Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

Labai aciu, Buzeli, uz atsakymus. As sunaudojau jau 7 klizmutes, tai ryte tustinimasis visai neblogas, bet dar karta -vakare tai buna kraujo ir gleiviu, tai taip blogai nuteikia nakciai. verysad.gif Na, tikiuosi, dar po 7 klizmuciu pageres. g.gif Visoms stiprios sveikatos! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriste91 @ 2007 04 19, 16:09)
Labai aciu, Buzeli, uz atsakymus. As sunaudojau jau 7 klizmutes, tai ryte tustinimasis visai neblogas, bet dar karta -vakare tai  buna kraujo ir gleiviu, tai taip blogai nuteikia nakciai. verysad.gif  Na, tikiuosi, dar po 7 klizmuciu pageres. g.gif Visoms stiprios sveikatos! 4u.gif


Nesijaudink, tikrai viskas pageres, pamatysi. As ir naudojau klizmutes, kai pirma kart nustate man sia liga, zinoma, pagerejimas nelabai greit tik per 3 ar 4 men atejo, bet po to beveik metus laiko buvo remisija. o kad buciau nenutraukus vaistu naudojimo.....tai gal snd butu kitaip viskas....deja.
taip kad, naudok vaistukus ir pamatysi tikrai pageres.


Papildyta:
niu va, dabar ir as apie save biski pasakysiu.
kaip visada treciadieni pridaviau tyrimus kraujo, tai ir vel jis mane truputi nudziugino. pakilo per tris dalis. dabar hemoglobino turiu jau 81 smile.gif valioooo.kad ir toliau taip eitusi, tada viskas bus gerai smile.gif
tiesa i wc per para vis tiek dar 3 kartus einu...nemazeja....nu gal su laiku sumazes...jau noreciau kad nuo geguzes galeciau eiti dirbti.....dar savaite, kita sav ta komisija...ziuresiu kas ir kaip....
sekmes merginos, laikykites smile.gif
Atsakyti
Smagu, kad gereja.
ir saunuoles kad turit tiek stiprybes ir jegu, ir aisku kantrybes. as jau pradedu galvot kad maniskis labai nekantrus, nes ka tik pabando 2-3 k ir jei blogai ar kraujas iskart meta, jis nori nuo 1 k kad pageretu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
na va buvo gerai, o snd nelabai, kazkaip skaudena. na kraujo dar yra, bet jau ne tiek daug kaip kad budavo. gal biski dabar itampa namuose, nes pradejom statybas remontus daryti, tai ir suka pilvuka.
o kantrybes cia labai daug reikia. nors atrodo ir esi kantri, bet tas daznas tustinimas taip isvaro is proto, kad jau paskui nuo bet ko susierzini. o kai maziau i wc reik eiti ir vel viskas susinormalizuoja.
jei butu 3-4 karta per paratavo vyrui i wc, tai manau, kad gyventi galima. nes man daktare pasake, kad gali ir likti trys kartai per para. man kaip tik taip ir yra.
ir cia gydytis ilgai reikia, per viena diena nepraeis. paziurekit, du men ligoninej atgulejau, ir jau du men namie, ir dar nepasiekiau remisijos. nus sakykim, be tu men ligoninej, nes te tik blogejo dar man. todel dar tik du men, kaip einu link remisijos....labai letai, zingsniukas po zingsniuko
taip kad tavo vyrui stiprybes, ir vis del to tegu pabando nuvaziuoti pas daktarus i vilniu. blogiau tikrai nebus, o kai prades gereti ir nuotaikos kitos atsiras ir gyvenimas mielesnis pasidarys.
Atsakyti
Aciu tau. jau kaip ir baigiu susitarti del gydimosi. geria salofalk tabletes, savaitgali klizmutes darom, nes darbo dienom neiseina, nes negaletu eit tada i darba. labai pilva pucia, tai geriam espumizana ir dar bitnerio balzamo.
zadam gulti i ligonine, bet dar reiks palaukt nes nori tada kai buta priduosime. ir manau kad i kmuk teks, nes i vilniu neiseis. na ten ir yra geru gydytoju, o tyrima vistiek reikia jau daryt. reik tiketis kad viskas pavyks.
Atsakyti
nu dziaugiuosi, kad baigi itikinti.
o tas klizmutes kai leisdavausi, tai leisdavausi vakare pries miega. iir is kart eidavau gulti, nes kitaip i wc varydavo.nes reik kad tie vaistai kiek galima ilgiau isbutu viduje. o ryte kai atsikeldavau tai lekdavau i wc is karto, bet po to diena visai neblogai budavo....
na gal skirtingai organizmai priima ir reaguoja i tuos vaistus.....
bandykit ir kaune tada gultis, nesakau kad visi daktarai baisus smile.gif
nes bus daug baisiau jei visai nieko nedarysit.
laikykites ir auksciau nosi, viskas susitvarkys
Atsakyti
4u.gif aciu
Atsakyti
Sveikos, merginos. Informacija kaunietems ir atvykusioms aplankyti Akropolio! Butent Akropolio Euro vaistineje iki geguzes 31 d. kompensuojamu vaistu priemokai daroma 50% nuolaida. Pasinaudokite! thumbup.gif Visoms stiprios sveikatos!
Atsakyti
aciu kriste...tik gaila, kad dar turiu vaistu...bet gal baigsis iki tos dienos...ir dar israsys...
as turiu geru naujienu
smile.gif mano hmg pakilo per savaite per 7 pozicijas, dabar jau turiu 88 smile.gif valioooo smile.gif
laiminga snd kaip rublis :smile.gif
tiesa, buvau komisijoj, del grupes, kur balandzio pradzioj buvau nunesus popierius, tai grupe atrodo duos, tik nzn kas te ir kiek te, to darbingumo, nes kai paskaite epikrize issiziojo sad.gif
tai trec vaziuosiu atsiimti jau dokumentu iki galo. ziuresim, ka jie te nusprende.
Atsakyti
dziaugiuosi uz tave thumbup.gif clap.gif clap.gif
turbut gerai maitinies ir daug ilsiesi rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
nus stengiuos valgyt kaip priklauso, ir poilsio nepamirstu. kaip tik snd diena poilsiui bus pas mane smile.gif nes dvi dienas laksciau pirmyn atgal sen bei ten, tai reik atsigriebti smile.gif
Atsakyti
Labas mergytes, kaip jus laikotes? kaip jusu sveikateles?
as va siandien jau gavau popierius del darbingumo lygio....tai pas mane nustate 45 proc darbingumo sad.gif o buvo 50 proc. darbinga....
nu nieko nepakeisi....yra kaip yra, bandysim gyveni toliau....tiesa, stoviu darbo birzoj, tai snd nunesiau popierius tai is karto pasiule darba, bet kad atrodo labai nepatogi man vieta...teks atsisakyti.....nu nesvarbu, yra kas siulo ateiti, reikes pasikalbeti, nes visokiu apribojimu prirase dabar ten toj pazymoj, reikes tartis....
vel tyrimus daviau snd, ryt matysim ar taisomes kiek nors ar ne.
O kas pas jus??
Atsakyti