Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

QUOTE(rusneliukas @ 2007 12 20, 15:13)
po gimdymo vyras draugams sake kad gimdymas nera toks baisus kaip bobos pasakoja.  doh.gif

tai jis ir nera toks jau baisus biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2007 12 27, 15:03)
tai jis ir nera toks jau baisus biggrin.gif  ax.gif


drinks_cheers.gif bet bijau lotuliukas.gif nu neužilgo ir aš gal turėsiu ką smagaus papasakoti, kol kas nusiteikusi gimdyti linksmai biggrin.gif o kaip bus, matysim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 12 27, 15:15)
drinks_cheers.gif bet bijau  lotuliukas.gif nu neužilgo ir aš gal turėsiu ką smagaus papasakoti, kol kas nusiteikusi gimdyti linksmai  biggrin.gif o kaip bus, matysim  mirksiukas.gif

oi bus faina nebijok nera ko bijot mažiau visokias baisybes skaityk,gali mano gimdima paskaityt,pamatisi kad niko baisaus lotuliukas.gif
vis tu mane pralinksmini su savo sviem liniotem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2007 12 27, 19:52)
oi bus faina nebijok nera ko bijot mažiau visokias baisybes skaityk,gali mano gimdima paskaityt,pamatisi kad niko baisaus lotuliukas.gif
vis tu mane pralinksmini su savo sviem liniotem biggrin.gif


ai nelabai aš ir bijau....matai mano pirmas gimdymas buvo baika, tai tik bijau, kad nebūtų skausmingiau, nes nusteikusi labai jau optimistiškai doh.gif
o ko tau mano liniuotė juokinga? man antra ypač visai juoko nekelia lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Niu smagių emocijų apturėjau.. Visoms smagiai gimdžiusioms po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 12 27, 20:16)
ai nelabai aš ir bijau....matai mano pirmas gimdymas buvo baika, tai tik bijau, kad nebūtų skausmingiau, nes nusteikusi labai jau optimistiškai doh.gif
o ko tau mano liniuotė juokinga? man antra ypač visai juoko nekelia  lotuliukas.gif

nu tas kad jos dvi biggrin.gif juk ne pas kiekviena dvi neštumo liniotes pamatisi thumbup.gif
man prisiminus visas mano gimdimas juoka kelia biggrin.gif
Atsakyti
paskaiciau kad manote kad po metu ar kitu pasijuoksite is gimdymo, bet geriau pagalvojus juk kai tik pagimdome jau juokiames lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kai pamatome savo angeliuka, o po to atsisukame i vyra ir nusisypsom, kam tie metai lotuliukas.gif gal po metu kito noresime bet juokiames tik isgirdusios vaikiuko verksa clap.gif ot mes savanaudes biggrin.gif vaikas verkia o mes laimingos bunam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dvyne2 @ 2006 08 24, 08:46)
oij o man tai ir nesamoniu visokiu buvo biggrin.gif zodziu nuo kur chia pradet. ai per telika prisizeja kad geriausia to epiduro prashyt kai kokie 4 cm, nes veliau gali but per velu, ir nekas jo neduos. tai man nieko enskaudejo, jokiu saremiu nejauchiu kai buvo kokie 5 cm. sakau nu ka, jus man ji duokit. tai suleido viska ten i ta nugara. paskuij sau guliu ant shono... atvaro sesele, sako reik patikrint kiek adabr ten atsidare, sako apsiversk, saku negaliu, nejauchiu koju. tai vershiuos kazkaip ir tik girdziu pyyyyyyyyyyrst...kaip zvengt pradejau...dar pasisukau...vel pyyyyyyyyyyrst. sakau nu chia dabar:) svarbiausia kad net nejauchiau kad bezdu smile.gif o draugiu buvo pilna palata biggrin.gif i barshkes sushokau:D nu bet ka padarysi. o kai gimdyt laikas atejo...nu man visi buvo sake kad nieko nevalgychiau priesh einant i ligonine, bet daktare sake galiu valgyt ish vakaro. nu tai ash taip ir padariau... ir jau kai ta vaika stumt reikejo. sakau palaukit ash shikt noriu...sako ne chia vaikas lenda...sakau ne ash shikt noriu. sako shik biggrin.gif tai ash abndau stumt ir kaku laiky savyje, tai kazkai nieko ir nepastumiau:) sako stumk stipriau, nes jei taip stumsi tai ilgai uztrks. nu sakau bet ash apsishiksiu smile.gif sako shik. nu galvoju, nu jjei jus taip norit...kaip stumiau:) jauchiu shudas lenda:) nes tas epiduras senai buv ishgaraves:) jos tik keichia ten paklodes su kievienu stumimu... nes jauchiu tai prishikau ash ten jom:D nu bet pachios prashesi:D o dar kokia geda:) jaunas bernas ten buvo irgi biggrin.gif jei tik moterishkes butu, tai gal dar nieko:) bet jauchiu ten jos priprate. visi apsishika iki ausu tenai:) mama man sake, akd lietuvoj jai tai klizma state:) o chia amerikoj, man tai tik shlapimi pusle ishtushtino ir tiek.... tei va smile.gif tokia mano istorija:) bet man labai juokinga atsimenu buvo biggrin.gif



eina sau kaip prisijuokiau,net asaros byra lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 01 10, 17:37)
eina sau kaip prisijuokiau,net asaros byra  lotuliukas.gif  hihihi.gif

prisijuokiau ir aš,geras gimdymas buvo ir linksmas toks lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai dabar juokinga yra, kai atsimenu, jog kai gimdziau, gulejau ant to stalo vadinamo.Ir kai jau pribrendo laikas stumti, reikejo kojas uzkelti ant tokiu strypu(nu turbut zinot ka turiu galvoje, stalo sonuose jie yra) ir jau taip reikejo kelt tas kojas, kad keliai y smakra remesi, o juk pilvas tai didziausias ne taip jau ir lengva ax.gif o dar stumt reikia....kosmaras doh.gif nu ti uzkeliau as tas kojas r stumiu, stumiu ir....koja kad slydo nuo to strypo tiesiai akuseriai y veida doh.gif
Tada nebuvo taip juokinga, kaip dabar prisiminus ax.gif
Atsakyti
Na man nubego vandenys, liepe atsigult ant gimdymo stalo, kad galetu pasiziureti kas vyksta, nes man buvo planine operacija tik ryt ryte suplanuota, o viskas prasidejo vakare.
Tai eme ruosti extra operacijai, pastate lasaline ir anestezologe eme klausinet visokiausiu dalyku, as ramiai su ja kalbu, tik atsisuku ir ziuriu stovi sesele su svirkstu jau prie pat mano sedynes( o as adatu bijau paniskai), tai kaip sokau i sona, issitrauke tos lasalines slangele ir eme begti jai ant koju vaistai per slangele, o is adatos mano kraujas. Ji sake jau ruosesi man pasakyti, kad neissigasciau, kad durs, bet nespejo.
Tai as kaip emiau jos atsiprasinet, kad jai kojines issitepe del mano kaltes, buvau gatava nuo to stalo pasokus atnesti jai savasias ir vis siuliau is mano palatos nuejus pasiimt pasikeist is mano maiselio.
Aisku ji mandagiai atsisake, sake, kad turi atsargines.
Dabar labai juokas ima, kai prisimenu, kaip tada jauciausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(curny @ 2008 01 13, 20:30)
Man tai dabar juokinga yra, kai atsimenu, jog kai gimdziau, gulejau ant to stalo vadinamo.Ir kai jau pribrendo laikas stumti, reikejo kojas uzkelti ant tokiu strypu(nu turbut zinot ka turiu galvoje, stalo sonuose jie yra) ir jau taip reikejo kelt tas kojas, kad keliai y smakra remesi, o juk pilvas tai didziausias ne taip jau ir lengva ax.gif o dar stumt reikia....kosmaras doh.gif nu ti uzkeliau as tas kojas r stumiu, stumiu ir....koja kad slydo nuo to strypo tiesiai akuseriai y veida doh.gif
Tada nebuvo taip juokinga, kaip dabar prisiminus ax.gif


oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif paspringau iš juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti