Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

o klausykit dar klausimukas,ar tie 18 mėn,turi būti išdirbti nenutrūkstamai vienoj darbovietėje?o jeigu gaunasi taip,kad metai atgal nedirbta lietuvoj,o du metai prieš lietuvoj?kaip tada?
Atsakyti
QUOTE(mmmylinti @ 2011 10 18, 16:36)
o klausykit dar klausimukas,ar tie 18 mėn,turi būti išdirbti nenutrūkstamai vienoj darbovietėje?o jeigu gaunasi taip,kad metai atgal nedirbta lietuvoj,o du metai prieš lietuvoj?kaip tada?

tada gerai,nes turi buti isviso 18 men isdirbta per 3 metus.
Atsakyti
tai tikriausiai reikės iš buvusios darbovietės dokumentų,kad ten buvo dirbta,taip?
Atsakyti
QUOTE(mmmylinti @ 2011 10 18, 16:49)
tai tikriausiai reikės iš buvusios darbovietės dokumentų,kad ten buvo dirbta,taip?

ne,jie viska matis per kompa.
Atsakyti
norėjau paklausti nuo ko priklauso mokama bedarbio pašalpa?kokio ji dydžio?
Atsakyti
QUOTE(mmmylinti @ 2011 10 19, 15:51)
norėjau paklausti nuo ko priklauso mokama bedarbio pašalpa?kokio ji dydžio?

nuo atliginimo.min-350 lt,max-650 lt.
Atsakyti
QUOTE(magdaleena @ 2011 10 17, 20:36)
pirmiausia, tai ta pazyma  israso komisija poliklinikoje.  bent jau man israse.

žinau kas išrašo pažymas, aš klausiau kur ji bus ,,matoma"?
Atsakyti
spalio men suejo metai kai as esu darbo birzoje. As dabar issiregistravau ir vel prisiregistruosiu, nes taip patare...
Ar man priklausys kokia ismoka? Pries tai gavau pusmeti, kaip ir priklauso, 650 , paskui nieko negavau... o kaip bus dabar?
Vel uzsiregistravau internetu ir penktadieni jau pas konsultante (kita) eisiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 10 19, 22:19)
spalio men suejo metai kai as esu darbo birzoje. As dabar issiregistravau ir vel prisiregistruosiu, nes taip patare...
Ar man priklausys kokia ismoka? Pries tai gavau pusmeti, kaip ir priklauso, 650 , paskui nieko negavau... o kaip bus dabar?
Vel uzsiregistravau internetu ir penktadieni jau pas konsultante (kita) eisiu  4u.gif

Jeigu metai praejo nuo paskutinio mokejimo menesio,tai gausit vel bedarbio pasalpa,jei susirinks 18 men per paskutinius 3 metus.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 19, 23:23)
Jeigu metai praejo nuo paskutinio mokejimo menesio,tai gausit vel bedarbio pasalpa,jei susirinks 18 men per paskutinius 3 metus.

nuo paskutinio menesio dar tikrai ne...tai butu tik balandi metai nuo paskutines ismokos, reiskia, negausiu nieko... tai gal man nesiregistruot? Bet tada stazas nutruks? Siaubas, koks cia painus man dalykas, nezinau visai, kaip geriau pasielgt... unsure.gif
Aciu uz atsakyma greita 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 10 19, 22:26)
nuo paskutinio menesio dar tikrai ne...tai butu tik balandi metai nuo paskutines ismokos, reiskia, negausiu nieko... tai gal man nesiregistruot? Bet tada stazas nutruks? Siaubas, koks cia painus man dalykas, nezinau visai, kaip geriau pasielgt...  unsure.gif
Aciu uz atsakyma greita  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Stazas ir taip nesikaupia,kaupiasi tik tada kai gaunat bedarbio pasalpa.O del ko jus birzoj stovit?nes jeigu negaunat jokiu soc.pasalpu ir kompensaciju jums nera reikalo dabar stot i birza,stosit kai ateis laikas bedarbio pasalpa gaudineti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 19 spalio 2011 - 21:34
Jau trečią mėnesį gausiu iš biržos didžiausią pašalpą, o po to ją mažina ateinančius mėnesius, ar ne? Dėkoju.
Atsakyti