Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Man darė Cezario pjūvį, tai viską mačiau ir girdėjau. Kai gydytojas paklausė kaip jaučiuosi, tai pasakiau, kad labai noriu valgyt, nes tikrai norėjau. Operacija buvo antradienio rytą. Paskutinį kartą buvau valgiusi pirmadienį per pietus. Paskui tik trečiadienio popietę gavau stiklinę sultinio verysad.gif Ir dar. Gydytojui vis padejuodavau dėl augančio svorio. Tai jis jau siūdamas pilvą man sako, kad riebalų sluoksnelis nėra didelis.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif tema thumbup.gif
Atsakyti
Skaiciau sita temike ir zvengiau dar budama nestuke.gif Ir saremiu metu vis stengiausi prisiminti ka nors linksmo,nors gimdymas ir nebuvo sunkus smile.gif
Sis tas ir mano gimdyme sypsena kitiem sukele..
Ryte atvaziavau i ligonine su siuntimu del pernesiojimo,pasirode,kad atsidarymas jau buvo 5cm. O po dar poros valandu ir gydytojos apziuros jau ir 6cm.buvo.gydytoja liepe staigiai smutkes krautis ir varyt i gimdymo skyriu (buvau patologiniame).Tai man is to strioko(kadangi saremiai neskausmingi buvo ir atrode,kad nieks nevyksta) ir rankos drebet pradejo,ir daiktai i tase netilpo.Akusere dar skubina,sako nenorinti mociute tapti.pamenu,kaip apsivilkau duotus naktinius ir zygiuoju pro duris.O akusere kad uzsizvengs -tu ka,mergaite,su treningais ruosiesi gimdyti lotuliukas.gif ???Pasirodo,as naktinius uzsivilkau ant virsaus,pamirsdama nusivilkti,kas buvo po jais doh.gif
Atsakyti
oj gera tema lotuliukas.gif springau beskaitydama biggrin.gif gerai kai yra ka gero prisimint,ne gero o juokingo biggrin.gif ir dar kitiem nuotaika pakeliat smile.gif gal ir as kai pagimdysiu papasakosiu kanors smile.gif
Atsakyti
pritariu kad nestukems gerai tokias paskaityti. Tai prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tikiuosi ir as papasakoti galesiu tokia iastorija.
Atsakyti
Tie nutikimai dabar juokingi atrodo, kai prisimenu neadekvatų savo elgesį ir mintis, tada juokinga nebuvo Bet papasakosiu:
Taigi, kai mažoji jau gimė, uždėjo ją man akušerė ant krūtinės ir ji tvirtai įsikibo į mano krūtį. Tuo metu, vaikų gydytoja sako: „kai jau pasidžiaugsit dukryte, pasakykit – tada pabaigsim tvarkyti“ (normaliai apvalyti, detaliai apžiūrėti, suvystyti ir t.t.). Aš guliu, mažylė žinda, na ir gal praeina kokia 1-2 minutės, o aš ir sakau: „tai paimkit tą vaiką“. ????!!!!!! Gimdykloje mirtina tyla ir sumišę gydytojų bei mano vyro žvilgsniai, keistai nutįsusios veido išraiškos, bylojančios, kad motinystės instinktas manęs dar neužplūdo....(Bet aš tik norėjau, kad gydytoja išsamiai pažiūrėtų ar viskas gerai vaikeliui!) Kol mažylę tvarko, aš guliu ant gimdymo stalo-lovos ir galvoju: „ką jie ten taip ilgai daro su mano vaiku?, nors pasakė, kad viskas gerai – pagal Apgar skalę 10 - 10“. Atsisėdu lovoje ir garsiai pretenzingu balsu pareiškiu: „kur mano vaikas, ką jūs su juo taip ilgai darote????!!!“ Vėl pastebiu iškalbingus žvilgsnius ir vaikų gydytojai atsisukus pamatau, kad ji mano dukrytę vysto prie stalo, gimdyklos šone, o aš tiesiog nepastebėjau....valio! motinystės instinktas mane GALŲ GALE apėmė
soske.gif

Juokingesnė istorija buvo ryte:
Po gimdymo likau miegoti gimdykloje ant gimdymo stalo, iš kurio buvo padaryta patogi gimdymo lova. Ryte, po gydytojų vizitacijos, nusprendžiau, kad reikia pasirūpinti savo higiena. Žiūriu tarp kojų man įdėta sulankstyta palutė. Galvojau: „kam ji man?“ Ištraukiu ir tik strikt nuo lovos, kaip stirna, tik kraujas pliupt ant šlepečių ir grindų. Oi, galvoju. Na, kodėl aš tokia durna , mat man į galvą net neatėjo mintis, kad po gimdymo gali būti „šiek tiek kraujo“. Stoviu prie lovos susirietus, žiūriu į išteptas šlepetes ir mąstau atsivalys kraujas ar neatsivalys? Šlepetės naujos, odinės, taip gaila man jų pasidarė... Kol mane lanko šios „protingos“ mintys apie šlepetes, pamačiusi ant gimdyklos grindų kraują prie manęs tiesiog pribėga akušerė: „jums turbūt silpna? Kas nors negerai?“ Aš atsakau: „ne, viskas gerai, tikrai gerai“ Girdžiu supanikavusį ir įsakmų akušerės paliepimą: „greitai gulkitės atgal į lovą, tuoj jus apžiūrėsim!“ Klausau ir visa pasimetus dėl nevaldomos situacijos guluosi. Tada akušerė pamato ant lovos krašto gulinčią ištrauktą palą ir viską supranta....Ji pagalvojo, jog aš pradėjau stipriai kraujuoti, kad net kraujas persisunkė per tam skirtą palą.... Akušerė išsiaiškinusi situaciją sako: „Oi, jau tos jaunos mamytės, ko tik nepridirba“
Tuo metu man praėjo noras užsiimti asmenine higiena Galvoju tiek to, geriau pagulesiu, pailsesiu, nešokinėsiu iš lovos, akušerių negąsdinsiu hihihi.gif
Atsakyti
daugiau tokiu linksmu temu nestukems biggrin.gif Nes per tuos laukimo menesius taip visko prisigasdini,bijai gimdymo kaip ne zinia ko.O paskaicius,tas visas,linksmas istorijas,tos baimes kaip ir atslugsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziaugsmukas @ 2007 04 24, 13:12)
daugiau tokiu linksmu temu nestukems biggrin.gif Nes per tuos laukimo menesius taip visko prisigasdini,bijai gimdymo kaip ne zinia ko.O paskaicius,tas visas,linksmas istorijas,tos baimes kaip ir atslugsta smile.gif

Pritariu biggrin.gif Tas gimdymas tikrai kaip baubas koks ir ypac pirma kart to baubo laukiant. blink.gif Pasiskaicius tokiu istoriju tikrai kazkaip paprasciau ziuri i visa ta reikala. smile.gif O taip tai vien nuo tu baisiu minciu gali anksciau laiko saremiai prasideti. biggrin.gif Dekretinese kai esi,tai ir prisiklausai,prisimastai visokiu baubu,kad net buuu.... unsure.gif
Atsakyti
Agnele, aš dar geriau nei Tu padariau.
Vos tik pagimdžiusi, nusprendžiau, kad iš karto galiu eiti į palatą. Tai tik strykt nuo lovos ir lekiu, o seselė iš paskos ir ne veltui, nes po kelių žingsnių jau buvau bekrentanti, mat silpna pasidarė, tai seselė pagavo rolleyes.gif O man buvo tokia euforija, atrodė, kad tiek jėgų, jog kalnus galiu versti lotuliukas.gif
Atsakyti
su manimi visada fokusu buna... tai nelabai nustebciau jei ir as cia jums ka nors paporinsiu greitai tongue.gif

bet jau temele thumbup.gif paskaicius visa baime dingsta gimdyti... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nereali tema thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Super tema thumbup.gif
Smagu dabar pasijuokti biggrin.gif
Atsakyti