Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Negalima tokių juokingų istorijų rašyt, nes skaitant gali priešlaikinį gimdymą išprovokuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mano vyras kątik iš miego pašoko ir atėjo pažiūrėt, ko aš čia prie kompo vos atsikvėpti galiu lotuliukas.gif

Man darė cezarį.. Tai galėčiau pasakyti, kad buvo labai juokinga apklausa prieš operaciją - kiek metų mano vyrui, kur kuo dirba, ar rūko,ar geria, koks išsilavinimas. Paskui - tas pats apie mane ir dar kažko daugiau.. nu, kažkoks nesveikas anamnezės rinkimas blink.gif

O dar prisimenu, kad anesteziologas kvepėjo labai jau sexovais kvepalais. Mmmmm ax.gif ax.gif Ir atrodė taip stuomeningai, lyg būtų koks iš sportinių šokių ax.gif ax.gif
Atsakyti
Gera tema.Pakėlė nuotaiką man visos istorijos.
Aš per gimdymą irgi plepė buvau ax.gif Palata pilna-mano mama, gydytoja, akušerė,anestezologė.Viena nagus krapštosi atsisėdus,žiovauja(naktį gimdžiau),kita kažką juokauja....Ir aš juokavau,kol vaistai veikė,o po to...Po to sąrėmis praeina,o aš vapu,kad kaip joms gerai,kad jos negimdo,kaip pavydžiu dabar tiems ,kas ramiai sau miega ir t.t. O bajeriuką,kurį prisiminus juokas suima,tai man suskėlė akušerė.PAts skausmų įkarštis,6val ryto,gimda prasidarius,vaisius didelis,per klubus nepraeina,skausmai tokie,kad net blakstienas skauda,aš sakau,šiandien nepagimdysiu,o akušerė man,GAL PAGIMDYSI....Galit įsivaizduot,kaip ūpą "pakėlė" toliau stengtis ir taisyklingai kvėpuoti doh.gif Pasižiūriu į laikrodį,dar tik 6 ryto,o man sako GAL pagimdysi..
DAr juokas ima prisiminus,kaip kad gimdant adaryčiau kakaus,nes nuo 4cm gimdos atsidarymo užsinorėdavau per sąrėmius.blush2.gif Net i WC nuėjau,bet niekas man ten nesigavo blush2.gif
O daugiau taip visaks kaip per miglą.Sakė tokios drasios ir plepios gimdyvės dar neturėjo. Pasiklaust,kad kas papasakotų ko ten prikalbėjau, negaliu,nes mama atrodė blogiau už mane tongue.gif
Atsakyti
[B][I] lotuliukas.gif na istorijos geros... bigsmile.gif as pati kai jau buvau ant kedes pajutau....kad noriu kaku. Sakau:daktare ka daryti, as tuoj apsikakosiu? jinai :ta kakok..as: ka jus, man ziauriai geda bus. paskui supratau,kad tai jau saremiai pries pat gimdyma.
O kai jau vyko pats gimdymas jauciu, kad vyras laiko man ant kaktos dregna skudura ir kaska tai sako...isiklausiau ir girdziu: daryk viska ka sako daktare....o as: daktare, pasakykite akuserei, kad garsiau kalbetu, nes kai steniu man uzgula ausys ir nieko negirdziu... Jos pradejo juoktis, nors man tuo metu linksma nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(saulelyte @ 2006 04 27, 11:18)
Oi, oi dar prisiminiau, kaip man vandenis nuleidinėjo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Taigi atėjo gydytoja apžiūrėjo sako "nu po truputį jau judam" ir tada akušerei "atneškit kablį". Man akis piestu  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Tai sakau "gal nereikia, pati pagimdysiu"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif Gydytoja, kai pradėjo juoktis  lotuliukas.gif , tik kai atnešė tą "kablį" supratau, ką čia man darys  doh.gif  lotuliukas.gif ir dar pasijuokėm, kad tokį "kablį" nebent "vašeliu"(toks nėrimo įrankis-jei ką) vadint  blush2.gif



QUOTE(lylu @ 2006 05 02, 09:18)
O kai jau vyko pats gimdymas jauciu, kad vyras laiko man ant kaktos dregna skudura ir kaska tai sako...isiklausiau ir girdziu: daryk viska ka sako daktare....o as: daktare, pasakykite akuserei, kad garsiau kalbetu, nes kai steniu man uzgula ausys ir nieko negirdziu... Jos pradejo juoktis, nors man tuo metu linksma nebuvo.



Nu moteriškės, jus - šaunuolės thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Čia tikrai beskaitant pagimdyti iš juoko galima doh.gif
Atsakyti
Pries pati gimdyma guliu su saremiais, ruosiuosi stumimui ir laukiu daktaro, o tas atvaro su atsegtu klynu doh.gif Su tokiu rimtu veidu sako ruoskis biggrin.gif Nepamenu ka sake net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 05 04, 23:06)
Pries pati gimdyma guliu su saremiais, ruosiuosi stumimui ir laukiu daktaro, o tas atvaro su atsegtu klynu doh.gif Su tokiu rimtu veidu sako ruoskis biggrin.gif Nepamenu ka sake net doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Va čia tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 05 04, 22:06)
Pries pati gimdyma guliu su saremiais, ruosiuosi stumimui ir laukiu daktaro, o tas atvaro su atsegtu klynu doh.gif Su tokiu rimtu veidu sako ruoskis biggrin.gif Nepamenu ka sake net doh.gif


čia tai juokelis, lotuliukas.gif lotuliukas.gif Juokiuosin ir negaliu sustot
Atsakyti
Man begimdant, kai jau kaklelis buvo kokie 7 cm, vis uzeidavo baisus saltkretis, visa kalatotis imdavau. Akusere su gydytoju pasiule man leisti kokius nors garsus, nes tas drebulis nera gerai. Galvoju, na kaip cia as dabar sauksiu, pabandziau pasakyti "aaa, aaa", nesamone kazkokia gavosi, bet saremiui uzejus tik jauciu kaip vis aukstyn "aaa, aaa, aaaaaaa" ir kuo toliau tuo labiau tokiu operiniu balsu su pavinguriavimais plesiu. Ziuriu, gydytojas ranka burna prisidenge, keistai zvairuoja i mane, o vyras man ir snabzda: "nu labai graudu, bet ir labai juokinga, chi chi chi...". Tada tai man juokinga nebuvo, bet dabar tai kaip prisimenu, tai ten turbut visas personalas nuo tokiu mano ariju luzo.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tiek juokiuos, kad net bijau maziu prizadinti, o vyras jau laukia paskaityti.
As tai dar sugebejau sypsotis (del epiduros, kuri baigesi, kai prasidejo gimdymas), kai sedejau ant tos kedes, kad kaklelis atsidarytu, tai sake, kad dar taip nemate ax.gif . O kai gimdziau, tai viena koja iremiau i daktara, o kita i akusere, tai abu vos ne choru liepe ne jiem spirti, o stumti vaika lauk blush2.gif . O is tikruju taip norejosi juos kaip filme nuspirti, kad pakiltu i ora ir nuskristu toli toli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunis @ 2006 05 01, 14:13)
DAr juokas ima prisiminus,kaip kad gimdant adaryčiau kakaus,nes nuo 4cm gimdos atsidarymo užsinorėdavau per sąrėmius.blush2.gif Net i WC nuėjau,bet niekas man ten nesigavo blush2.gif

Tai tau leido į WC nueiti? Man, kai ėmiau rėkti, kad noriu į tualetą, atnešė basoną. Iš pradžių pagalvojau, kaip aš čia darysiu visiems matant, bet vėliau pasidarė dzin doh.gif . Aišku, nieko nepadariau.
Atsakyti
QUOTE(jobukas @ 2006 05 06, 22:25)
....tokiu operiniu balsu su pavinguriavimais plesiu. ...


lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu mergaitės, gerai, kad tik 4 puslapiai buvo istorijų prirašyti, nes jau taip juokinga, kad bijau, kad besijuokiant man vaikis pilve kai duos garo lotuliukas.gif
Atsakyti