Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Mano vyro reakcija buvo visai nenuspėjama g.gif Parveža mane į pogimdyvinę palatą, o jis ir klausia - kada kitą gimdysim? - Negi taip patiko? blink.gif Sako, o kas čia tokio? lotuliukas.gif
Atsakyti
Per patį gimdymą gydytojas glosto galvą ir sako "žinau, žinau, kad skauda... pakentėk... žinau, žinau..." Nebeatlaikė mano smegenėlės, kaip užkaukiau "iš kur tu blyn žinai?" doh.gif Tas tai patylėjo ir sako "tokios kaip tu pasako"... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crazy Daisy: 17 sausio 2008 - 12:36
QUOTE(Crazy Daisy @ 2008 01 17, 12:35)
Per patį gimdymą gydytojas glosto galvą ir sako "žinau, žinau, kad skauda... pakentėk... žinau, žinau..." Nebeatlaikė mano smegenėlės, kaip užkaukiau "iš kur tu blyn žinai?"  doh.gif  Tas tai patylėjo ir sako "tokios kaip tu pasako"...  blush2.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi nebegaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu duodat mamytės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2008 01 17, 13:35)
Per patį gimdymą gydytojas glosto galvą ir sako "žinau, žinau, kad skauda... pakentėk... žinau, žinau..." Nebeatlaikė mano smegenėlės, kaip užkaukiau "iš kur tu blyn žinai?"  doh.gif  Tas tai patylėjo ir sako "tokios kaip tu pasako"...  blush2.gif


Tikrai prajuokinai lotuliukas.gif As manau kas nepatyre to saldumo tas ir nezino.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 01 17, 14:21)
As manau kas nepatyre to saldumo tas ir nezino.. mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif vyrams lengva kalbet,kai nezino koooookius skausmus tenka iskentet doh.gif
Atsakyti
smile.gif

pas mane tai sesute kažkokia užeidavo tokias momentais ir vis ką pakomentuodavo - iš serijos priėjo Kinziulis ir tarė

žiūri akušerė ir sako va atsidarė kažkiek - a jau gimdot, dar ne va trečioj palatoj ajau 12 val kaip gimdo
man akys vos neišsprogo kad tiek laukt blink.gif
pagimdžiau, sakau vyrui kaip gera, lengva (ir vel ji ant tų žodžiū užėjo) - palauk palauk reiks užaugint

nu gryn Kinziulis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif oj mamytes lotuliukas.gif kiek prikretet lotuliukas.gif juokiuos sededama negaliu lotuliukas.gif ..na man tokiu lyg ir nebuvo,bet pamenu labai norejau anesteziolog apasiust i viena vt..atsistojes man prie ausies ir rekia ka daryt net ausis apkurto!!! lotuliukas.gif bet iskentejau nepasiuntus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 01 17, 14:42)
drinks_cheers.gif  vyrams lengva kalbet,kai nezino koooookius skausmus tenka iskentet  doh.gif

Vyrams isvis lengva... cool.gif Nors geriau pamascius, gal ir be reikalo as ant to savo gydytojo uzsipuoliau - juk ne taip jau man ir skaudejo... ax.gif Nu bet uzkniso glostinet - as juk plaukus susitvarkiau, vaziuodama gimdyt ! nail.gif
Atsakyti
As kazkada savo gimdymo istorija rasiau kitam forume, bet po kiek laiko pati perskaiciau ir supratau, kad visas mano gimdymas kazkoks juokingas buvo lotuliukas.gif Tai imetu cia, gal kam bus idomu paskaitinet smile.gif


Papasakosiu apie gimdyma...Zodziu...Kas ten sake, kad kai vaika pamatai skausmas pasimirsta...tai va...nifiga, dar dabar prisiminus plaukai slenka
Ketvirtadienio vakaras, as vis dar negimdau, nuvarem su diedu pasishopint, paskambino mano tevas, as ji uztikrinau, kad tikrai negimdau, paziurejom su diedu filma kazkoki ruosiames miegot...staiga jauciu kazkoki kliurkt Aha...pramuse I laikrodi pasiziuriu....23.40 Einu pas dieda, sakau "vandenys bega"...tas.."tai ka daryt"
-Kelkis
Tuo pat metu jauciu itartina pasikartojanti maudima ir staiga susuka vidurius
Zodziu, iveikus savo susinepatoginima del velyvo gimdymo skambnu gydytojai, isgirstu apsimiegojusi liepima vaziuoti i ligonine ir po apziuros priemime jai skambinti.
Nuvarom i ligonine apie puse pirmos, patikrina kakleli, 2 cm...dokrorsa apsimiegojus...zvengia, mazdaug nu iki ryto galit but rami, dar tik 2 cm...As is karto sakau, kad noresiu epiduro, tai ta...nedarysim kol atsidarymo bent 4 cm nebus, o tai bus mazdaug po 3-4 val
Nupedinu i gimdykla, bet jauciu, kad tie saremiai jau visai nebejuokingi, persirengiu atsigulu i lova ir kenciu (mintyse keikiuos kad 3-4 val neistversiu).
Toliau skliaustuose rasysiu tai kas buvo pagalvota, bet neistarta.
Priena prie manes bobele, tokia sena, susisukus, mazyte ir nubalnota nosim Sako:
-Skauda? (cia dabar, nuo kada valytojas prie gimdyviu prileidzia)
-Skauda
Diedas snibzda man i ausi:
-Kas cia tokia?
-Valytoja, su didziu isitikinimu atsakau, o paskui uzmetu aki i jos kortele boze moi...AKUSERE
Sita BabaJaga atsivaro aparata vaiko tonams ir saremiams matuoti, pajungia mane ir sako...
-Oi, gi visai neskauda, saremio stiprumas tik 30 balu..o bus virs 100 Taip, kad vaikeli kentek, kentek...bus blogiau, mes moterys dar ne tai iskenciam, cia gi kaip menesiniu skausmai dar (*****, tau menesines pries 100 metu buvo, ka tu atsimeni )
As jau pradedu raitytis ir draskyti diedui ranka....
saremiai pasidaro ziauriai dazni ir ziauriai skausmingi. Vel prieina BabaJaga.
-O kodel tu nesisypsai? Siandien tavo diena, sypsokis vaikeli, sypsokis, nes gims princesyte susiraukus. (mano vaikas issigas ja pamates)
Tam momente as jau suprantu, kad ilgiau nebetversiu ir pradedu staugt...
Gimdykloj mes buvom pirma val., staugt as pradejau apie puse triju, tai atvare ta budinti babce gydytoja man kaklelio tikrint, o mane prie viso kito per saremius ziauriai krete saltis ir drebulys.
Zodziu, sukiso man rankas tenai ir girziu kaip per migla sako...
-Jezau, kosminis gimdymas, jau 5 cm atsidarymas (cia ta, kur aiskino, kad epidura as gausiu po 3-4 val ), skambinkit gyd, jei norit, kad ji spetu iki gimdymo (mano gyd buvo pasakius, kad jei 2 cm, tai zodziu, nesinervuokit, as atvaziuosi i darba 7 ryto ir priimsiu gimdyma)
Cia as pratrukstu rekt..
-KUR MANO EPIDURAS!!!!!!!!!!!
-Oi...as nezinau, as bijau rizikuoti, kai gimdymo veikla tokia greita, skambinkit gyd, jei leis, tada iskviesiu anesteziologa.
Diedas skambina mano gyd, kazkur trys nakties, duoda raga budinciai, ta:
-Angele, vaziuok greiciau jei nori speti, cia kosminis gimdymas (dar man apie kosmosa daugiau pasnekekit).
Visa ta laika as staugiu per saremius taip, kad turbut visa Katedros aikste aidi.
Aciu dievui Angele "leido" dayti epidura. Iskviestas anesteziologas ir apie 4 ryto, kai mano atsidarymas jau 7 cm man suleidzia vaistus, nors beje pries tai as jau kokius 3-4 saremiau rekiau, kad tuoj apsisiksiu
BabaJaga visa ta laika laksto aplinkui su savo "vaikeli" ir "gerai dirba princesyte" ir vis liepa man per pertrauka tarp saremiu uzsimerkt... man uzsimerkt norisi vien ja pamacius
Epiduras buvo kazkoks susilpnintas ar ka, nes skausma siekt tiek nueme, bet apsisikimo jausmas labai ziauriais tempais stiprejo ir vos tik man gyd atvaziavo mane praktiskai uzkele ant gimdymo stalo. Nu ir prasidejo
Prisimenu tik tiek, kad BabaJaga vis karotjo
-Kakok vaikeli, kakok, smarkiai stumk...
Mano gyd, kaip per migla maciau bande kazka rodyti kaip reikia stumti..
Diedas snibzdejo i ausi, kazka panasaus i tsssss....(matyt rekiau taip, kad varnos nuo Vilniaus stogu issilakste, sprendziant is mano jau 3 dienas uzkimusio balso)...paskui jau girdziu ir diedas rekia STUMK, STUMK
Paskui kazkur ties viduriu (is kosmoso nelabai suvokiau laiko tekme) mano gyd sako
-Duok ranka, va paliesk cia, jauti galvyte
-NENORIU AS NIEKO LIEST!!!!!! (girdziu diedo tssss...i ausi) O TU CIA NE TSSSUOK Diedas atsoka, girdziu kaip gyd mano sako diedui...tik nepykit, tik nepykit, diedas vel prisoka.
Zodziu, dar pora BabosJagos kakok ir isgirstu kazkoki klyksma...Gyd mane sulenkia ir matau sau tarp koju kazka violetinio ir krutancio
Bet man jau tas pats, kas ten per padaras, dar girdziu kaip man siuloma nukirpti virkstele...(nu jau ne...), kerpa diedas ir ja prakirpus aptasko krauju ta melyna padara...man dzin, as visvien kosmose, kazkur sviecia lempos...
Paskui kaip per migla matau kaip diedas laksto po gimdykla beveik bliaudamas tai prie mane tai prie vaiko ir kaip lunatikas kartoja
-Kokia grazi mergyte, kokia grazi mergyte!!!(pabandytu but negrazi)
Uz toki savo elgesi nuspelno begaliniu BabosJagos simpatiju ir ta suvystyta vaika paduoda diedui i rankas ir visa laika kol mane siuva (pasirodo biski kirpo, gerai, kad nemaciau, buciau dar daugiau kaukus) tas ciuciuoja, liuliuoja ir dar te kazka daro.
Atsakyti
Melodi, su gera jumoro doze viską aprašei, bet įtariu tuo metu nebuvo taip linksma, ar ne? biggrin.gif Bet kokiu atveju, gi jau pasimiršo skausmai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2008 01 20, 13:52)
As kazkada savo gimdymo istorija rasiau kitam forume

toks jausmas kad gimdem pas ta pacia akusere doh.gif lotuliukas.gif
tugeriau perkopijok sita istorija i gimdymo istorijas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2008 01 20, 14:12)
Melodi, su gera jumoro doze viską aprašei, bet įtariu tuo metu nebuvo taip linksma, ar ne? biggrin.gif Bet kokiu atveju, gi jau pasimiršo skausmai? biggrin.gif


Nu zinok ne blush2.gif Pati va paskaiciau ir vel papilve sutrauke blush2.gif

QUOTE(Lera @ 2008 01 20, 22:49)
toks jausmas kad gimdem pas ta pacia akusere doh.gif  lotuliukas.gif
tugeriau perkopijok sita istorija i gimdymo istorijas thumbup.gif


Reiks gal netinget blush2.gif
Atsakyti