Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų nėštumo metu gulėjot ligoninėj?

Apklausa: Ar dėl nėštumo ligoninėj gulėt: (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man kokia 17 sav.prasidejo tepliojimas, nuejau i Greitosios punkta (nes tai buvo sestadienis ir poliklinika nedirbo),jie mane nuveze i Raudonojo kryziaus ligonine, ten apziurejo sako reikia pasilikti. schmoll.gif Nepasilikau, nes pirmadieni darbe svarbu susirinkima turejau.Sekmadieni pragulejau namie, geriau vitaminus, arbateles ir vien lovos rezimas. tongue.gif Pirmadieni vyras nuveze i poliklinika,daktare paaiskino, kad jei noriu turiet si vaikeli turiu gultis, nes kaklelis jau pravertas,taigi is ten iskarto i Sv.Jokubo ligonine su gresianciu persileidimu. Ligonineje, tik gulejau ir gulejau biggrin.gif I laselines jau ziuriet negaliejau, nes tik jas man ir state, per diena buvo 2-3, ir i uzpakali leido vaistus schmoll.gif Bet pasakysiu reikejo to: nuo darbo pailsejau moraliskai ir fiziskai tongue.gif Ir vyras palakste rupindamas biggrin.gif Isguliejau kokia savaite. O vat drauge laike net 2 savaites, nes jai buvo blogiau, nors laikas mazesnis, bet kraujavimas didesnis.Bet irgi nieko, atguliejo ir galiausiai grazia mergyte pagimde tongue.gif Taigi moteris nedvejuokit ir nedelskyt, jei kas ne taip ar itarino geriau pas daktare nueiti ir pasikonsultuotis, ir atguliet ligonineje thumbup.gif
Atsakyti
su antru vaikeliu gulejau 8 sav. - nes buvo pradeje teplioti. echoskopu rado nedidele hematoma, pagulde i ligonine. prileido kraujavima stabdanchiu vaistu (iki shiol uzhpakali skauda prisiminus). pagulejau penkias dienas, parasheu referata ir prezentacija (man buvo tuo metu sesija) ir pabegau namo...
i ligonine gryzhau tik gimdyti smile.gif
Atsakyti
Ačiū mergytės už atsakymus 4u.gif Matot, aš planuoju su vyru porą savaitėlių paatostogauti ir norim išvažiuoti iš Lietuvos. Nors jaučiuosi gerai, vistiek viduje yra baimė, kad ko nenutiktų. Taigi ir klausiu, norėdama sužinoti, kokiame nėštumo periode dažniausiai tos problemėlės būna sad.gif Nors kalbėjau su gydytoju ir jis sakė, kad jei gerai jaučiuosi, tai nėštumas nėra liga ir save saugant galima ir važiuoti atostogauti ir šiaip gyventi įprastą gyvenimą, kad tik mažiau stresų būtų ir dažniau aplankytų geros emocijos thumbup.gif Tai va, dabar esu tokia visai pasimetusi....... doh.gif blink.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(laime2 @ 2005 07 25, 10:52)
Ačiū mergytės už atsakymus 4u.gif Matot, aš planuoju su vyru porą savaitėlių paatostogauti ir norim išvažiuoti iš Lietuvos. Nors jaučiuosi gerai, vistiek viduje yra baimė, kad ko nenutiktų. Taigi ir klausiu, norėdama sužinoti, kokiame nėštumo periode dažniausiai tos problemėlės būna sad.gif Nors kalbėjau su gydytoju ir jis sakė, kad jei gerai jaučiuosi, tai nėštumas nėra liga ir save saugant galima ir važiuoti atostogauti ir šiaip gyventi įprastą gyvenimą, kad tik mažiau stresų būtų ir dažniau aplankytų geros emocijos thumbup.gif  Tai va, dabar esu tokia visai pasimetusi....... doh.gif  blink.gif  sad.gif



Laime2, nesimetyk biggrin.gif suprantu tavo nerima puikiai, bet jei tikrai gerai jautiesi, tai aisku vaziuok! Taigi pailsesit su vyru, pamatysi pasaulio daugiau biggrin.gif tikrai parsivesi kruva geru emociju! biggrin.gif As tik uz tai!! Pati labai noriu keliauti, bet si menesi dar niekaip...Bet koki spali jei puikiai jausiuosi tai tikrai kur nors vaziuosim! Laimingai, isnaudok atostogas, neveltui tau jas dave tongue.gif
Atsakyti
Gulėjau ligoninėje 6-7 sav., nes buvo pradėję teplioti. Bet jokio gydymo neskyrė, tik gulimas režimas. Sakė, iki 14 sav. nėra jokio gydymo. Tiesa, skyrė gerti hormonus iki 20 sav., nes mano pirmasis nėštumas buvo nesivystantis.
Atsakyti
As irgi rugpjucio men planuoju pakeliaut, jauciuosi geria ir mano gydytoja ta pati pasake! O as jauciuosi gerai, tad kodel gi ne mirksiukas.gif Kuo daugiau atostogu, tuo geriau vacation1.gif vacation4.gif
Taip kad tik dziaukis ir lauk atostogu!!

Linkejimai nestuke.gif
Atsakyti
gulejau Raudoname kryz. 8-9 savaitem, siaip nieko baisaus, bet tepliojo.
paskui suzinojau, kad pavojingiausios dienos yra buvusiu menesiu (antro, trecio menesio) dienos, jomis geriau paguleti ir nedaryti stagu judesiu smile.gif
Atsakyti
DIDELIS, DIDELIS ačiū visoms už patarimus ir palaikymą thumbup.gif biggrin.gif 4u.gif Turbūt tikrai reikia atsipalaiduoti ir ramiai pailsėti ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Aš gulėjau su gresiančiu du kartus: 24 savaitę ir 28 savaitę. Maudė pilvo apačią, kaip per mėnesines, netepė, tiesiog skaudėjo kartkartėmis, pilvas sukietėdavo kaip akmuo ir ilgai neatsileisdavo. Pirmą kart lašino magnį, o antrą kar jau arkliškas gynipralio dozes. Liepė kuo mažiau vaikščiot, gulėt, nes pas man visą nėštumą buvo praviras kaklelis, taip pat jis buvo sutrumpėjęs ir suminkštėjęs, taip, kaip prieš gimdymą kad būna.
Atsakyti
Gulėjau ligoninėj 6-7 sav. (laikė 10 dienų). Buvo padidėję gimdos tonusai, spazmavo, tepliojo unsure.gif Jokio gydymo iki 12 sav. netaiko... Vos paguldė į ligoninę,iškart "apšvietė"-prasidės persileidimas,tai ir nestabdys. Tiek,kad gulimas režimas+ vitaminai ir hemeopatiniai vaistai nuo spazmų. Atsilaikėm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 07 25, 16:35)
Aš gulėjau su gresiančiu du kartus: . Maudė pilvo apačią, kaip per mėnesines, netepė, tiesiog skaudėjo kartkartėmis, pilvas sukietėdavo kaip akmuo ir ilgai neatsileisdavo. Pirmą kart lašino magnį, o antrą kar jau arkliškas gynipralio dozes. Liepė kuo mažiau vaikščiot, gulėt, nes pas man visą nėštumą buvo praviras kaklelis, taip pat jis buvo sutrumpėjęs ir suminkštėjęs, taip, kaip prieš gimdymą kad būna.


mano simptomai tie patys blush2.gif ir du kartai, tik pirmas 16 sav o kitas.... nepamenu doh.gif apie 7 men.
lasino magnio daug daug verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 liepos 2005 - 19:15
Aš gulėjau su gręsiančiu 5-6 nėštumo savaitėje, nes tepliojo. Ligoninėje pragulėjau savaitę, o po to mėnesį buvau biuliotenyje, nes buvo gimda kieta. Man išrašė kažkokius hormoninius vaistus, lyg tai iš D raidės g.gif . Vyresnio amžiaus moteriškės mane gasdino, kad ką aš čia žadu pagimdyti su vaistais. Tai turėjau daug streso cry.gif .
26 savaitėje, taip pat atsiguliau į ligonę. Darbe persidirbau, pastresavau ir vakare pradėjo pilvą skaudėti. Kitą rytą nulėkiau pas gydytoją, ji iš kart ir paguldė sad.gif .
Išvada, kad reikia nestresuoti, ilsėtis, poilsiauti ir kuo daugiau gerų emocijų 4u.gif . Ir saugoti savo pilvuką nestuke.gif .
Atsakyti