Įkraunama...
Įkraunama...

Cezaris savo noru.

Jei tikrai nori cezario juk reikia isanksto gera menesi pries susirasti daktara,tvirtai sutarti del CP ir viskas,o ne paskutine minute prasidejus saremiams atvykt i ligonine ir bet kam aiskinti,kad nori CP biggrin.gif
Atsakyti
Toms, kurios jau turėjo vieną cezarį, ir pageidautų antrojo, galiu pasufleruoti vieną dalyką. Kai antrąjį nėštumą priziūrintis gydytojas paklaus kaip gijo randas pirmą kartą - sakykite kad šiek tiek pūliavo. Tada kortelėje atsiranda stebuklingas įrašas "randas gijo antriniu būdu", kas jau yra rimta indikacija antram cezariui ir nieks nebeikalbines naturaliam gimdymui jei jo nenorite blush2.gif
Atsakyti
Iskilo man toks klausimas g.gif Daug kas cia sako, kad del planinio cp susitart sunkiai arba isvis neimanoma ir t.t.Bet gal pries men ar du rode laida "Mamyciu klubas",kur pasakojo vienos seimos nestuma ir gimdyma, o istorijos esme, kad mamyte daresi planini cp. Tiesiog uzsisake, nuvaziavo, tiesiog bakst ir viskas. Dar vedeja komentavo, kad darytis reikia nelaukiant gimdymo dienos ir t.t. ir pan. Tai dabar ir galvoju, jeigu cia taip jau "nelegalu", tai kaip per telika taip rodo blink.gif g.gif
Atsakyti
O man įdomu, nuo kelintos nėštumo savaitės pradėjot tartis su gydytojais? Ar ėjot į išankstines konsultacijas, ar tiesiog artėjant terminui susiradot gydytoja ir viskas?
Atsakyti
Gal kas galite pasakyti kaip Kaune pas gyd. Syką ar eina su juo susitarti dėl cezario? ax.gif
Atsakyti
Mane labai domina informacija apie cezario pjuvi savo noru. Esu is Kauno, butu labai malonu, jei kuri, turinti patirties, suteiktu informacijos parasiusi privaciai 4u.gif Iki nustatytos gimdymo datos liko menesis, laiko tikrai nedaug, todel butu labai malonu pabendrauti sia tema ir suzinoti kuo daugiau informacijos: kur atlikti, pas koki gydytoja, bei kokia kaina. Laukiu asmeniniu zinuciu, pasidalinkite patirtimi! smile.gif
Atsakyti
o savo noru galima ??
esu girdejusi, kad nedaro, net uz pinigus ( aisku taip ir butu), nes reikia priezasties del ko jis daromas. ax.gif
Atsakyti

 i 
Tema skirta informacijai apie cezarį savo noru.
Diskusijos apie tai, kaip jis kenkia, kaip toks moters pageidavimas yra nenormalu ir pan., šioje temoje nerašomos.
Rašome konkrečiai - kaip, kokiu metu pavyko susitarti su gydytoju, kad nėštumas būtų užbaigtas cezario operacijos būdu.
Atsakyti
Sveikos, mane operuos ateinanti treciadieni, taigi maziau nei uz savaites, cia bus mano antras, jau planinis CP. Pirmas CP buvo neplaninis,nes pernesiojau vaikiuka ir skatinant man nevyko jokia veikla. Tai antras Cezaris kaip ir logiskas po pirmojo, nes didele tikimybe kad ir sikarta jokia veikla nevyks. Esu del to labai rami, einu pas ta pati nerealu gydytoja i VGN. Vienintelis mano rupestis - palieku savo pirmagime (jai jau 20 menesiuku) minimum 3 dienom!! g.gif ax.gif
Atsakyti
Geras bigsmile.gif visur ieskojau tokios temos . O as jau maniau ,kad niekur nedaro savo noru ,jau nusiminiau ,kad antro vaikucio niekada nebedarysim su vyru ,nes per pirma gimdyma ,jei ne skubus daktaru veiksmai ,tai gal musu su dukryte nebebutu gyvu verysad.gif doh.gif gimdziau 72 valandas ,lygiai 3 paras ,kaklelis sunkiai atsidarinejo ,saremiai nezmoniski ,isstumti neina (gime 4,250 kg ) ,kudykelio sirdele nustojo plakus ,vos suspejo laiku doh.gif doh.gif doh.gif Nebenoreciau patirti sio kosmaro ,kai prisimenu gimdyma ,iki siol asaros akyse susikaupia verysad.gif Taciau jeigu galima cia LT susitarti bigsmile.gif tai butinai reiks vyrui pranest sia dziugia naujiena ,kad jei vaikiukas atsirastu ,galeciau gimdyt pasirinkdama cezari clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
As ir pati po Cezario pjuvio savo noru, tad galiu patvirtinti, jog susitarti tikrai nera neimanoma, tik reikia zinoti kaip prieiti, i ka kreiptis ir zinoma pasiruosti kruva pinigeliu smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif įsiterpsiu į jūsų pokalbius smile.gif norim vaikelio rolleyes.gif smarkiai nesigilanat į mano bėdas, kokios galimybės pačiai savu noru pasirinkti cezarį? smile.gif Ar būtina praeit visus tyrimus, kad darytų cezarį? ar galima jau pačiai nestuke.gif pasirinkti tai?
Atsakyti