Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

QUOTE(XXXXXX @ 2007 03 12, 11:21)
nu jo,cia vis pasiskaitau,tai ne taip baisu pasidaro laukt lotuliukas.gif

nėštukėm tik tokias istorija ir skaityt reikia rolleyes.gif
Atsakyti
na aš manau kad daug ką krečia šaltis po gimdymo vis dėl to tai baisus sukrėtimas
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 03 14, 12:41)
o mums vaziuojant i vilniu (kadangi utenoje manes neprieme, nes mano pupa pasibelde menesiu anksciau), sustabde policija, nes mano tetis spaude kiek galejo, visi bijojo, kad tik masinoj nepagimdyciau, nors iki gimdymo toli grazu buvo  biggrin.gif taj va, sustabde mus, atejo policininkas, pasisvejkino ir nespejo savo pavardes pasakyt kaj mano vyras is galo pradejo saukti, kad gimdyve veza. tas tik ikiso galva pro langa, paziurejo ir paklause ar vandenys nubego jau, mes tik pradejom saukt, kad nubego nubego jau  blush2.gif paleido jis mums toks nesusiprates  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar jam matai parupo ar nubego ar ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2007 03 15, 19:47)
nėštukėm tik tokias istorija ir skaityt reikia rolleyes.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Prisijuokiau iki asaru lotuliukas.gif saunuoles mamytes - net ir tokiomis akimirkomis nepraranda jumoro jausmo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Astarta @ 2007 03 09, 14:51)
gal jums ir nepasirodys juokinga, bet man dabar jau, po gimdymo, tikrai juokas uzeina...
taigi, nuleido man vandenis, saremiai padaznejo, tapo daug skausmingesni doh.gif  ir pradejau as mastyt, kuom cia savo dalia palengvinti. nu as gi protinga, prisiminiau, kad SM forume skaiciau, kad vienai merginai per gimdyma labai dainavimas padejo. neatsimenu, kaip jai ten baigesi, bet mano galvoj tuo momentu vienintele daina uzsiliko. jei kas dar prisimena pioneru laikus: "vzvejtes kostrami sinie noci, my - pionery, deti rabocix".... nu, ka, saremis uzejo, pradejau as niunioti. muzikines klausos turiu, o kad ir niuniavimas nebuvo toks jau tylus (skauda gi!), vienzo, daina ejo atpazint. netycia pamaciau savo vyro veido israiska... akys ant kaktos, dideles-dideles, ziuri ir as suprantu, kad jis rimtai nusprende, kad man stogas nuvaziavo. palauke, kol man saremis baigesi, atlaisvino savo ranka ir taip atsargiai, tyliai klausia: kas tau? o as piktai: kas-kas, gimdau! - skauda? - (blin, durnas klausimas) aisku, skauda - (jis tada garsiai, grubokai) nu tai rek tada normaliai, ko cia dainuoji?... rado, ka sudainuot...
iki siol kikenu wub.gif kodel butent ta daina uzstrigo, nedasunta man g.gif


jaučiu žmogus tikėjosi, kada ta žmona rėkauti pradės, o ji čia mat sau dainuškes dainuoja thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Astarta @ 2007 03 09, 15:51)
gal jums ir nepasirodys juokinga, bet man dabar jau, po gimdymo, tikrai juokas uzeina...
taigi, nuleido man vandenis, saremiai padaznejo, tapo daug skausmingesni doh.gif  ir pradejau as mastyt, kuom cia savo dalia palengvinti. nu as gi protinga, prisiminiau, kad SM forume skaiciau, kad vienai merginai per gimdyma labai dainavimas padejo. neatsimenu, kaip jai ten baigesi, bet mano galvoj tuo momentu vienintele daina uzsiliko. jei kas dar prisimena pioneru laikus: "vzvejtes kostrami sinie noci, my - pionery, deti rabocix".... nu, ka, saremis uzejo, pradejau as niunioti. muzikines klausos turiu, o kad ir niuniavimas nebuvo toks jau tylus (skauda gi!), vienzo, daina ejo atpazint. netycia pamaciau savo vyro veido israiska... akys ant kaktos, dideles-dideles, ziuri ir as suprantu, kad jis rimtai nusprende, kad man stogas nuvaziavo. palauke, kol man saremis baigesi, atlaisvino savo ranka ir taip atsargiai, tyliai klausia: kas tau? o as piktai: kas-kas, gimdau! - skauda? - (blin, durnas klausimas) aisku, skauda - (jis tada garsiai, grubokai) nu tai rek tada normaliai, ko cia dainuoji?... rado, ka sudainuot...
iki siol kikenu wub.gif kodel butent ta daina uzstrigo, nedasunta man g.gif

cha cha bigsmile.gif lotuliukas.gif turbūt vaikystėje per daug dainavot - vzvejtes kostrami, bochki s benzinom, mi pobezhali za kerosinom... cool.gif
Atsakyti
Linksmas dalykas tas gimdymas pasirodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taip skaniai prisijuokiau lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
kai pasiskaiciau, truputi ramiau pasidare... nebe taip baisu... ax.gif
istorijos super thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif
idomu ar as cia turesiu ka papasakoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 05 04, 22:06)
Pries pati gimdyma guliu su saremiais, ruosiuosi stumimui ir laukiu daktaro, o tas atvaro su atsegtu klynu doh.gif Su tokiu rimtu veidu sako ruoskis biggrin.gif Nepamenu ka sake net doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gekoniuke @ 2006 05 30, 13:20)
o man begulint ant stalo sarėmio metu pirstelėjau tokiais skystais. Gydytoja su sesute susižvalgė ir pasiūlė man nueit po dušu, o jis kitam koridoriaus gale. Na aš tokį pasiūlymą l. džiaugsmingai priėmiai, visas drapanas(kažkokį beformi rūbą) nusiplėšiau šalin ten pat gimdykloj ir lapatai per visą koridorių nuoga, kaip kokia fėja nulėkiau.. mama berods pakeliui pagavo ir halatuką užmetė.

nu joooo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif vaizdelis superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zlatavlaska @ 2007 03 22, 15:54)
Linksmas dalykas tas gimdymas pasirodo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Taip skaniai prisijuokiau  lotuliukas.gif  biggrin.gif

Kai prasideda gimdymas-pasidaro nebejuokinga blush2.gif ,bet po to kai pagalvoji- lotuliukas.gif
Atsakyti
na jo, gerai mamytes apie gimdyma atsiliepia, nors kazi ar kuriai buvo juokinga kai leliukas plese tarpukoji biggrin.gif
na man tokiu kurijoziuku nepasitaike, bet ilinguoju sau i gimdykla, 6cm jau atsidare, skauda visur, vyras salia perbales, o is akuseriu kambariuko ir klausia, Simona? sakau as, sako tau Simono mama skambina. biggrin.gif Simonas mano geriausias draugas, o jo mama daug metu akuserijoj pradirbus, na tai as pilva isikabinus lingu lingu i akuseriu kambariuka ir bazariju sau telefonu, kaip sekasi, ar skauda, nebijok ir pan.. smile.gif
kas labiausiai nervino - guliu, saukiu, saremis praeina - snusteliu. ir taip snusteliu atrodo kad visai valandai nors tik minutei. o vyras saunuolis salia geradaris krutina - nemiegok, negalima! as jam aiskinu kad galima, reikia man pailseti, o jis vistiek savo. tai taip ir likau nieko nepesus.. sad.gif smile.gif
kazkuri sake gydytojas klause ar dar nenori tustintis, o ji taip ir nesuprato kada cia turejo jausti smile.gif na dieve padek, bet visa laika atrode kad noriu kakiuko! biggrin.gif sako akusere, kai jau atrodys kad nebegali laikyti tai pasauk mus. ir paliko mus dviese su vyriuku gimdykloj. as jau rekiu kad nebegaliu, neskit naktipuodi nes tuoj pridarysiu blush-anim-cl.gif o is akuseriu kambarelio jokios reakcijos, girdziu tik tv, ir visa gerkle ponas Radzi - KA DARYYYYYYYYYYYYYYTTTTTTTTTTTTTTTTTT, (kai taves nemyli niekas o tu taip visus myli)..... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man MB primine cia kazkada kaip gimdziau, sako vaiko galvyte jau beveik islindus buvo, o as daktarei sakau, daktare gal davai cezari, daktare sako as tau duosiu cezari, dar karta pastumk ir vsio blush2.gif .Dabar juokas ima, o tada cezaris kaip isganymas atrode rolleyes.gif
Atsakyti