Įkraunama...
Įkraunama...

Viduriavimas

QUOTE(Heiress @ 2009 12 19, 13:46)
o tu nebandei gert kmynu arbatos?  g.gif  As siandien isgeriau, bet gal man reikejo jau vakar vakare isgert, nes pilvas jau taip gurge  blink.gif Teko nakti i WC skubet ax.gif
Ar man atrodo, ar as tave esu macius IUI skyrelyje  g.gif ?

jo mes 1 IUI darem, bet nevykusiai, bet sekantis ciklas naturalus buvo sekmingas ax.gif
Geriau as ir kmynu arbata ir ryziu valgiau ir vakar visa diena buvo ramu, bet va nakti viena kart teko keltis ir ryte tvarkingai atlikau viska taip pat. Sakiau ryt butinai eisiu pas gydytoja, nepatinka man tokie dalykai. Tau cia vienadienis viduriavimas ar ir tesiasi pora dienu?
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2009 12 20, 12:34)
jo mes 1 IUI darem, bet nevykusiai, bet sekantis ciklas naturalus buvo sekmingas  ax.gif
Geriau as ir kmynu arbata ir ryziu valgiau ir vakar visa diena buvo ramu, bet va nakti viena kart teko keltis ir ryte tvarkingai atlikau viska taip pat. Sakiau ryt butinai eisiu pas gydytoja, nepatinka man tokie dalykai. Tau cia vienadienis viduriavimas ar ir tesiasi pora dienu?

Man kol kas apsiramino, turiu itarima gal cia man nuo jogurtu g.gif Kol nebuvau nestuke.gif jogurtu praktiskai nenaudodavau schmoll.gif Dabar rytais suvalgau po maziuka indeli.
Butinai parasyk ka tau gydytoja pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Heiress @ 2009 12 21, 12:44)
Man kol kas apsiramino, turiu itarima gal cia man nuo jogurtu  g.gif  Kol nebuvau  nestuke.gif  jogurtu praktiskai nenaudodavau schmoll.gif  Dabar rytais suvalgau po maziuka indeli.
Butinai parasyk ka tau gydytoja pasakys  mirksiukas.gif

na va as po gydytojos, kraujas mano geras, jokiu bakteriju, uzdegimu, virusu ar ko nera. Visa savaitgali viduriavau, tai maziau tai daugiau, nepadejo nei ryziai, nei kmynai, nei dziuvesiai, nei smecta, nei linex ax.gif . Bet vienas itarimas cia man nuo Rennie, vienintelis vaistas kurio niekad nereikedavo man, o dabar turiu bedu su rugstingumu, kitas dalykas gal siaip, taip viskas reaguoja nuo nestumo. Turiu visas mergaites nuraminti, jeigu viduriuojate nors ir ilgiau, bet be temp nereik panikuoti, vienintelis dalykas kuris gali pakenkti maziui tai dehidratacija, todel reik vartoti daug skysciu, daugiau jokios itakos nestumui neturi, bent jau mano atveju kai nestumas dar gan mazas. Aisku pas gydytoja eit butina. Dabar israse man fermentu, sako jie ir virskinimui pades ir turi sutraukti viduriavima, jei kils rugstys galiu ramiai naudoti Raniberl, butinai gerti Linex, nes reik tu bakteriju, turiu laikytis dietos kuri ir nekeltu man rugsciu ir padetu kietinti vidurius. Jokiu zaliu darzoviu, stengtis neriebu maista, viska virta ir troskinta ir t.t. plius daug skysciu. Na dar tinka jogurtai, kefyrai ir pan kas turi geruju bakteriju, bet jeigu jogurtai tai naturalus. Tai va, tikiuosi kam nors mano sis pasakojimas tures naudos. Svarbu pagaliau as rami del maziulio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pušūnė @ 2009 12 01, 11:41)
O tu pabandyk džiovintų mėlynių, man tai superinis vaistas  thumbup.gif . Šiaip tai mėlynių gera sauja padeda  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
buvo ir man tas malonumas doh.gif
kai kelias dienas, tai geriau angliuka, kmynu arbata, dziuveseliai.
grieztai negalima viduriuojant pienisku produktu...
kazkiek padejo, dabar uzeina skausmai skrandzio, itariu del rugsties, rennie grieztai negeriu, nes tai negeras vaistas - trumpalaikis, o cia reiktu kovot kitaip. seimos ggydytojas patare vartot berods zentac (nzn kaip rasosi), tirpinamas vaistas, sake pades. dar nesipirkau bet reikes mirksiukas.gif nes po kiekvieno skausmelio slykstus jausmas nesupranti per kuri galas kas vyks, labiausiai tai del maziuko neramu....
Atsakyti
man irgi prasidejo viduriavimas kol nezinojau kad laukiuosi nevartojau daug skysciu ir buvo labai sukieteje kaip pradejau vartoti vitaminus ir daugiau skysciu pradejau viduriuoti. tikiuosi viskas susitvarkys tik idomu ar nepakenktu jei panaudociau viduriu lasu jie zoleliu pagrindu
Atsakyti

user posted image

dziovintu melyniu pavalgykit po kelias per diena (is dalies ir melyniu uogiene padeda)
Atsakyti
Ženšenis. Tik nereikia nestuke.gif persistengti daug vartojant nes prasidės problemos su užkietėjimu.
Atsakyti
QUOTE(mishu @ 2010 01 01, 19:46)
buvo ir man tas malonumas doh.gif
kai kelias dienas, tai geriau angliuka, kmynu arbata, dziuveseliai.
grieztai negalima viduriuojant pienisku produktu...
kazkiek padejo, dabar uzeina skausmai skrandzio, itariu del rugsties, rennie grieztai negeriu, nes tai negeras vaistas - trumpalaikis, o cia reiktu kovot kitaip. seimos ggydytojas patare vartot berods zentac (nzn kaip rasosi), tirpinamas vaistas, sake pades. dar nesipirkau bet reikes mirksiukas.gif  nes po kiekvieno skausmelio slykstus jausmas nesupranti per kuri galas kas vyks, labiausiai tai del maziuko neramu....

rennie man patare vaistineje,bet grizusi namo pasiskaiciau kad nesciosioms negeras sis vaistas,todel atmetu ji,bet manau kad man nuo vitaminu,nes kai tik pradejau juos vartot,paleido vidurius.dabar actimeli kasdien,ir geriau rodos,susinormalino.
Atsakyti
Yra toks sorbex angliukas, kitaip aktyvinta anglis manau tikrai nepakenks, o viduriavimui tikrai labai gerai padeda,kelios kapsules ir sustvarko.
Atsakyti
Paskaičiau šitą temukę ir apsiraminau ax.gif .Jau kelios dienos man laisvoki viduriai,bet kadangi į WC einu dėl šios bėdelės tik 1-2kartus per dieną,tai dar į gydytoją nesikreipiau.Išsiviriau kmynų arbatytės,reiks dar vaistinėje gerųjų bakterijų nusipirkti.Tikiuosi neužkankins manę šita bėda
Atsakyti
mes ir matyt buvom pasigave virusiuka, kad vemem ir viduriavom, tai buvo paskirtos bakterijos, smekta ir dvi dienas lasino ringeri...
Atsakyti