Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų fotografai

QUOTE(simba @ 2015 03 07, 18:18)
Aišku tėvams labai jau norisi tų gražių nuotraukų, bet sus vaikais laimės dalykas, pasiseks arba ne smile.gif


Nesutinku su jumis. Fotografės profesionalumo ir nuotraukų kokybės nekeičia tas faktas, kad vaikas būna piktas ar irzlus smile.gif aišku, nepagaus šypsenos, bet galit turėti nuostabių kadrų kaip Jūs ar krikšto mama glaudžiasi mažiuką, ramina, gal krikšto tėtis jį linksmina, kai štai paprastas fotografas (turiu omeny pradedantis ar neprofesionalas) tiesiog lauks kol nuraminsite vaiką arba bus tokios pat nuomonės kaip ir Jūs - aj, va nepasisekė, blogos nuotaikos vaikas.

Mes išsirinkome žmogų, kuris tikrai moka pagauti nuostabias akimirkas, tiek liudnų tiek linksmų vaikų, prisiminimų reikia tokių, kokie jie buvo, kam piešti tik šypsenas jei jų nėra ? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryžiukė @ 2015 03 15, 09:20)
Nesutinku su jumis. Fotografės profesionalumo ir nuotraukų kokybės nekeičia tas faktas, kad vaikas būna piktas ar irzlus  smile.gif  aišku, nepagaus šypsenos, bet galit turėti nuostabių kadrų kaip Jūs ar krikšto mama glaudžiasi mažiuką, ramina, gal krikšto tėtis jį linksmina, kai štai paprastas fotografas (turiu omeny pradedantis ar neprofesionalas) tiesiog lauks kol nuraminsite vaiką arba bus tokios pat nuomonės kaip ir Jūs - aj, va nepasisekė, blogos nuotaikos vaikas.

Mes išsirinkome žmogų, kuris tikrai moka pagauti nuostabias akimirkas, tiek liudnų tiek linksmų vaikų, prisiminimų reikia tokių, kokie jie buvo, kam piešti tik šypsenas jei jų nėra ?  g.gif  smile.gif


Jei ne paslaptis kiek mokėjote už fotografą? Aš su jumis sutinku, kad profesionalas daug daugiau gali padaryti. Bet ne visi gali tuos profesionalus pasamdyti. Aš krikštynoms ieškau fotografo tik dėl to, kad patiems fotografuoti neįmanoma, nes per ceremoniją ir patiems reikia stovėti su visais kartu smile.gif
Aišku, jei leistų finansinės galimybės smagu būtų leisti sau pasikviesti fotografą į visas šventes, ir į gimtadienius smile.gif
Atsakyti
Sveiki ieškom fotografo Marijampolėje, gegužės 23 ar 30 dienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simba @ 2015 03 16, 14:26)
Jei ne paslaptis kiek mokėjote už fotografą? Aš su jumis sutinku, kad profesionalas daug daugiau gali padaryti. Bet ne visi gali tuos profesionalus pasamdyti. Aš krikštynoms ieškau fotografo tik dėl to, kad patiems fotografuoti neįmanoma, nes per ceremoniją ir patiems reikia stovėti su visais kartu smile.gif
Aišku, jei leistų finansinės galimybės smagu būtų leisti sau pasikviesti fotografą į visas šventes, ir į gimtadienius smile.gif


Tai nuo to ir reiktų pradėti, kad yra skirta tokia ar kitokia suma, negaliu sau leisti brangaus ar kažką tokio smile.gif lietuvio toks jau būdas, kad ieškos pasiteisinimų ir nebūtų blogybių, kad tik nepasijaustų prasčiau. Čia ne piktuoju ir ne asmeniškai, šiaip bendras pastebėjimas mirksiukas.gif 4u.gif
Mes fotografui skiriame didžiausią sumą iš krikštynų biudžeto (~350eu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryžiukė @ 2015 03 17, 22:18)
Tai nuo to ir reiktų pradėti, kad yra skirta tokia ar kitokia suma, negaliu sau leisti brangaus ar kažką tokio  smile.gif  lietuvio toks jau būdas, kad ieškos pasiteisinimų ir nebūtų blogybių, kad tik nepasijaustų prasčiau. Čia ne piktuoju ir ne asmeniškai, šiaip bendras pastebėjimas  mirksiukas.gif  4u.gif
Mes fotografui skiriame didžiausią sumą iš krikštynų biudžeto (~350eu)  smile.gif


Kad aš ir neieškau jokių blogybių ir pasiteisinimų smile.gif Aš ir ieškau nebrangaus fotografo krikštynoms. Ir savo įspūdžius apie fotografavimą rašau būtent iš savo patirties. Kadangi neteko samdyti brangių profesionalių fotografų, tai ir negaliu lyginti ar nuotraukos ženkliai skirtųsi nuo pradedančiųjų ar pigesnių fotografų nuotraukų.
Atsakyti
Sveiki. Ir as ieskau patikimo fotografo krikstynom, ko gero rugpjucio 22 d, Kaune. Jei kas nepatinges parasyt, gal gali parasyt kiek mazdaug gali kainuoti ir paslauga jo 4u.gif
Atsakyti
mes pasisamdem fotogija.lt turinti labai daug geru atsiliepimu, krikstynos bus Liepos 17 diena. tai ziuresim koks paskiau bus rezultatas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naivuolė.: 29 balandžio 2015 - 18:00
Gal galit parekomenduot fotografa druskininkuose?
Atsakyti
Ieškom, fotografo liepos 18 d krikštynoms Šiauliuose.

Atsakyti
Ieškau birželio 27dienai nebrangaus fotografo Ariogaloje (nuo Kauno 50km)
Atsakyti
QUOTE(simuchiuke @ 2015 05 13, 09:08)
Ieškau birželio 27dienai nebrangaus fotografo Ariogaloje (nuo Kauno 50km)

sveiki, jei rasit ir man parasykit smile.gif mums ir reiks tik rugpjuti
Atsakyti
Gal kas galetu parekomenduoti kokia nors fotostudija Vilniuje?
Atsakyti