Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

liuks tema drinks_cheers.gif
o man irgi iskart po gimdymo pasirode kad tiek jegu truiu, kad nezinau ka galeciau padaryti, tai as irgi tik pagimdzius, girdziu akusere sako reikia ja i lova perkelt, tai as strykt nuo gimdymo stalo ir lekiu iki lovos, jos nespejo susivokt o as jau guliu kur reikia, ziuri jos i mane kreivai lotuliukas.gif
ir dar as nei plysau, nei kirpo manes, ir man isvis ten po gimdymo neskaudejo thumbup.gif tai kai perkele i palata, as sedziu sau ant lovos koja ant kojos susikelus, ir ieina sesute su palutem ant arnku, pamacius mane iskrito jai tos palos is ranku ir saukt pradejo kodel as sedziu doh.gif o as jai ramiai sakau, man viskas ciki lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
shaunuoles jus merginos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(godos mama @ 2007 04 25, 14:29)
liuks tema drinks_cheers.gif
o man irgi iskart po gimdymo pasirode kad tiek jegu truiu, kad nezinau ka galeciau padaryti, tai as irgi tik pagimdzius, girdziu akusere sako reikia ja i lova perkelt, tai as strykt nuo gimdymo stalo ir lekiu iki lovos, jos nespejo susivokt o as jau guliu kur reikia, ziuri jos i mane kreivai lotuliukas.gif
ir dar as nei plysau, nei kirpo manes, ir man isvis ten po gimdymo neskaudejo thumbup.gif tai kai perkele i palata, as sedziu sau ant lovos koja ant kojos susikelus, ir ieina sesute su palutem ant arnku, pamacius mane iskrito jai tos palos is ranku ir saukt pradejo kodel as sedziu doh.gif o as jai ramiai sakau, man viskas ciki lotuliukas.gif  thumbup.gif

Ir pas mane buvo panašus vaidelis. Aš buvau ir esu labai smulkutė, niekas negalėjo pasakyti, kad aš gimdžiau. Dukrytė gimė vakare 9.05 o jau ryte sesutė įėjo į palatą, pažiūrėjo į mane, dar kartą apsidairė ir sako: "O kur gimdyvė?" lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif Aš sėdžiu ant lovos, kojas po užpakaliu pasikišusi, aptemptais drabužėliais apsirengusi, kaip silkė - nei pilvo, nei užpakalio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2007 03 24, 18:57)
na jo, gerai mamytes apie gimdyma atsiliepia, nors kazi ar kuriai buvo juokinga kai leliukas plese tarpukoji biggrin.gif
na man tokiu kurijoziuku nepasitaike, bet ilinguoju sau i gimdykla, 6cm jau atsidare, skauda visur, vyras salia perbales, o is akuseriu kambariuko ir klausia, Simona? sakau as, sako tau Simono mama skambina. biggrin.gif Simonas mano geriausias draugas, o jo mama daug metu akuserijoj pradirbus, na tai as pilva isikabinus lingu lingu i akuseriu kambariuka ir bazariju sau telefonu, kaip sekasi, ar skauda, nebijok ir pan.. smile.gif
kas labiausiai nervino - guliu, saukiu, saremis praeina - snusteliu. ir taip snusteliu atrodo kad visai valandai nors tik minutei. o vyras saunuolis salia geradaris krutina - nemiegok, negalima! as jam aiskinu kad galima, reikia man pailseti, o jis vistiek savo. tai taip ir likau nieko nepesus.. sad.gif smile.gif
kazkuri sake gydytojas klause ar dar nenori tustintis, o ji taip ir nesuprato kada cia turejo jausti smile.gif na dieve padek, bet visa laika atrode kad noriu kakiuko! biggrin.gif sako akusere, kai jau atrodys kad nebegali laikyti tai pasauk mus. ir paliko mus dviese su vyriuku gimdykloj. as jau rekiu kad nebegaliu, neskit naktipuodi nes tuoj pridarysiu blush-anim-cl.gif o is akuseriu kambarelio jokios reakcijos, girdziu tik tv, ir visa gerkle ponas Radzi - KA DARYYYYYYYYYYYYYYTTTTTTTTTTTTTTTTTT, (kai taves nemyli niekas o tu taip visus myli)..... biggrin.gif biggrin.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ioj negaliu, prajuokino iki asrau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Taip ir skamba ta daina ausyse..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 05 04, 23:06)
Pries pati gimdyma guliu su saremiais, ruosiuosi stumimui ir laukiu daktaro, o tas atvaro su atsegtu klynu doh.gif Su tokiu rimtu veidu sako ruoskis biggrin.gif Nepamenu ka sake net doh.gif

vat čia tai geras, gal daktaras po gero reikalo atbėgo pas tave į palatą paskubomis blush2.gif tongue.gif



na o man gimdymo metu labai įsiminė geras vaizdelis...man neleido gimdymo dieną nei gerti, nei valgyti, tai statė vieną po kitos lašelines...kadangi mažiuko galvytė dar nebuvo įsistačius į dubenį, tai galėjau lakstyti į wc mažo reikalo tiek, kiek norėjosi, žinoma su lašelinės stovu...bet atėjo toks momentas, kai išskatino ant tiek, kad šlapimo puslė pilna, o tu dusauk tam wc nedusavus-vistiek nepasysiosi blush2.gif mirksiukas.gif , nes mažiaus galvytė jau buvo užspaudusi šlapimtakį...pamenu sėdžiu ant klozeto, ir dusauju įsikibusi į lašelkos stovą. vyras už durų stovi ir vis nosį kaišioja su klausimais -ar jau?ar viskas gerai? po tokio vyro įkyrėjimo, susinervavau ir išėjau nieko nepadariusi iš wc pyktelėjusi...pamenu prieš išeinant liepiau vyrui sutvarkyti prikruvintą klozetą, nes šiek tiek kraujavau. su visišku fiasko grįžau į gimdyklą...dar koridorium link gimdyklos einu...kruviną palą rankoj maskatuoju .eina kažkoks svetimas vyras , bet man jau nebesvarbu kas dedasi aplinkuj...bet vaizdelis geras turėjo būti thumbup.gif

preina keletas ar keliolika minučių...

aš jau stenu ant gimdymo stalo...akušerė sako su gydytoja:" nu šaunuolė kokia, jau matosi vaiko galvytė, dar truputėli, dar"...aš iš karto: "ar tikrai matosi?kur matosi?" susiriečiau ir pažiūrėjau ir pakraupau blink.gif "kokios formos mano vaiko galvytė? jis ką tokią formą ir turės??? tokia smaila tada pasirodė-aš visai pamiršau tuomet, kad galvytės kauliukai slankiojasi, kad praeit per gimdymo takus rolleyes.gif
gydytoja duoda pakvepuoti deguonies, aš kvepuoju, bet mane taip tas sunervijo-nuplešiau ją lauk-maždaug patys kvepuokit, bet vyras vėl su savo entuziazmu dedą tą kaukę man ant veido ir dar laiko-o man toks pyktis ima-jegų nėra stenėt,nėra jėgų nuplėšt kaukę vėl, nėra kaip net žodžio ištart, o jis net, toksai kiaulė nesupratingas biggrin.gif nenori nieko girdėti... čia man taip tuomet viskas blogai atrodė rolleyes.gif
bet vėliau kaip išstenėjau šiaip ne taip, ir kaip vaiką išnešė atgaivinti, pamatuoti ir aprengti, parneša atgal pas mane jau visą apmuturiuotą ir paguldė šalia, o mažius žiūri į mane tokiu piktu žvilgsniu, o man vėl mintys lenda į galvą : " ir kas vėl ne taip?" kodė čia žiūri piktai?"
ir dar pamenu, kad kai įstatė vamzdelį į šlapimkanalį, kad šlapimą išleisti, gydytoja rėkia akušerei-"Aukse, atnešk greitai dar vieną indą šlapimui" pasirodo šlapimo puslė labai nemažos talpos buvo ir pilnut pilnutėlė laugh.gif laugh.gif laugh.gif hah.gif hah.gif hah.gif bash.gif
Atsakyti
na mono gimdymo istorija labiau galima būtų pavadinti priešgimdyvine istorija.
Taigi prasideda man sąrėmiai 10 val ryto- aš "visa žinanti" pareiškiau vyrui tai netikri sąrėmiai tai parengiamieji. Nuvarėm su juo mašinos nusiplauti- mašiną plauna o sąrėmiai vis stiprėja, man jau visai nesmagu. Keleivio pusėje baigiu tą rankeną išrauti kur virš lango. bet aš vis- ne netikri čia, čia tik parengiamieji. Na vyras sako- parengiamieji tai parengiamieji- varom į Rimi. na nuvarėm į rimi, o mane vis susuka. galiausiai toks vaizdelis vyras pasakojo: staiga nei iš šio nei iš to sustojai vidury parduotuvės kaip stulpas akys didelės didelės. lėliukės išsiplėtusios tarytum šik....ir tau negana to dar ir užkietėję. O tuo tarpu man užėjo toks stiprus sąrėmis. Mano mintys tesisuko tokios: kur čia arčiau lentyna kad įsitverti ir dar mintys: jei aš surikčiau, kaip sureaguotų apsauga ar išmestų iš parduotuvės? Taigi pusės daiktų nesusipirkom. Bet aš nepasimokius dar sakau- čia tik parengiamieji negali būti tikri. Na bandžiau įkalbėti į piceriją nuvažiuoti, bet MB griežtai nesutiko. artėja vakaras man jau visai smagu, bet aš vis tiek su savo įsitikinimais. Galiausiai kai sąrėmiai verste išvertė iš lovos (vos atsigulus) 12 nakties pakėliau MB ir susiruošėme į ligoninę,
Taigi šliaužiu aš laiptais su vis stiprėjančiais skausmais pagaliau nušliaužiau iki kiemo- o "zapadlo" principu visur ledas, mašina stovi tolimiausiam kiemo kampe- na ir pagal tą patį principą- lygiai vidurį kiemo mane ir vėl aplankė džiaugsmas lotuliukas.gif taigi stoviu aš kaip druskos stulpas vidurį kiemo bijau net pasvyruoti- skauda žvėriškai ir kaip sakoma nei ten nei atgal- bandau prisišaukti vyrą- bet balso netekusi tik žiopčioju ir tiek- vyro žodžiai : "atsisuku- o tu kaip lydeka į krantą išmesta tik mirksi ir žiopčioji, mirksi ir žiopčioji- galvoju, gal uždusai tai ir užvedžiau mašina, kad sušiltų salonas".
Taigi nuvažiuojame į ligoninę- skausmai jau atsakantys ir įeiname į tą laukiamąjį- o ten eilė- prieš mane 2 net susirietusios. TAigi žiūriu aš į jas, negana to kaip pagal užsakymą visur klyksmai- taigi man iš tos baimės visi sąrėmiai neskaudūs pasirodė- aš vyrui- "ai persigalvojau- šiandieną dar negimdysiu, važiuojame namo" vyras mano: "neeeee, tegu pažiūri" atena budinti ir klausia mūsų visų- kuri gali kentėti- aš iš karto pašokau- aš galiu- kiek reikia tiek ir kentėsiu, man rodos man tik parengiamieji- o tos 2 nuėjo su ja. TAigi girdžiu kaip 1 jau klykia- man plaukai šiaušiasi- budinti vis išlenda ar galit kentėt- aš galiu, galiu- niekur neskubu lotuliukas.gif po to atėjo jau ir mano eilė- mano sakymų kad aš dar negimdau niekas neklausė ir aš atsidūriau gimdykloje, o dar po 12 valandėlių ir vaikelį jau supau. lotuliukas.gif
Na nelabai linksmai dabar papasakojau- bet šiaip man po gimdymo atrodė ši priešgimdyminė istorija juokinga.
Atsakyti
as prisimenu kad su didziausiais skausmais svajojau kai numigti lotuliukas.gif niekai nesuvokiau kad jau ateina mano dziaugsmelis blush2.gif
Atsakyti
gimdziau pries 3 metus, kadangi ant nosies antras gimdymas, tai prisiminiau ir pirmaji. guliu gimdykloj ant gimdymo stalo. jau prasidejo stangos. aisku apacia nuoga, o virsutine dalis su liemenele biggrin.gif o mane toks karstis musa doh.gif gimdyma priiminejo gydytojas vyras. tai nelabai jis kisosi i mano reikalus, na atseit kodel as su lemenele ir t.t. nieko jis man nesake. uzejo kita gydytoja, prieina prie manes ir sako- "vaikeliuk nusiimk tu ta liemenele, bus lengviau kvepuoti, o ir karstis tave musa, niekam ji cia nereikalinga lotuliukas.gif pamatyti bus lengviau...nusiimk" biggrin.gif as tik atsimenu, kad pasakiau, kad kaip as ja nusiimsiu, juk gimdyma vyras gydytojas priimeja, ziures i mane. nu negaliu nusiimti lotuliukas.gif negaliu ir viskas biggrin.gif man tada turbut kazkur pasamonej suveike, kad pries svetimus nera ko cia demonstruotis lotuliukas.gif ir aisku tada man visai nesvarbu buvo, kad jis visai kita mano vietele visu grazumu mato blush2.gif mano vyras tik pasiziurejo i mane blink.gif turbut pagalvojo, kad man jau visai tease.gif galu gale ta pati gydytoja man pasiule kita varianta- tiesiog atsegti nugaroje ta liemenele, kad neverztu, bet jos nenusiimti biggrin.gif atseit niekas nieko nematys mirksiukas.gif su situo variantu sutikau. nors jei atvirai, tai tuo momentu man jau buvo pasidare dzin. su leimenele as ar be, ziures tas gydytojas i mane ar ne irnesakyk.gif tik dar pamenu, kad daktarui i ranka ikandau. turbut lindo prie liemeneles lotuliukas.gif nes gimdymo pabaigos neprisimenu g.gif bet kazkas man ja tikrai nueme biggrin.gif

ps. antra irgi pas ta pati gydytoja gimdysiu. dabar kaip tik pas ji visa nestuma lankausi. tai kai pas ji atejau i priemima, jis mane pamate ir taip nusisypsojo biggrin.gif sakau, turbut neprisiminsit, bet as pas jus gimdziau. bet gydytojas pasake, kad labai gerai mane prisimena blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 02 gegužės 2007 - 17:02
Nieko neprikisi, labai jau dorovinga mergina.
Atsakyti
Labai linksmos ir juokingos istorijos thumbup.gif Man gimdymas dar prieš akis, tikiuosi, kad ir aš tą didįjį įvykį prisiminsiu iš gerosios pusės... smile.gif
Atsakyti
ojojoj net asaros byra paskaicius,na ir as neseniai antra dukryte padimdziau,tai ir su kurijozais.kai nutipsenau igimdykla ,pamatavo vaiko toniukus,saremiu daznuma ir nusprende lasint kazkokiu skysciu kad saremiai suvienodetu nes viens stiprus kitas visai silpnas,trecio visai nejuntu ir panasiai.na stato man akusere laseline,o vyras apziurejes gimdyklas sako gal geriau spirito butelaiti pakabinkit tai tikrai greit pagimdys thumbup.gif pasijuokem tuokart ir pairsom.kai atejo didysis momentas gult ant stalo toks kurijozas susisuko kad as tik atsigulu ir man kojos taip tirtet pradeda kad as ju savo jegom sustabdyt niekaip negaliu.guliu bandau itemt raumenis kad tie nedrebetu o manes jie niekaip neklauso.daktarai ruosiasi gimdymui,as guliu o manokojos makaluojasi ivisas puses,tometu man labai juokinga pasidare is tu koju.guliu ir juokiuos visu bulsu.gydytoja sako kad tokios linksmos gimdyves dar neturejo,o akusere issigandus,prisimine vyro bajerius,ir i mane,i vyra paziurejo,o po to akys i spirito buteliukus nukrypo, thumbup.gif issigando ar man vyras nesugirde kol vieni buvom thumbup.gifo man dar nuo to zvilgsnio juokingiau pasidate thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dabar juokinga prisiminus,kai kas klausia kaip gimdziau sakau kad juokdamasi iki asaru
Atsakyti
QUOTE(LUUU @ 2006 03 31, 12:52)
Na as po gimdymo gavau narkoze ir kai atsibudinejau, matau as tokius multiku zmogeliukus, bet jau girdziu ir balsus: vyro, gydytojo. Sakau "as multikus matau, as multikus matau". Paskui pradejau atsigauti, ziuriu dviguba akusere eina pro sali, sakau "tai kas man buvo, kad narkozes reikejo", ji taip paziurejo i mane, sako "zinai, tu jau trecia karta manes klausi". Po to vyras sake, kad kitu dalyku ir po sesis kartus klausinejau:)

nu cia tai geras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2007 04 29, 09:53)
vat čia tai geras, gal daktaras po gero reikalo atbėgo pas tave į palatą paskubomis blush2.gif  tongue.gif
na o man gimdymo metu labai įsiminė geras vaizdelis...man neleido gimdymo dieną nei gerti, nei valgyti, tai statė vieną po kitos lašelines...kadangi mažiuko galvytė dar nebuvo įsistačius į dubenį, tai galėjau lakstyti į wc mažo reikalo tiek, kiek norėjosi, žinoma su lašelinės stovu...bet atėjo toks momentas, kai išskatino ant tiek, kad šlapimo puslė pilna, o tu dusauk tam wc nedusavus-vistiek nepasysiosi  blush2.gif  mirksiukas.gif , nes mažiaus galvytė jau buvo užspaudusi šlapimtakį...pamenu sėdžiu ant klozeto, ir dusauju įsikibusi į lašelkos stovą. vyras už durų stovi ir vis nosį kaišioja su klausimais -ar jau?ar viskas gerai? po tokio vyro įkyrėjimo, susinervavau ir išėjau nieko nepadariusi iš wc pyktelėjusi...pamenu prieš išeinant liepiau vyrui sutvarkyti  prikruvintą klozetą, nes šiek tiek kraujavau.  su visišku fiasko grįžau į gimdyklą...dar koridorium link gimdyklos einu...kruviną palą  rankoj maskatuoju .eina kažkoks svetimas vyras , bet man jau nebesvarbu kas dedasi aplinkuj...bet vaizdelis geras turėjo būti thumbup.gif

preina keletas ar keliolika minučių...
nu cia tai super juokinga istorija biggrin.gif  biggrin.gif
aš jau stenu ant gimdymo stalo...akušerė sako su gydytoja:" nu šaunuolė kokia, jau matosi vaiko galvytė, dar truputėli, dar"...aš iš karto: "ar tikrai matosi?kur matosi?" susiriečiau ir pažiūrėjau ir pakraupau  blink.gif  "kokios formos mano vaiko galvytė? jis ką tokią formą ir turės??? tokia smaila tada pasirodė-aš visai pamiršau tuomet, kad galvytės kauliukai slankiojasi, kad praeit per gimdymo takus rolleyes.gif
gydytoja duoda pakvepuoti deguonies, aš kvepuoju, bet mane taip tas sunervijo-nuplešiau ją lauk-maždaug patys kvepuokit, bet vyras vėl su savo entuziazmu dedą tą kaukę man ant veido ir dar laiko-o man toks pyktis ima-jegų nėra stenėt,nėra jėgų nuplėšt  kaukę vėl,  nėra kaip net žodžio ištart, o jis net,  toksai kiaulė nesupratingas  biggrin.gif  nenori nieko girdėti... čia man taip tuomet viskas blogai atrodė rolleyes.gif
bet vėliau kaip išstenėjau šiaip ne taip, ir kaip vaiką išnešė atgaivinti, pamatuoti ir aprengti, parneša atgal  pas mane jau visą apmuturiuotą ir paguldė šalia, o mažius žiūri į mane tokiu piktu žvilgsniu, o man vėl mintys lenda į galvą : " ir kas vėl ne taip?" kodė čia žiūri piktai?"
ir dar pamenu, kad kai įstatė vamzdelį į šlapimkanalį, kad šlapimą išleisti, gydytoja rėkia akušerei-"Aukse, atnešk greitai dar vieną indą šlapimui" pasirodo šlapimo puslė labai nemažos talpos buvo ir pilnut pilnutėlė  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  hah.gif  hah.gif  hah.gif  bash.gif


Papildyta:
QUOTE(baltic*girl @ 2006 05 04, 22:06)
Pries pati gimdyma guliu su saremiais, ruosiuosi stumimui ir laukiu daktaro, o tas atvaro su atsegtu klynu doh.gif Su tokiu rimtu veidu sako ruoskis biggrin.gif Nepamenu ka sake net doh.gif

cia tai nuo tokiu juokeliu,tai galima ir i kelnes pridaryt prie kompo.
Atsakyti