Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

QUOTE(SuperSix @ 2012 02 05, 22:37)
Sveiki,  turiu 60% nedarbinguma, ir pries metus baigiau mokykla. Galvoju eiti i darbo birza. Dabar noreciau paklausti, as gaunu invalidumo pencija 540.lt, ar galiu tiketis gauti ir bedarbio ismoka?

Jeigu turit 18 menesiu stazo per paskutinius 3 metus,tai bedarbio pasalpa jums priklausis.
Atsakyti
QUOTE(SuperSix @ 2012 02 05, 21:37)
Sveiki,  turiu 60% nedarbinguma, ir pries metus baigiau mokykla. Galvoju eiti i darbo birza. Dabar noreciau paklausti, as gaunu invalidumo pencija 540.lt, ar galiu tiketis gauti ir bedarbio ismoka?


O jeigu nesu niekada nedirbes? Man dar svarbiausia kad nenuskaititu neigalumo, nes paukoti 540 uz 300.lt nelabai ir apsimoka. Beje tuo paciu noreciau ir paklausti, ar gavus darba kur yra minimali alga, nuskaiciojamas neigalumo pasalpa?

Dekui.
Atsakyti
Sveikos, labai prasau patarimo.
Po menesio baigsis motinystes atostogos, i darba negrisiu. Kaip skaitinejau cia bedarbio pasalpa kaip ir priklausytu man, taciau esu magistranturos studente studijuojanti dieniniu budu. Skaitinejausi info, tai parasyta kad dieniniu studiju studentams net nesuteikiamas bedarbio statusas ir pasalpa. Mastau kaip cia padaryti, gal stoti nuo birzelio men kaip baigsiu studijas, ir gal zinote per kiek laiko nuo atostogu pabaigos reikia stoti i birza, kad neprarastum pasalpos?
Busiu dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
kas paaiskins,praeitu metu liepa pradejo birza moketi pinigelius,moka toliau po metu,vel nuo liepos,jei nerandi darboar po metu kaip baigia moketi?idomu,tai kad dabar pinigu nemoka,o daromas spaudimas,nes laikas arteja,nori tokiais atsiktatyti.ir dar kokiu budu ismeta is birzos uz 1 atsisakyma ar daugiau?
Atsakyti
Ar issiregistravus is DB savo noru reikia laukti puse metu, kad galima butu vel registruotis?
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2012 02 08, 15:48)
Ar issiregistravus is DB savo noru reikia laukti puse metu, kad galima butu vel registruotis?

Nereikia. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 02 08, 16:49)

jeigu savo noru issiregistravote nereikia,bet jeigu jus ismete tai tik po 6men galesite vel prisiregistruoti
Atsakyti
QUOTE(izabelec @ 2012 02 09, 09:29)
jeigu savo noru issiregistravote nereikia,bet jeigu jus ismete tai tik po 6men galesite vel prisiregistruoti

Tai apie tai ir klause,kad savo noru. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2012 02 07, 15:45)
kas paaiskins,praeitu metu liepa pradejo birza moketi pinigelius,moka toliau po metu,vel nuo liepos,jei nerandi darboar po metu kaip baigia moketi?idomu,tai kad dabar pinigu nemoka,o daromas spaudimas,nes laikas arteja,nori tokiais atsiktatyti.ir dar kokiu budu ismeta is birzos uz 1 atsisakyma ar daugiau?

Kad šitaip DB nemokės pinigėlių po metų.Reik įsiregistruot iš naujo ir turėti stažą 18mėn tai dienai.
Atsakyti
QUOTE(liepa20 @ 2012 02 10, 09:18)
Kad šitaip DB nemokės pinigėlių po metų.Reik įsiregistruot iš naujo ir turėti stažą 18mėn tai dienai.


nereikia issiregistruoti, po metu jie perskaiciuoja tavo staza ir ziuri ar iseina 18men ar ne, jei iseina, tai ir moka is naujo, o jei ne-tai ne 4u.gif mano vyrui taip buvo smile.gif
Atsakyti
Pirmus tris menesius man darbo birza moka 650 Lt, o kiek mokes likusius 3 menesius (300 su kakziek?)?
Aciu
Atsakyti
Jums mokės 500 Lt
Atsakyti