Įkraunama...
Įkraunama...

Cezaris savo noru.

QUOTE(Mėlyna♥ @ 2012 09 06, 21:35)
Labas smile.gif įsiterpsiu į jūsų pokalbius  smile.gif  norim vaikelio  rolleyes.gif  smarkiai nesigilanat į mano bėdas, kokios galimybės pačiai savu noru pasirinkti cezarį?  smile.gif  Ar būtina praeit visus tyrimus, kad darytų cezarį? ar galima jau pačiai  nestuke.gif  pasirinkti tai?

Labas. Na, jeigu labai rimtos Jusu bedos, gal, daktarui viska isaiskinus, parodzius ligos istorija ir t.t, jis skirtu planini CP? Jei tam yra medicinine priezastis, tai, padare reikiamus tyrimus, gali ir paskirti operacija. Jei norit siaip, be rimtos indikacijos, tada jau pasitaupykit pinigeliu ir parasykit man, duosiu pavarde gydytojos, su kuria man pavyko susitarti. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

susitarti tikrai imanoma del planinio cezario, tiesiog reikia zinoti su kuo galima susitarti o su kuo geriau net apie tai nekalbeti.

man buvo paskyrta planine cezario operacija:) labai dziaugiausi nes gimdyti pati nenorejau...ir ka jus galvojat? o gi visos mes pamirstam kad bambizai turi savo nuomone ir valia (net pas mus pilve) gime savaite iki operacijos, vos spejau i lygonine. atvaziavau kaklelis jau 6cm atsiveres..tai kokia jau ten operacija ax.gif po 2val jau laikiau seneli ant ranku cool.gif


Atsakyti
O apie kokią pinigų sumą eina kalba? g.gif
Visokių tų gydytojų yra doh.gif aš kad negalėsiu gimdyti girdėjau iš dviejų skirtingų gydytojų dar paauglystėje. Tuomet dėl visai kitų medicininių priežasčių buvo daryta dubens nuotrauka, ją apipavidalinant abu gydytojai lyg tarp kit ko paminėjo, kad neturėtų būti leidžiama pačiai gimdyti, nes vienas klubas neišsivystęs - didelė tikimybė, kad gimdant išnirs negrįžtamai, o tada jau vežimėlis... Bet žinant gydytojus šių laikų doh.gif baisu, kad gali to nematyti, ar nenorėti matyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2012 09 07, 10:12)
... Bet žinant gydytojus šių laikų  doh.gif  baisu, kad gali to nematyti, ar nenorėti matyti  blink.gif


o jūs paimkite kokią pažymą iš šeimos gydytojo, kad jums taip yra su sąnariu ir nuneškite savo ginei, tada jau išrašys siuntimą CP 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Alice-: 10 rugsėjo 2012 - 14:14
O kiek mazdaug kainuoja planinis cp, na jeigu be jokiu pazymu...
Atsakyti
Tai kad pinigus ima po gimdymo mirksiukas.gif kiek duosi tiek,juk vaiko atgal neuzsius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2012 09 12, 16:48)
Tai kad pinigus ima po gimdymo  mirksiukas.gif  kiek duosi tiek,juk vaiko atgal neuzsius  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai pasakyta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna♥ @ 2012 09 07, 10:12)

nesupratau blink.gif rasot, kad pc norit, nes bijot gimdyt, o profily vaikas jau irasytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 09 15, 21:08)
nesupratau  blink.gif rasot, kad pc norit, nes bijot gimdyt, o profily vaikas jau irasytas  g.gif

Ten labradoro retriveris vardu Amigo wink.gif
Atsakyti
as irgi labai domiuosi gydytojais Vilniuje su kuriais galima susitarti del planinio CP. Laukiu asmeniniu zinuciu ir ju kontaktu is mamyciu turinciu patirties tame:) smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Is tikruju labai keista, kad ''reikia'' tartis su gydytoju del planinio cezario rolleyes.gif jau seniai ne tie laikai, kai daktarui ar gydytojai uz padaryta tam tikra paslauga yra nesama saldainiu dezute arba vokelis!!! Tam jie ir pasirinko savo profesija ax.gif , kad padeti zmonems ar gelbeti ju gyvybes blush2.gif Tad jeigu moteris tvirtai yra apsisprendusi darytis cezari, kodel ji turetu uz tai papildomai moketi?
Pati nestuke.gif 27 savaite ir planuoju darytis tik cezari! Per paskutini mano apsilankyma paklausiau savo daktaro, ar galeciau tai daryti, tasai tik syptelejo blush2.gif ir pasake, kad tai yra mano pasirinkimas, tad buvo labai nustebes, kai dar paklausiau ar uz tai as turesiu pati moketis!!!! ax.gif Na skirtumas tik tas, kad mes gyvename ne Lietuvoje, bet manau sistema turetu buti visur ta pati drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta1985 @ 2012 10 18, 15:36)
Sveikos merginos 4u.gif
Is tikruju labai keista, kad ''reikia'' tartis su gydytoju del planinio cezario rolleyes.gif jau seniai ne tie laikai, kai daktarui ar gydytojai uz padaryta tam tikra paslauga yra nesama saldainiu dezute arba vokelis!!! Tam jie ir pasirinko savo profesija ax.gif , kad padeti zmonems ar gelbeti ju gyvybes blush2.gif  Tad jeigu moteris tvirtai yra apsisprendusi darytis cezari, kodel ji turetu uz tai papildomai moketi?
Pati  nestuke.gif 27 savaite ir planuoju darytis tik cezari! Per paskutini mano apsilankyma paklausiau savo daktaro, ar galeciau tai daryti, tasai tik syptelejo blush2.gif ir pasake, kad tai yra mano pasirinkimas, tad buvo labai nustebes, kai dar paklausiau ar uz tai as turesiu pati moketis!!!! ax.gif Na skirtumas tik tas, kad mes gyvename ne Lietuvoje, bet manau sistema turetu buti visur ta pati drinks_cheers.gif

Tai va pagrindinis skirtumas ir yra, kad Lietuvoje nėra įteisintas cp savo noru. O užsieny daug kur galima pasirinkti.
Atsakyti