Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų fotografai

Na va, kaip ir sakiau fotoalejos fotografei Erikai, visad su klientu reikia kalbetis, o ne daviau nuotraukas ir mano darbas baigtas! Dabar kai gavome papildomas nuotraukas tai noriu tik pasidziaugti, tikrai super kadru radome! Tikrai kaip sakoma gyvi kadrai! Matosi tikrai krikstynos, procesas! Kartais fotografai mato vienaip, o mes kitaip wink.gif Labai labai aciu!
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 10 23, 08:58)
O nuo kada objektyvu kiekis ir priedai rodo profesionaluma?
Fotografiju nerodot, pilstot is tuscio i kiaura.Skundas nekonkretus.

O ką, ĮMANOMA su vienu objektyvu profesionaliai nufotkinti krikštynas? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Didelis objektyvų skaičius nebūtinai reiškia profesionalumą.
Bet tik vienas objektyvas garantuotai rodo NEprofesionalumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giriagiružė @ 2014 10 28, 13:05)
O ką, ĮMANOMA su vienu objektyvu profesionaliai nufotkinti krikštynas?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Taip, galima.

QUOTE(Giriagiružė @ 2014 10 28, 13:05)
Didelis objektyvų skaičius nebūtinai reiškia profesionalumą.
Bet tik vienas objektyvas garantuotai rodo NEprofesionalumą  smile.gif
kitaip sakant, fotografas su 24mm, 50mm ir 85mm fiksais gali būti profas, o fotografas su 24-70mm f/2.8 - ne?

Šiaip reikia žiūrėti kokie tie objektyvai, o ne jų skaičių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fotolama: 28 spalio 2014 - 12:49
QUOTE(fotolama @ 2014 10 28, 12:49)
Taip, galima.



Galima, tai galima, bet klausiau, ar galima profesionaliai.
Kad nuotraukos būtų vienodai kokybiškos tiek darytos namie (bute), tiek bažnyčioje, tiek lauke. Tiek makro, tiek portretinės, tiek šaudytos iš toli, tiek plataus kampo.
Žinoma, yra, kas eina fotkinti ir su vienu kitiniu, ir yra, kas juos samdo - "fotografų" dabar daugiau, nei klientų biggrin.gif jei abiems pusėms priimtinas rezultatas - valio, kodėl gi ne? Bet kalbant apie profesionalumą, tai ax.gif

Jei ką - aš ne fotografė. Bet mano antra pusė - taip. Ir puikiai matau, kaip jis susiruošia eidamas į vestuves ar krikštynas - du fotikai su iškarto paruoštais skirtingais objektyvais + zapaskė foto kuprinėje. Kai einu pagelbėti, tai pati dažniausiai dirbu televyku, tada išvis vienu metu sumauti ir paruošti ant fotikų yra 3 objektyvai.
Tiesiog priklauso nuo požiūrio į darbą - dar niekad klientai nesiskundė monotoniškomis, vienodomis, "šiaip sau" nuotraukomis.

Atsakyti
QUOTE(Giriagiružė @ 2014 10 28, 14:33)
Galima, tai galima, bet klausiau, ar galima profesionaliai.
Kad nuotraukos būtų vienodai kokybiškos tiek darytos namie (bute), tiek bažnyčioje, tiek lauke. Tiek makro, tiek portretinės, tiek šaudytos iš toli, tiek plataus kampo.
Jūs labai klystate manydama, kad su D4 + 24-70mm f/2.8 neįmanoma profesionaliai nufotografuoti krikštynų.

QUOTE(Giriagiružė @ 2014 10 28, 14:33)
Žinoma, yra, kas eina fotkinti ir su vienu kitiniu, ir yra, kas juos samdo - "fotografų" dabar daugiau, nei klientų  biggrin.gif jei abiems pusėms priimtinas rezultatas - valio, kodėl gi ne? Bet kalbant apie profesionalumą, tai  ax.gif
Tas vienintelis objektyvas nebūtinai turi būti kitinis.

QUOTE(Giriagiružė @ 2014 10 28, 14:33)
Jei ką - aš ne fotografė. Bet mano antra pusė - taip. Ir puikiai matau, kaip jis susiruošia eidamas į vestuves ar krikštynas - du fotikai su iškarto paruoštais skirtingais objektyvais + zapaskė foto kuprinėje. Kai einu pagelbėti, tai pati dažniausiai dirbu televyku, tada išvis vienu metu sumauti ir paruošti ant fotikų yra 3 objektyvai.
So what? Duokite savo vyrui vieną zūmą ir nufotkins tas krikštynas beveik taip pat gerai - skirtumus tik jis pats ir tematys smile.gif
Atsakyti
Sveikos, reikia fotografi krikstynoms. Deja, musu fotografe uzimta reikiama data, tad dairausi kitos, o taip sunku issirinkti... veiksmas Kaune smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali rekomenduoti krikstynoms pradedanciaja (nebutinai) fotografe(-a)? smile.gif Veiksmas Vilniuje. Kaina iki 100eur. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pawlina @ 2015 02 23, 15:58)
Gal kas gali rekomenduoti krikstynoms pradedanciaja (nebutinai) fotografe(-a)? smile.gif Veiksmas Vilniuje. Kaina iki 100eur. smile.gif


Galiu parekomenduoti savo fotografę. http://lorettafoto.w...onvent279s.html

Fotografavo mano sūnaus krikštynas. 100€, bet manau galima derėtis.
Atsakyti
O mes ieškom gegužės galui Vilniuje nebrangaus fotografo.
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2015 03 05, 16:51)
O mes ieškom gegužės galui Vilniuje nebrangaus fotografo.

O kiek yra nebrangus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2015 03 05, 16:51)
O mes ieškom gegužės galui Vilniuje nebrangaus fotografo.


paziurekit https://www.facebook...homephotography
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 03 05, 14:53)
O kiek yra nebrangus? 4u.gif


Na kadangi krikštysim jau trečią pametinuką, tai praeitais kartais buvau suradus fotografus iki 200 lt. Aišku mums nereikia jokiu fotografavimų namuose ar kavinėje, nei ilgos fotosesijos. Svarbiausia, kad būtų užfiksuota pati ceremonija ir kažkiek nuotraukų po to (bendra nuotrauka, su krikšto tėveliais, su tėvais ir vieno vaikučio, jei pavyksta). Iš patirties galiu pasakyti, kad labai jau ten pasifotografuoti nepavykdavo, nes vaikučiai dažniausiai pavargę būna, dar jei sutampa koks pietų miego laikas, tai tik kokia 10 min prie bažnyčios ir pavyksta pasifotografuoti. Va vienai dukrelei kaip tik dantys dygo, tai visa pikta buvo, nei vienos nuotraukos linksmesnės nėra smile.gif Tai ką ten tą vaiką ir kankinsi su fotosesijom. Aišku tėvams labai jau norisi tų gražių nuotraukų, bet sus vaikais laimės dalykas, pasiseks arba ne smile.gif
Atsakyti