Įkraunama...
Įkraunama...

Pavydus vyras

QUOTE(hererra? @ 2010 12 04, 13:12)
O jetau,kaip as noreciau,kad manes nors kiek pavydetu....
Mirstu tiesiog is pavydo degu,per tuos bendrus keturis gyvenimo metu jis ne kart manes nepavydejo,jauciuosi negrazi,slyksti,nieko neverta....
Nebemyliu saves,nebetikiu juo ir nebetikiu bendra ateitimi,ka darytumet jus?
gal man susikraut smutkes ir maut kur akys veda....  angel_sadangel.gif  cry.gif


Ir man panasiai buvo, tad puikiai suprantu situacija. isties kitos klysta, teigdamos, kad vyras valosi kojas i tokias moteris. paprasciausiai moteriai truksta uzsiemimu, to laiko sau pradedant puodeliu kavos su draugemis ar pasivaiksciojimu po parduotuves. vyras nesupranta moters, nes pats buna uzimtas ir dziaugiasi akimirkomis drauge ir ne tik, kad neranda laiko pavydui, taciau ir nesupranta uz ka reikia pavydeti kitose situacijose.
cia tokios isvados is mano patirties. nes pati buvau pavyduole, taciau pradejau sportuoti, turejau maziau laisvo laiko ir pradejau vertinti tai, ka turiu salia 4u.gif
Atsakyti
Blogai butu,jei visai nepavydetu rolleyes.gif .
Atsakyti
Oi, tas pavydas yra žudantis dalykas, tad džiaugiuos, jog MB užklumpa tik sveikas pavydas blush2.gif
Užtat kiek pokštų pripasakoja mano draugė apie savo MB pavydą, man net baisu pasidaro, pasirodo, jog jis pavydi net mums, jos draugėms, o tas pavydas toks maniakiškas, grr. Pirmiausia, jis neleidžia dėtis jai maikučių ar kitų viršutinės dalių drabužių su iškirpte, nebent tuomet, kai jie yra drauge. Ji negali šnekėtis su priešingos lyties atstovais, nesvarbu, ar MB yra šalia, o ką jau kalbėti apie tai, kai jo nėra blink.gif Jis pavydi dėmesio netgi jų šuniui. Ir neleido jai mokytis su mumis šokio, kad ji netyčia nepašoktų kam kitam, be to, jis mano, kad draugė skiria dėmesio daugiau mums nei jam, o mes juk susitinkam tik univere g.gif Nenorėčiau tokio vaikino, kad jūs matytumėt, kaip kankinas draugė, gaila jos man net unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2010 12 16, 18:47)
kaip kankinas draugė, gaila jos man net  unsure.gif



o kas ja vercia kankintis? savanore kankine jusu drauge smile.gif as irgi tokia turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmonautė @ 2010 12 16, 21:33)
o kas ja vercia kankintis? savanore kankine jusu drauge smile.gif as irgi tokia turiu smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kokia idomi tema bigsmile.gif maniskis gal ir pavydetu, bet as nematau o ir demesio nekreipiu niekada ax.gif jei reikia iseiti iseinu pasakius kur ir su kuo, todel turiu pakankamai laisves, mano mama net stebisi, sako tavo vyras auksinis lotuliukas.gif zodziu jis zino, kad mane neprisodinsi tik namie tarp puodu ir dar zino, kad privaloma pasitiketi zmogum jei kartu gyveni , gal yra pliusas ir tame, kad niekada jam nebuvo jokiu minciu kile biggrin.gif negyvenciau jei mane nuolat kontroliuoti ir isieti negaleciau viena doh.gif reikia man laisves kaip oro, ir uz ja kovociau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmonautė @ 2010 12 16, 20:33)
o kas ja vercia kankintis? savanore kankine jusu drauge smile.gif as irgi tokia turiu smile.gif

Pritariu jūsų kometarui, bet aš neturiu teisės kištis į jos gyvenimą ar santykius su draugu. Jeigu ji kankinas ir toliau, reiškia, jog nėra dar taip blogai arba ji jau TAIP SMARKIAI myli, kad net taikosi su tokiais beprotiškais pavydo priepoliais blink.gif
Atsakyti
Labai sena tema, bet bandysiu pakelti.
Skaitau, kad vienu nepavydi, kitu labai pavydi. Is savo patirties galiu pasakyti, kad jau geriau tegul nepavydi. Negi smagu butu kalinei. Riboji savo naturalius poreikius. Mano pirmasis vyras buvo lygiai toks kaip cia daugumos, bet man reikia, dirbti, bendrauti su zmonemis, graziai atrodyti. Noriu ir su draugemis susitikti ir viena pasivaikscioti iseiti. Nieko negalejau, nes isterikuodavo ir pavydedavo. Galu galiausia visa tai pasibaige skirybomis.
Dabar turiu drauga ir visa laika buvo aiskinama, kad jis nepavydus... Pasirodo... Ir vel as ant tokio uzsiroviau. Pasakau, kad iseinu i darba, nes mano laisvas grafikas. Ziuri snairai ir pirmi klausimai... su kuo susitiksi. Zino is kazkur kur einu, kur vaziuoju.... Nu negaliu taip. Pasakau, kad kazkur iseisiu ir dar pasikalbinu kartu eiti... Neina... sakau einu viena... Eik ir nepareik... Ir vistiek jo zodziais tai nepavydas. Tarkim turiu koki susitikima ir uztrunku apie pora valandu. Is kart girdziu, kad su tuo vyru kazka veikiau... pagal ji... p..... doh.gif Mes neseniai pradejome kartu gyventi, bet as galvoju ar nebus problemu dar didesniu. As jau gyvenau viena karta su pavydziu vyru... Buvo daug streso, depresiju. Net po skirybu manes pavydejo.

Dar vienas pavyzdelis... Buvo kartu su jo draugais... is manes jo draugas paeeme pirstines ir jas padejo. Ir mes jau ruosemes iseiti ir paklausiau kur tos pirstines. Dabartinis draugas susinervino, kad kazkas padejo mano pirstines, kad apie mane sokineja. Buvo toks skandalas... Tik jis tvirtai, isvertes akis aiskina, kad tai ne pavydas...
Atsakyti
Kodėl jums papuola tokie vyrai?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 03 22, 16:56)
Kodėl jums papuola tokie vyrai?

O as ir galvoju... kodel?
Atsakyti
QUOTE(paklausk @ 2011 03 22, 16:56)
O as ir galvoju... kodel?

aš tai tikrai nežinau.
Visi atsakymai-jūs pati.
Atsakyti
Turbut taip... as pati...
Pasak dabartinio draugo atrodo, kad eiles issirekiave paskui mane. Realiai nieko panasaus nera ir negali buti. o gal pradzioje as pasirenku vyro pasitikejima savimi, gera isvaizda, charakterio tvirtuma, bet laikui begant islenda tokie dalykai.
Tik man keistas tas pavydo neigimas is jo puses....
Atsakyti