Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

QUOTE(ievast @ 2007 02 20, 17:29)
Galiu ir savo juokinga istorija papasakot smile.gif

Kadangi atsisakiau nuskausminamuju, tai daktare pasiule saremius palengvit sukurinej vonioj smile.gif As sutikau jinai prileido puse tos vonios ir kaskaip vanduo dar nebuvo uzdenges tu skyluciu pro kurias vanduo cirkuliuoja. Tuo metu kai jinai ijunginejo jas tarpdury pasirode mano vyras ir visa ta srove kai dave tiesiai i ji  lotuliukas.gif  o tas vargsiukas ir stovi visas slapias  lotuliukas.gif  Daktare visa tik israudo puole uz paklodes ir pradejo ji sluostyt  thumbup.gif  thumbup.gif  Zinokit tuo metu luzau is juoko  lotuliukas.gif


Nu jo, jaučiu geras vaizdzelis buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinoma,kiekvienai gimdymas skirtingas,bet paskaičius tokių linksmų gimdymo istorijų,tikrai baimė sumažėja... thumbup.gif
Atsakyti
uf uf uf lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nebegaliu, nerealios istorijos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
saunuoles mamytes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 02 18, 12:39)
pamenu kai skaiciau sia tema kai dar buvau nescia ir juokiausi  lotuliukas.gif dabar savo nutikima galiu papasakot  tongue.gif
kai atvykom i gimdymo kambary man nuleido vandenis ir paliko stangintis.buvau viena su vyru,tai as atsisedus ant kamuolio ir sukuosi ratu,padeda taip skausma nuimt ir tik uzejo saremis ir sliukst vandens srove ant kamuolio ir ant zemes  lotuliukas.gif as staigiai nubegau i toleta o vyras issigandes pradejo viska valyti,kazkaip nepatogu,kad taip pridirbau blush2.gif 
taip pat sako kad kai jau nusileidzia galvute ir tuoj reiks stumt juntamas tustinimosi poreikis,o manes gydytojas ir klausia:Na,ar jau nori tustintis?
o man taip skauda per saremius,tai as jam saukiu:TAIP,NE,NEZINAAUUU!
tai jis tik nusisypsojo  blush2.gif taip ir nesupratau,koks ten tas jausmas turejo buti,tai gerai,kad daktarai pasake,kad jau gimdom ax.gif


ale koks tvarkingas vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 02 21, 14:48)
ale koks tvarkingas vyras  lotuliukas.gif


nu,joa:Das gimdau,o jis grindis valo lotuliukas.gif
Atsakyti
Tik pagimdžius kažkur perskaičiau, kad epidūro šalutinis poveikis gali būti šaltkrėtis. O aš taip kalenau dantim per gimdymą, kad net pačiai nepatogu ir gėda prieš gydytojus buvo. Galvojau, nu negi aš tokia bailė??? Ką dabar gydytojai galvoja? Taigi aš labai drąsi! O dantys kalena nors tu ką. Dabar juokas ima, kai prisimenu savo tokias mintis
Atsakyti
gal jums ir nepasirodys juokinga, bet man dabar jau, po gimdymo, tikrai juokas uzeina...
taigi, nuleido man vandenis, saremiai padaznejo, tapo daug skausmingesni doh.gif ir pradejau as mastyt, kuom cia savo dalia palengvinti. nu as gi protinga, prisiminiau, kad SM forume skaiciau, kad vienai merginai per gimdyma labai dainavimas padejo. neatsimenu, kaip jai ten baigesi, bet mano galvoj tuo momentu vienintele daina uzsiliko. jei kas dar prisimena pioneru laikus: "vzvejtes kostrami sinie noci, my - pionery, deti rabocix".... nu, ka, saremis uzejo, pradejau as niunioti. muzikines klausos turiu, o kad ir niuniavimas nebuvo toks jau tylus (skauda gi!), vienzo, daina ejo atpazint. netycia pamaciau savo vyro veido israiska... akys ant kaktos, dideles-dideles, ziuri ir as suprantu, kad jis rimtai nusprende, kad man stogas nuvaziavo. palauke, kol man saremis baigesi, atlaisvino savo ranka ir taip atsargiai, tyliai klausia: kas tau? o as piktai: kas-kas, gimdau! - skauda? - (blin, durnas klausimas) aisku, skauda - (jis tada garsiai, grubokai) nu tai rek tada normaliai, ko cia dainuoji?... rado, ka sudainuot...
iki siol kikenu wub.gif kodel butent ta daina uzstrigo, nedasunta man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astarta: 09 kovo 2007 - 14:52
Kai laukiausi antro vaikelio labai byjojau gimdyti,nes zynojau kas tai yra.Paskutini nestumo menesi visa laiko zliumbiau,nes jauciau didele baime.Kai prasidejo saremiai suleido epidiura,skausmas praejo,bet didziulem baimes akimis laukiau kada praeis vaistu poveikis ir sugrys skausmai.Daktare ir akuseres stebejosi kodel as tokia issigandusi,juk man nieko neskauda.Atejo laikas stumti,jauciau kaip skinasi kelia vaikelis,bet skausmo jokio.Pagaliau ,kai gime ir padejo ant krutines daktare sako,juokis,juokis,juk jau turi savo kudiki.O as vis su tom paciom baimes akimis negalejau patiketi kad jau viskas,jau gime mano angelelis.Dabar kai prisimenu visada juokas paiima,kaip as byjojau gimdymo. smile.gifp.s. kai ateidavo daktare ,mane apziureti,visada plodavo rankom ir sypsodama sakydavo,kaip gerai,sita moteris pagimdys be skausmo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 09 kovo 2007 - 15:15
QUOTE(Astarta @ 2007 03 09, 15:51)
gal jums ir nepasirodys juokinga, bet man dabar jau, po gimdymo, tikrai juokas uzeina...
taigi, nuleido man vandenis, saremiai padaznejo, tapo daug skausmingesni doh.gif  ir pradejau as mastyt, kuom cia savo dalia palengvinti. nu as gi protinga, prisiminiau, kad SM forume skaiciau, kad vienai merginai per gimdyma labai dainavimas padejo. neatsimenu, kaip jai ten baigesi, bet mano galvoj tuo momentu vienintele daina uzsiliko. jei kas dar prisimena pioneru laikus: "vzvejtes kostrami sinie noci, my - pionery, deti rabocix".... nu, ka, saremis uzejo, pradejau as niunioti. muzikines klausos turiu, o kad ir niuniavimas nebuvo toks jau tylus (skauda gi!), vienzo, daina ejo atpazint. netycia pamaciau savo vyro veido israiska... akys ant kaktos, dideles-dideles, ziuri ir as suprantu, kad jis rimtai nusprende, kad man stogas nuvaziavo. palauke, kol man saremis baigesi, atlaisvino savo ranka ir taip atsargiai, tyliai klausia: kas tau? o as piktai: kas-kas, gimdau! - skauda? - (blin, durnas klausimas) aisku, skauda - (jis tada garsiai, grubokai) nu tai rek tada normaliai, ko cia dainuoji?... rado, ka sudainuot...
iki siol kikenu wub.gif kodel butent ta daina uzstrigo, nedasunta man g.gif




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole,dar nei sykio taip smagiai iki asaru nesijuokiau gimdymo istorijas skaitydama biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astarta @ 2007 03 09, 14:51)
gal jums ir nepasirodys juokinga, bet man dabar jau, po gimdymo, tikrai juokas uzeina...
taigi, nuleido man vandenis, saremiai padaznejo, tapo daug skausmingesni doh.gif  ir pradejau as mastyt, kuom cia savo dalia palengvinti. nu as gi protinga, prisiminiau, kad SM forume skaiciau, kad vienai merginai per gimdyma labai dainavimas padejo. neatsimenu, kaip jai ten baigesi, bet mano galvoj tuo momentu vienintele daina uzsiliko. jei kas dar prisimena pioneru laikus: "vzvejtes kostrami sinie noci, my - pionery, deti rabocix".... nu, ka, saremis uzejo, pradejau as niunioti. muzikines klausos turiu, o kad ir niuniavimas nebuvo toks jau tylus (skauda gi!), vienzo, daina ejo atpazint. netycia pamaciau savo vyro veido israiska... akys ant kaktos, dideles-dideles, ziuri ir as suprantu, kad jis rimtai nusprende, kad man stogas nuvaziavo. palauke, kol man saremis baigesi, atlaisvino savo ranka ir taip atsargiai, tyliai klausia: kas tau? o as piktai: kas-kas, gimdau! - skauda? - (blin, durnas klausimas) aisku, skauda - (jis tada garsiai, grubokai) nu tai rek tada normaliai, ko cia dainuoji?... rado, ka sudainuot...
iki siol kikenu wub.gif kodel butent ta daina uzstrigo, nedasunta man g.gif


kaip pralinksmino šita istorija lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu jo,cia vis pasiskaitau,tai ne taip baisu pasidaro laukt lotuliukas.gif
Atsakyti
o mums vaziuojant i vilniu (kadangi utenoje manes neprieme, nes mano pupa pasibelde menesiu anksciau), sustabde policija, nes mano tetis spaude kiek galejo, visi bijojo, kad tik masinoj nepagimdyciau, nors iki gimdymo toli grazu buvo biggrin.gif taj va, sustabde mus, atejo policininkas, pasisvejkino ir nespejo savo pavardes pasakyt kaj mano vyras is galo pradejo saukti, kad gimdyve veza. tas tik ikiso galva pro langa, paziurejo ir paklause ar vandenys nubego jau, mes tik pradejom saukt, kad nubego nubego jau blush2.gif paleido jis mums toks nesusiprates lotuliukas.gif
Atsakyti