Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės darželiai

Gal galit patarti prieš kiek laiko reikia rašyti savivaldybėje prašymą dėl darželio g.gif Mes norėtumėm į Pušelę arba Kregždutę 4u.gif Ar prieš metus nebūtų per vėlu unsure.gif O nuo kokio amžiaus į darželį priima? smile.gif
Atsakyti
Laba,
Mes į darželį užsirašėme prieš metus laiko, o dabar jau du mėnesiai kaip namuose sėdžiu, nes auklė susirgo, o darželyje eilė dar nedaėjo. Taip, kad patarimas užsirašyti kuo anksčiau, kad nebūtų per vėlu.
Atsakyti
sveikos mamos,

mano mergytei metukai, nezinau kada i darzeli vesiu, gal triju metu, bet gal jau uzsirasyti i darzeli? O i Pusele gali bet kas rasytis ar tik su negalia vaikai?
Atsakyti
QUOTE(a.inesa @ 2007 01 29, 16:02)
sveikos mamos,

mano mergytei metukai, nezinau kada i darzeli vesiu, gal triju metu, bet gal jau uzsirasyti i darzeli? O i Pusele gali bet kas rasytis ar tik su negalia vaikai?

Sveikute,mano maziukui irgi metukai,tai jau uzrasiau i Pusele,tikrai gali rasytis sveiki vaikiukai,nes ten ejo ir mano vyresnysis sunus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 01 29, 15:08)
Sveikute,mano maziukui irgi metukai,tai jau uzrasiau i Pusele,tikrai gali rasytis sveiki vaikiukai,nes ten ejo ir mano vyresnysis sunus bigsmile.gif



O kur konkreciai reikia rasytis?
Atsakyti
sveikos,

vakar viena mama uzpasakojo, kad PUSELEJ visi -sveiki ir neigalus vaikai bendrose grupese. Atseit jos vaikas paejes ten pradejo megdzioti vaiku su negalia elgesi ir ji teko perkelti i kita darzeli...Ka manot?
Atsakyti
Sveikos, mano vaikas eina į Pušelę. Ten lanko normalių vaikų grupę, nieko negirdėjau apie mišrias grupes. Žinau tik tiek, kad kartais vaikai nueina aplankyti neįgalių vaikų grupių ir manau, kad tai yra gerai. darželiu esu labai patenkinta, labai geras maistas, puikios auklėtojos, tikiuosi, jog taip bus ir toliau.
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2007 02 01, 20:43)
Sveikos, mano vaikas eina į Pušelę. Ten lanko normalių vaikų grupę, nieko negirdėjau apie mišrias grupes. Žinau tik tiek, kad kartais vaikai nueina aplankyti neįgalių vaikų grupių ir manau, kad tai yra gerai. darželiu esu labai patenkinta, labai geras maistas, puikios auklėtojos, tikiuosi, jog taip bus ir toliau.




Aciu uz paaiskinima, tada gerai, kad uzsirasem i Pusele. Man irgi tas darzelis is paziuros laabai patinka. Ten ejom i korekcine manksta su mazaja, tai labai puiki atmosfera, taip viskas jaukiai sutvarkyta:)smagu kaip namuose, o jeigu dar ir aukletojos geros tai super. Mano mama aukletoja , bet kitam mieste, tai as labai atsakingai renkuosi:)

O kada jus uzsiraset i darzeli ir kada eile atejo? smile.gif
Atsakyti
Vaiką užrašiau, kai jam suėjo du metukai, o priėmė kai suėjo treji, kiek žinau ne visus vienodai priima, o priklauso nuo situacijos grupėse, kartais gali ir nereikėti laukti visų metų, o kartais reikia lukterti ilgėliau. Prašymą rašiau savivaldybėje, be to mums ir pagal gyvenamą vietą šis darželis yra arčiausiai namų. Sėkmės jums.
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2007 02 05, 11:00)
Vaiką užrašiau, kai jam suėjo du metukai, o priėmė kai suėjo treji, kiek žinau ne visus vienodai priima, o priklauso nuo situacijos grupėse, kartais gali ir nereikėti laukti visų metų, o kartais reikia lukterti ilgėliau. Prašymą rašiau savivaldybėje, be to mums ir pagal gyvenamą vietą šis darželis yra arčiausiai namų. Sėkmės jums.



Mums irgi Pusele arciausia namu, jau uzsirasem i eile, tai gal iki triju metu sukauksim rolleyes.gif Dabar dar namuciuose augam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(a.inesa @ 2007 02 05, 15:29)
Mums irgi Pusele arciausia namu, jau uzsirasem i eile, tai gal iki triju metu sukauksim rolleyes.gif Dabar dar namuciuose augam smile.gif


sulauksim ne sukauksim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a.inesa @ 2007 01 30, 14:04)
vakar viena mama uzpasakojo, kad PUSELEJ visi -sveiki ir neigalus vaikai bendrose grupese. Atseit jos vaikas paejes ten pradejo megdzioti vaiku su negalia elgesi ir ji teko perkelti i kita darzeli...Ka manot?

bet juk tai normalu, juk vaikai ir suaugusiuos pradeda megziot, tai gal juos ir nuo ju reiktu apribot g.gif
Juk viskas isaugama, tik reikia vaikui paaiskinti kas ir kaip rolleyes.gif
Atsakyti
mamos gal žinote ka nors apie darželi žvaigždute aš norėčiau savo mažaja ten užrašyti,kadangi tas darželis visai mums prie namu ax.gif
Atsakyti