Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

QUOTE(letuciukas @ 2011 10 09, 15:01)
o jeigu aš pretenduoju į pašalpas, tai vaiko į darželį vesti negaliu? (abu tėvai registruoti darbo biržoje). Kiek supratau, jei vesiu vaiką į darželį , tai negausiu jokių pašalpų ar kompensacijų?

Jeigu abudu birzoj stovit,tai galit vesti i darzeli ir pretenduot i pasalpa ir kompensacijas.
Atsakyti
QUOTE(Kris70 @ 2011 10 08, 22:52)
Laba vakara.Pas mane tokia situacija-isejusi is darbo istojau i darbo birza ir gavau pasalpa uz viena menesi, paskui turejau isvykti ir kadangi negalejau atvykti i sekanti susitikima as paskambinau i darbo birza ir isiregistravau is jos.Gryzusi is uzsienio po dvieju menesiu as vel istojau i darbo birza, bet dabar man pasake,kad pasalpa as gausiu tik po 12 men.Tai norejau paklausti ,ar tai yra teissinga,nes kiek as zinau pirma karta sustabdzius pasalpos mokejima,ja vel galima atnaujinti iskarto istojus i birza.Ar as gerai suprantu?Ar cia vel kazkoks naujas istatymas?
Labai buciau dekinga uz atsakyma.

mano ta pati situacija,ismeta ir sake atnaujins po metu,pasiskaitykit auksciau
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2011 10 09, 17:49)
mano ta pati situacija,ismeta ir sake atnaujins po metu,pasiskaitykit auksciau

Na bet manes neismete, as pati issiregistravau.Padariau viska tvarkingai,kaip man ir sake-paskambinau ir perspejau.
Atsakyti
Laba diena merginos. Pas mane štai kokia situacija su šia instancija smile.gif Buvau vaiko priežiūros atostogose 3 metus, grįžusi į darbą turėjau išeiti šalių susitarimu,pasiėmusi išeitinę kompensaciją. Stojau į darbo biržą ir štai kas paaiškėjo, kad nors aš turiu aukštąjį išsilavinimą, visa laiką pradirbusi kvalifikaciją atitinkantį darbą, aš jokios kvalifikacijos nebeturiu ir man gali būti kišami tokie darbai kaip indų plovėjos, viešieji ir t.t doh.gif Aš savaime suprantama, tokių darbų dirbti net nesiruošiu.. Klausimas tame, ar tikrai vaiką auginanti iki trijų metų mama, betinkama gatves šluoti? Nors turi pakankamai žinių ir įgudžių dirbti kvalifikaciją atitinkantį darba..
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2011 10 10, 15:08)
Laba diena merginos. Pas mane štai kokia situacija su šia instancija smile.gif Buvau vaiko priežiūros atostogose 3 metus, grįžusi į darbą turėjau išeiti šalių susitarimu,pasiėmusi išeitinę kompensaciją. Stojau į darbo biržą ir štai kas paaiškėjo, kad nors aš turiu aukštąjį išsilavinimą, visa laiką pradirbusi kvalifikaciją atitinkantį darbą, aš jokios kvalifikacijos nebeturiu ir man gali būti kišami tokie darbai kaip indų plovėjos, viešieji ir t.t  doh.gif  Aš savaime suprantama, tokių darbų dirbti net nesiruošiu.. Klausimas tame, ar tikrai vaiką auginanti iki trijų metų mama, betinkama gatves šluoti? Nors turi pakankamai žinių ir įgudžių dirbti kvalifikaciją atitinkantį darba..

Registruodamasi galėjote pažymėti, jog darbo ieškote tik pagal specialybę. Bent jau manęs to klausė. Aišku, padeda po akim visada sąrašą su darbais, kur dažniausiai tik valytojos ir pardavėjos, bet aš akim permetu ir viskas - per prievarta nekiša. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2011 10 10, 14:10)
Registruodamasi galėjote pažymėti, jog darbo ieškote tik pagal specialybę. Bent jau manęs to klausė. Aišku, padeda po akim visada sąrašą su darbais, kur dažniausiai tik valytojos ir pardavėjos, bet aš akim permetu ir viskas - per prievarta nekiša. g.gif

Klaipėdos DB registruoja registrtorės.. Na, žinokite, manęs net neklausė, kokio darbo aš tikiuosi ir kokio noriu ieškotis. O kai nuėjau pas mane aptrarnaujančią spec, man pareiškė, kad kvalifikacijos aš nebeturiu ir kad man dabar belieka tik indus plauti.. Tai negi man dabar reikia iš naujo baigti universitetą, kad vėl galėčiau vadintis kvalifikuota darbo jėga? g.gif Gal yra koks įstatymas ar kokios nuostatos, kuriose nurodoma, per kiek laiko prarandamos universitete įgytos žinios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fainulkina: 10 spalio 2011 - 14:27
QUOTE(fainulkina @ 2011 10 10, 15:26)
Klaipėdos DB registruoja registrtorės.. Na, žinokite, manęs net neklausė, kokio darbo aš tikiuosi ir kokio noriu ieškotis. O kai nuėjau pas mane aptrarnaujančią spec, man pareiškė, kad kvalifikacijos aš nebeturiu ir kad man dabar belieka tik indus plauti.. Tai negi man dabar reikia iš naujo baigti universitetą, kad vėl galėčiau vadintis kvalifikuota darbo jėga?  g.gif Gal yra koks įstatymas ar kokios nuostatos, kuriose nurodoma, per kiek laiko prarandamos universitete įgytos žinios?

Sunku pasakyti. Universitetas niekur nedingsta, bet gal dirbant jūsų darbą reikia nuolat tobulintis, o darant pertrauką prarandami kažkokie įgūdžiai? Bandykit aiškintis dar arba kreiptis kur aukščiau...
Atsakyti
Sveikutes, as is darbo birzos neseniai gryzau, sunervino juodai. Zodziu, atvaziavau paskirtu laiku, pralaukiau 20 min. prie kabineto, nes mano tarpininkes nebuvo, priiminejo kita. Tai ta kita atidare duris ir sako: ko jus cia laukiat, sakau jau 20 min. kaip laukiu eiles (pries mane iejo moteriske), kaip pradejo kriokt, kad jai pietus dabar, vos ne valkiojas cia visokios, byla mano isitrauke kaip trenke i stala, kokia stora byla, ka jus darot, kad darbo nesurandat. Ka jus sau galvojat, vos ne du metai kaip nedirbat, jauna, sveika ir dirbt neinat, kad invalidai nedirba tai suprantu ir t.t. Taip iseina, kad jaunos sirgt negali, ne papklause, o gal as kuom sergu. Tai abidna pasidare, lig as to darbo buciau ne neiskojus. Isejus ramiai palinkejau jai graziu, mielu pilku pelyciu mintyse, tikiuos ji ju bijo. biggrin.gif
Ai dar pasiziurejo, kad vadyba baigus tai sako tos mokyklos mums tik bedarbius ruosia.
Tai kaip dabar tokios, ko nors paklausti, kad ne zodzio negali yterpti, per jos monologa. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brigitarimkuviene: 10 spalio 2011 - 15:05
Na, nieko sau...esant jusu padeciai dar drista nervus gadinti doh.gif manes ryt laukia tas pats malonumas, taip pat turesiu irodineti kad ieskausi man tinkancio ir patinkancio darbo o ne viesuju darbu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 10 spalio 2011 - 17:15
man rytoj i birza, tai taip pat baisu siek tiek. nera pas mus darbu, o tuo labiau lengvesnio kokio besilaukianciai.o reikia aiskintis kodel nerandi. be to mano tarpininke kiekviena kart man atejus naujai suzino ir nustemba, kad laukiuosi biggrin.gif dar mazdaug trys menesiai ir biuletenis bus del nestumo. taip ir nesuprantu ar apmokes ji kas... visur raso, kad turi
Atsakyti
labu,
ir as menuo kai isejau is darbo, teko uzsiregistruoti DB. Pati pirma karta apsilankius pradejo viesaisiais darbais gasdinti, laukia antrasis apsilankymas smile.gif
gal kas zinote kaip ten su sveikatos pazyma, kad negali kazko dirbti?
na, kada ja reiketu parodyti? gal suprasit ko klausiu smile.gif
atciu
Atsakyti
na va, viesieji darbai laukia ko gero. bet tai kur kas geriau nei pastovus koks juodas darbas is kurio isejus liksi be nieko. cia nors po ju pasalpa prasites.gal sunkiai neduos dirbti
Atsakyti