Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Na aš kai gimdžiau, tai irgi buvo blush2.gif
Man sąrėmiai buvo, kas kokias 5 minutes, gydytoja pasiūlė epidūrą. Atėjo aneseziologas, pasodino mane, bando kateterį įvest, o man sarėmis užėjo, jis man sako "pakentėk truputį" o aš jam kai rėžiau blush2.gif "kai pats gimdysi tada galėsi kentėt" biggrin.gif Jis truputį "apšalo", bet nieko nesakė, tik po gimdymo susitikęs sakė, kad retai pacientės už gerą jam tokias žodelias atsilygina doh.gif

dar buvo be proto juokinga, kai man jau rimti sąrėmiai buvo, o vyras dar nebuvo atvažiavęs, mano mama šalia stovėjo, o jis parašė sms'ą į mano mamos tel maždaug "ar viskas gerai? jau atlekiu" paprašiau mamos, kad atrašytų kažką tokio "labai skauda, važiuok greičiau, nebeištversiu....".... o ji iš to jaudulio ne jam, o kažkokiam savo klientui išsiuntė blink.gif Nu žmogelis nesuprato, paskambino paklaust, kas tai mano mamai darosi, ta tik ragelį pakėlė ir rėkia "tu čia neskambinėk, o lėk greičiau, nes numirs ji be tavęs" lotuliukas.gif tik paskui atkreipė dėmesį į nr. nu žinokit juokiausi, net skausmo suriesta biggrin.gif . Gaila nepaklausiau, kaip ji paskui tam žmogeliui paaiškino, kas čia buvo.
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 03 27, 09:45)
Kai jau pradėjau gimdyti, t.y. stumti, gydytojas sako: stok dabar nestumk, o man nežinau kas užėjo, sakau "klausau ponas daktare", paskui jis sako, ateina sąrėmis, pasiruošk stumt, aš vėl sakau "klausau ponas daktare". Paskui vėl sako nestumk, aš vėl kaip sugedus plokštelė "klusau ponas daktare" Jeigu rimtai, tai aš nežinau kas man buvo užėję, kodėl aš taip sakiau. Daktaras pagalvojo kad aš juokauju ir sako: oho tu dar turi jėgų juokaut. Pasirodo aš tuo metu nei jėgų nei protelio jau nebeturėjau. Beje šitų savo malonių frazių nelabai prisimenu. Kitą dieną pats daktaras juokėsi, kad nekiekviena gimdyvė per gimdymą jį ponu vadina ir tokia paklusni būna, , paskui dar vyro klausiau ar tikrai taip buvo.



QUOTE(saulelyte @ 2006 04 20, 08:07)

dar buvo be proto juokinga, kai man jau rimti sąrėmiai buvo, o vyras dar nebuvo atvažiavęs, mano mama šalia stovėjo, o jis parašė sms'ą į mano mamos tel maždaug "ar viskas gerai? jau atlekiu" paprašiau mamos, kad atrašytų kažką tokio "labai skauda, važiuok greičiau, nebeištversiu....".... o ji iš to jaudulio ne jam, o kažkokiam savo klientui išsiuntė  blink.gif Nu žmogelis nesuprato, paskambino paklaust, kas tai mano mamai darosi, ta tik ragelį pakėlė ir rėkia "tu čia neskambinėk, o lėk greičiau, nes numirs ji be tavęs"  lotuliukas.gif tik paskui atkreipė dėmesį į nr. nu žinokit juokiausi, net skausmo suriesta  biggrin.gif . Gaila nepaklausiau, kaip ji paskui tam žmogeliui paaiškino, kas čia buvo.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
superines istorijos, miriau is juoko lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 03 27, 10:45)
Kai jau pradėjau gimdyti, t.y. stumti, gydytojas sako: stok dabar nestumk, o man nežinau kas užėjo, sakau "klausau ponas daktare", paskui jis sako, ateina sąrėmis, pasiruošk stumt, aš vėl sakau "klausau ponas daktare". Paskui vėl sako nestumk, aš vėl kaip sugedus plokštelė "klusau ponas daktare" Jeigu rimtai, tai aš nežinau kas man buvo užėję, kodėl aš taip sakiau. Daktaras pagalvojo kad aš juokauju ir sako: oho tu dar turi jėgų juokaut. Pasirodo aš tuo metu nei jėgų nei protelio jau nebeturėjau. Beje šitų savo malonių frazių nelabai prisimenu. Kitą dieną pats daktaras juokėsi, kad nekiekviena gimdyvė per gimdymą jį ponu vadina ir tokia paklusni būna, , paskui dar vyro klausiau ar tikrai taip buvo.




Jau kokia juokinga istorija! Super! Jau taip juokiausi
hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Labai tikiuosi ir as tokiu prisiminimu is gimdymo namu parsivezti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Iki asaru prisiklykiau... thumbup.gif

O man buvo taip... Reik stumt... Gydytoja liepia isitvert, susikaupt, ikvept ir stumt is leto, neskubant, kai tik saremis ateis... Ok, sakau, tik kaip cia viska teisingai padaryt, kad gerai gautusi... parodykit man kaip ikvept... Ji rodo pati kaip ikvept ir kaip isikibt i ta lova, kad stumiant rezultatas geriausias gautusi. As sakau, o mane per kursus kitaip moke... ta sako,na tai stumkit kaip moke... as sakau... neee nelabai tiskliai pamenu doh.gif ax.gif , geriau pagal jus... pakartokit dar karta ka rodet... doh.gif
Nu ka ji moteriske darys su manim tokia... parode dar karteli. Viskas man gerai ten gavosi... Paskui tik sake, kad reta tokiu plepiu kaip as, kad stumiant dar sitiek kalbet sugebetu blush2.gif
Atsakyti
labai linksmos istorijos thumbup.gif, svarbiausia, kad prisiminus galima iš to smagiai pasijuokti biggrin.gif
Atsakyti
Labai smagiai prisijuokiau lotuliukas.gif
Man tai irgi buvo keleta tokiu momentu: kai jau uzejo stiprus saremiai, tai per visa ligonine klykiau "viskas nebegimdysiu", o akusere su vyru ramiu balsu atsako "gimdysi, gimdysi" Kai saremiai uzeidavo reikedavo kojas iskesti(as stovejau, vaiksciojau), o man jos automatiskai susiglaudzia, akusere grieztai liepe skesti kojas, o as negaliu, tai vyras uz kojos paemes skecia man tas kojas, as supykus mad.gif ir net labai, sakau jam "tu uz mane ar uz ja eini?" biggrin.gif Arba dar: kad palengvinti skausmus, atveze man linksminanciu duju ir vyras turejo priziureti mane pastoviai man duoti pakveuoti. Na tai va uzeina man saremis, duodu zenkla kad paduotu kauke, o gi ziuriu mano brangusis pats jau stovi apspanges(gal jis isivaizdavo, kad jis gimdo) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelyte @ 2006 04 20, 09:07)
dar buvo be proto juokinga, kai man jau rimti sąrėmiai buvo, o vyras dar nebuvo atvažiavęs, mano mama šalia stovėjo, o jis parašė sms'ą į mano mamos tel maždaug "ar viskas gerai? jau atlekiu" paprašiau mamos, kad atrašytų kažką tokio "labai skauda, važiuok greičiau, nebeištversiu....".... o ji iš to jaudulio ne jam, o kažkokiam savo klientui išsiuntė  :Nu žmogelis nesuprato, paskambino paklaust, kas tai mano mamai darosi, ta tik ragelį pakėlė ir rėkia "tu čia neskambinėk, o lėk greičiau, nes numirs ji be tavęs"  : tik paskui atkreipė dėmesį į nr. nu žinokit juokiausi, net skausmo suriesta  . Gaila nepaklausiau, kaip ji paskui tam žmogeliui paaiškino, kas čia buvo.


žmogelis turbūt ilgai sėdėjo ir galvojo, kas čia buvo lotuliukas.gif

QUOTE(Adile @ 2006 04 25, 17:49)
Iki asaru prisiklykiau...

O man buvo taip... Reik stumt... Gydytoja liepia isitvert, susikaupt, ikvept ir stumt is leto, neskubant, kai tik saremis ateis... Ok, sakau, tik kaip cia viska teisingai padaryt, kad gerai gautusi... parodykit man kaip ikvept... Ji rodo pati kaip ikvept ir kaip isikibt i ta lova, kad stumiant rezultatas geriausias gautusi. As sakau, o mane per kursus kitaip moke... ta sako,na tai stumkit kaip moke... as sakau... neee nelabai tiskliai pamenu  , geriau pagal jus... pakartokit dar karta ka rodet... :
Nu ka ji moteriske darys su manim tokia... parode dar karteli. Viskas man gerai ten gavosi... Paskui tik sake, kad reta tokiu plepiu kaip as, kad stumiant dar sitiek kalbet sugebetu blush2.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(rena @ 2006 04 26, 10:17)
Labai smagiai prisijuokiau lotuliukas.gif
Man tai irgi buvo keleta tokiu momentu: kai jau uzejo stiprus saremiai, tai per visa ligonine klykiau "viskas nebegimdysiu", o akusere su vyru ramiu balsu atsako "gimdysi, gimdysi"  Kai saremiai uzeidavo reikedavo kojas iskesti(as stovejau, vaiksciojau), o man jos automatiskai susiglaudzia, akusere grieztai liepe skesti kojas, o as negaliu, tai vyras uz kojos paemes skecia man tas kojas, as supykus mad.gif ir net labai, sakau jam "tu uz mane ar uz ja eini?" biggrin.gif Arba dar: kad palengvinti skausmus, atveze man linksminanciu duju ir vyras turejo priziureti mane pastoviai man duoti pakveuoti. Na tai va uzeina man saremis, duodu zenkla kad paduotu kauke, o gi ziuriu mano brangusis pats jau stovi apspanges(gal jis isivaizdavo, kad jis gimdo) lotuliukas.gif


o tai ką vyras po to skaė? kam jam tų dujų prireikė? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 03 27, 10:45)
Kai jau pradėjau gimdyti, t.y. stumti, gydytojas sako: stok dabar nestumk, o man nežinau kas užėjo, sakau "klausau ponas daktare", paskui jis sako, ateina sąrėmis, pasiruošk stumt, aš vėl sakau "klausau ponas daktare". Paskui vėl sako nestumk, aš vėl kaip sugedus plokštelė "klusau ponas daktare" Jeigu rimtai, tai aš nežinau kas man buvo užėję, kodėl aš taip sakiau. Daktaras pagalvojo kad aš juokauju ir sako: oho tu dar turi jėgų juokaut. Pasirodo aš tuo metu nei jėgų nei protelio jau nebeturėjau. Beje šitų savo malonių frazių nelabai prisimenu. Kitą dieną pats daktaras juokėsi, kad nekiekviena gimdyvė per gimdymą jį ponu vadina ir tokia paklusni būna, , paskui dar vyro klausiau ar tikrai taip buvo.




Ojojojojoj kaip prisijuokiau hihihi.gif hihihi.gif hah.gif hah.gif Seniai taip nesijuokiau-iki ašarų thumbup.gif
Atsakyti
Oi, oi dar prisiminiau, kaip man vandenis nuleidinėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Taigi atėjo gydytoja apžiūrėjo sako "nu po truputį jau judam" ir tada akušerei "atneškit kablį". Man akis piestu blink.gif blink.gif blink.gif Tai sakau "gal nereikia, pati pagimdysiu" lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif Gydytoja, kai pradėjo juoktis lotuliukas.gif , tik kai atnešė tą "kablį" supratau, ką čia man darys doh.gif lotuliukas.gif ir dar pasijuokėm, kad tokį "kablį" nebent "vašeliu"(toks nėrimo įrankis-jei ką) vadint blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulelyte: 27 balandžio 2006 - 10:18
QUOTE(Isila @ 2006 04 26, 10:27)
žmogelis turbūt ilgai sėdėjo ir galvojo, kas čia buvo  lotuliukas.gif
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o tai ką vyras po to skaė? kam jam tų dujų prireikė?  lotuliukas.gif


Norejo patikrinti ar atsuktas balionas ir ar tos dujos eina.
Atsakyti
nu gerai jus cia pavaret gaila as neturiu ka parasyti verysad.gif
Atsakyti