.. gal,jei sedesi taip kaip jis nores bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 22, 18:10)
o man keista kad jus gilinates i ta suda,apart  to,kad pasigilintume kaip is jo issikapstyt greiciau  bigsmile.gif
vyro nepakeisit.. pavydes ir toliau.. es kasdien.. jokio normalaus bendravimo,gyvenimo nebus.. jis tai neigia,reiskia jam tai norma.. sedesi prie koju-itiksi.. gal,jei sedesi taip kaip jis nores  bigsmile.gif


Tai siulote nuo vieno prie kito lakstyti?
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 22, 19:10)
o man keista kad jus gilinates i ta suda,apart  to,kad pasigilintume kaip is jo issikapstyt greiciau  bigsmile.gif
vyro nepakeisit.. pavydes ir toliau.. es kasdien.. jokio normalaus bendravimo,gyvenimo nebus.. jis tai neigia,reiskia jam tai norma.. sedesi prie koju-itiksi.. gal,jei sedesi taip kaip jis nores  bigsmile.gif


Paraset absoliucia nesamone doh.gif Gyvenu su vyru 11 metu...pavydesnio dar neteko matyt...sugyvenam...nesedziu prie kojos...tad nera neimanoma tongue.gif kaip imanoma paskaitykit mano ankstesnius postus tongue.gif Begimas nuo bedos mano manymu yra lengviausia iseitis....

P.S mes uzkimbam ant tokiu vyru nes jie daug demesingesni rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 03 23, 10:32)
Paraset absoliucia nesamone  doh.gif Gyvenu su vyru 11 metu...pavydesnio dar neteko matyt...sugyvenam..

patinka ir gyvenat.. kitas kontrole net veza,bet tai nereiskia kad veza visas doh.gif


Papildyta:
QUOTE(paklausk @ 2011 03 23, 10:08)
Tai siulote nuo vieno prie kito lakstyti?


kur lakstyti?? biggrin.gif nieko as jums nesiulau,gyvenkit ir dziaukites lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 23, 12:35)
patinka ir gyvenat.. kitas kontrole net veza,bet tai nereiskia kad veza visas  doh.gif
Papildyta:
kur lakstyti??  biggrin.gif nieko as jums nesiulau,gyvenkit ir dziaukites  lotuliukas.gif


Kas man patinka g.gif as gyvenu su savo vyru normalu gyvenima as ismokau su jo pavydu tvarkytis radau savu budu...ta as ir norejau pasakyt kad yra imanoma tokius zmones gal ne tiek pakeist kiek suvaldyt tongue.gif kaip jau ir minejau gyvenu normalu visaverti gyvenima nei prie vyro kojos nei jo edama ir t.t...Va tame ir esme kad nepabegau nuo pirmu pavydo priepuoliu o bandziau daryt viska kad to musu namuose nebutu...
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 03 23, 10:45)
as ismokau su jo pavydu tvarkytis radau savu budu...


tu ismokai tvarkytis su jo pavydu.. o jis ismoko tvarkytis su savo pavydu?? biggrin.gif
kas belieka moterims,tik mokintis taikytis prie vyro issidirbinejimu..

Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 23, 13:05)
tu ismokai tvarkytis su jo pavydu.. o jis ismoko tvarkytis su savo pavydu??  biggrin.gif
kas belieka moterims,tik mokintis taikytis prie vyro issidirbinejimu..


Nesigilink ne tau suprast doh.gif Neesme ar as ismokau ar jis..esme kad to nebera!!!
Nu vel eilini karta visiska nesamone nu blogiausia ka gali padaryt tai taikytis...niekada niekam to nesiuliciau ir pati taip nesielgciau doh.gif jau tada tiksliai geriau iseit....
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 03 23, 11:10)
Nesigilink ne tau suprast 

ir nenoreciau suprast.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 03 23, 11:45)
Kas man patinka  g.gif as gyvenu su savo vyru normalu gyvenima as ismokau su jo pavydu tvarkytis radau savu budu...ta as ir norejau pasakyt kad yra imanoma tokius zmones gal ne tiek pakeist kiek suvaldyt  tongue.gif kaip jau ir minejau gyvenu normalu visaverti gyvenima nei prie vyro kojos nei jo edama ir t.t...Va tame ir esme kad nepabegau nuo pirmu pavydo priepuoliu o bandziau daryt viska kad to musu namuose nebutu...



QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 23, 12:05)
tu ismokai tvarkytis su jo pavydu.. o jis ismoko tvarkytis su savo pavydu??  biggrin.gif
kas belieka moterims,tik mokintis taikytis prie vyro issidirbinejimu..


O kodel yra blogai ismokti prisiderinti prie kito neuzgoziant saves. Taip niekada gali nerasti to zmogaus, jei tik galvosi apie save, Moterys ir yra toks tvarinys, kad skleisti svelnuma ir supratinguma. Jei kiekvienas kovos tik uz save, tai tada geriau gyventi vienam ir niekada negalvoti apie jokius santykius.
Atsakyti
QUOTE(paklausk @ 2011 03 23, 12:34)
O kodel yra blogai ismokti prisiderinti prie kito neuzgoziant saves. Taip niekada gali nerasti to zmogaus, jei tik galvosi apie save, Moterys ir yra toks tvarinys, kad skleisti svelnuma ir supratinguma. Jei kiekvienas kovos tik uz save, tai tada geriau gyventi vienam ir niekada negalvoti apie jokius santykius.


Dažniausiai moteris sumuša arba pavydūs, arba prisigėrę, todėl kai pavydas yra didelis - tai jau pavojaus signalas. O kur dar nuolatinė kontrolė...aš tai išprotėčiau, niekada nebuvau su pavydžiu ir nebūsiu. Bet jei kažkam tai netrukdo, tegu taikosi, tegul tik kitiems gyventi netrukdo.
Papildyta:
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 03 23, 12:10)
Nesigilink ne tau suprast  doh.gif Neesme ar as ismokau ar jis..esme kad to nebera!!!



Ar tikrai čia esmė? Juk jei supuvusį namą naujai nudažysi, jo kokybė nepadidės. Jei jūs susitvarkot su vyro pavydu (t. y. išmokėt jį užsičiaupti ir nekontroliuoti), dar nebūtinai reiškia, kad jis ir pats savo viduje su tuo tvarkosi. Įmanoma, kad jis kaupiasi kaip vulkanas ir vieną dieną taip išsiverš, kad maža nepasirodys. Kas kita, jei jis tikrai dirba savo viduje, užėjus bet kokiam pavydui, klausia savęs, iš kur jis, ar jis pagrįstas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(jellg @ 2011 03 23, 16:59)

Papildyta:
Ar tikrai čia esmė? Juk jei supuvusį namą naujai nudažysi, jo kokybė nepadidės. Jei jūs susitvarkot su vyro pavydu (t. y. išmokėt jį užsičiaupti ir nekontroliuoti), dar nebūtinai reiškia, kad jis ir pats savo viduje su tuo tvarkosi. Įmanoma, kad jis kaupiasi kaip vulkanas ir vieną dieną taip išsiverš, kad maža nepasirodys. Kas kita, jei jis tikrai dirba savo viduje, užėjus bet kokiam pavydui, klausia savęs, iš kur jis, ar jis pagrįstas ir t.t.


Pirmas dalykas tai cia tik jusu nuomone kad as ji ismokiau uzsiciaupti ir nekontroliuot....nes nemanau net kad tai imanoma kas jis koks sunytis kuri as dabar tureciau komandu mokinti?? manau bet kas net pats stipriausias zmogus nekauptu visko 10 metu doh.gif pagal jusu pamastymus tai isvada viena TOKIE ZMONES NEPAKEICIAMI....bet tai visiska nesamone schmoll.gif as jau daug postu sioj temoi prirasiau daug pasakojau kaip su savo vyro BEDA(taip as ja vadinu) tvarkiausi...nebesinori milijonus kartu pasakot....bet man uzteko gudrumo ir kantrybes susitvarkyti gyvenima...todel linkiu kekvienai to....ir niekada nesutiksiu su postu kad tokie zmones nepakeiciami schmoll.gif su pasisakymais kad lieka tik susitaikyt pabegt ir t.t..O ka mano vyras klausia saves kai jam sukyla pavydas nezinau net nezinau ka jis tuo momentu galvoja niekada mes apie tai nekalbejom...bet kad zmogus po mano pastangu pasikeite vadinas turejo pamastyt,pasvert o gal net padirbt su savim ...o reikalo sneket apie tai nemaciau nes badant akis jam kad jis turi BEDA nepades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 03 23, 17:27)
Pirmas dalykas tai cia tik jusu nuomone kad as ji ismokiau uzsiciaupti ir nekontroliuot....nes nemanau net kad tai imanoma kas jis koks sunytis kuri as dabar tureciau komandu mokinti?? manau bet kas net pats stipriausias zmogus nekauptu visko 10 metu doh.gif pagal jusu pamastymus tai isvada viena TOKIE ZMONES NEPAKEICIAMI....bet tai visiska nesamone  schmoll.gif as jau daug postu sioj temoi prirasiau daug pasakojau kaip su savo vyro BEDA(taip as ja vadinu) tvarkiausi...nebesinori milijonus kartu pasakot....bet man uzteko gudrumo ir kantrybes susitvarkyti gyvenima...todel linkiu kekvienai to....ir niekada nesutiksiu su postu kad tokie zmones nepakeiciami schmoll.gif su pasisakymais kad lieka tik susitaikyt pabegt ir t.t..O ka mano vyras klausia saves kai jam sukyla pavydas nezinau net nezinau ka jis tuo momentu galvoja niekada mes apie tai nekalbejom...bet kad zmogus po mano pastangu pasikeite vadinas turejo pamastyt,pasvert o gal net padirbt su savim ...o reikalo sneket apie tai nemaciau nes badant akis jam kad jis turi BEDA nepades smile.gif


Visai neįsiskaitėt. Niekur nerašiau, kad tokie žmonės nepakeičiami, juk daviau du pavyzdžius, vienas - kai žmogus laiko savy ir bijo pasakyti, kas jam nepatinka, o kitas, kai jis analizuoja, kodėl pavydi. Ir nesakiau aš, kad jūs išmokėt jį užsičiaupti, sakiau, kad "jei taip yra".
Žmonės gali pasikeisti, jei labai to nori, aš pati buvau labai pavydi, o dabar liko tik lašas pavydo many, esant norui, viskas įmanoma, bet gali būti labai sunku. Vis dėlto merginom, kurios dar tik kuria santykius, siūlau nusiimti rožinius akinius ir įvertinti, ar tikrai verta x metų sugaišti kovai su vyro pavydu, kuri neaišku, ar baigsis sėkmingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jellg: 23 kovo 2011 - 18:49