Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės darželiai

QUOTE(witalyli @ 2007 02 20, 17:06)
mamos gal žinote ka nors apie darželi žvaigždute aš norėčiau savo mažaja ten užrašyti,kadangi tas darželis visai mums prie namu  ax.gif

mano dukryte lanko darzeli ZVAIGZDUTE . ir muns labai patinka smile.gif nes tenai labai fainos aukletojos , thumbup.gif maistas kaip ir visur , nekoksai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ritux24 @ 2007 02 24, 10:25)
mano dukryte lanko darzeli ZVAIGZDUTE . ir muns labai patinka smile.gif  nes tenai labai fainos aukletojos ,  thumbup.gif  maistas kaip ir visur , nekoksai schmoll.gif

o as girdejau, kad ne visose grupese, jau tokios geros aukletojos schmoll.gif
Atsakyti
daugkas rasote kad nera geras maistas darzeliuose, as pati dirbau darzelyje vireja, maistas ruosiamas tavrkigai ir gerai, bet ar galima padaryti stebukla kai dienai vienam vaikui skiriama tik 5 lt. as nemanau jog ymanoma duoti daug ir skaniai....
Atsakyti
QUOTE(alysa @ 2007 03 30, 11:42)
daugkas rasote kad nera geras maistas darzeliuose, as pati dirbau darzelyje vireja, maistas ruosiamas tavrkigai ir gerai, bet ar galima padaryti stebukla kai dienai vienam vaikui skiriama tik 5 lt. as nemanau jog ymanoma duoti daug ir skaniai....


Aišku, stebuklų nepridarysi, bet kažkaip tą prėskumą reiktų panaikint, kad bent skonis būtų rolleyes.gif .
Tarkim, dar vienas atvejis - maniškė ne kartą yra paspringusi silkės ašaka - tai negi tokiems mažiems vaikams silkė paložena? Nors čia jau ne virėjų išmislas unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2007 04 06, 17:57)
Aišku, stebuklų nepridarysi, bet kažkaip tą prėskumą reiktų panaikint, kad bent skonis būtų  rolleyes.gif .
Tarkim, dar vienas atvejis - maniškė ne kartą yra paspringusi silkės ašaka - tai negi tokiems mažiems vaikams silkė paložena? Nors čia jau ne virėjų išmislas  unsure.gif .



na tai taip ne virejos sudaro meniu, o sesele su virtuves savininke, maistas butu skalsesnis jei butu valstybines virtuve, nes daba ir savininkei turi buti kazkokia nauda is to... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 03 30, 09:46)
o as girdejau, kad ne visose grupese, jau tokios geros aukletojos schmoll.gif

kaip kas tą gerumą įsivaizduoja mirksiukas.gif , nematėt jūs Kauno auklėtojų mirksiukas.gif O aš galiu palyginti šio darželio ir Kauno auklėtojas (kažkada vasarą esu dirbusi tauragėj, kol dar studentė buvau) ir dar šeimininkutes. Skirtumas kardinalus ir...Tauragės Žvaigždutės naudai. Mane šokiravo vien tai, kad atėjus Kaune į grupę net šeimininkė gali tau paaiškinti, kas tau čia bus galima, ir kas ne. Kai nori pastebėti, kaip adaptuojasi tavo vaikas, tai išskiria kvardatinį metrą ir sėdėk jame, nemėgink net blakstienom krustelti doh.gif Pirmas įspūdis buvo schmoll.gif Na po to gal apsipratau, o gal labiau kauniete pasidariau g.gif biggrin.gif
Beje, Žvaigždutėje ugdymo kokybė daug geresnė, nei mano buvusioje Kauno darbovietėje, o dirbau perestižiniame Kauno darže. Taip kad...galima visur rasti blogų ir gerų momentų. O palenkti auklėtojas sau naudingon linkmėn yra daug būdų mirksiukas.gif Čia jau kiekvienos mamos išmonės ir sugebėjimų reikalas. Net paskutinę pasaulio rūgeną galima išdresuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
As girdejau kad labai dideles eiles i darzelius, idomu ar tiesa. Tai gal jau mums uzsirasyti nors dar tik 3,5 men smile.gif
O nuo kokio amziau i darzeli jau priima vaikuti, pasidalinkit patirtimi nuo kokio amziaus jus isleidot i darza.
Atsakyti
QUOTE(odetat @ 2007 06 16, 19:03)
As girdejau kad labai dideles eiles i darzelius, idomu ar tiesa. Tai gal jau mums uzsirasyti nors dar tik 3,5 men smile.gif
O nuo kokio amziau i darzeli jau priima vaikuti, pasidalinkit patirtimi nuo kokio amziaus jus isleidot i darza.

Nieks per galvą gi neduoda, nueik ir užrašyk. Kad paskui kai reiks verkiant, gali nebūti vietų unsure.gif .

Maniškė išjo 1,8 m. Patenkinta iki šiol thumbup.gif . Aišku, praėjo noro eiti, paskui nenoro eiti etapus, o dabar jokių problemų jau seniai nėra - net keliasi lengvai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 06 01, 12:56)
kaip kas tą gerumą įsivaizduoja  mirksiukas.gif , nematėt jūs Kauno auklėtojų  mirksiukas.gif O aš galiu palyginti šio darželio ir Kauno auklėtojas (kažkada vasarą esu  dirbusi tauragėj, kol dar studentė buvau) ir dar šeimininkutes. Skirtumas kardinalus ir...Tauragės Žvaigždutės naudai. Mane šokiravo vien tai, kad atėjus Kaune į grupę net šeimininkė gali tau paaiškinti, kas tau čia bus galima, ir kas ne. Kai nori pastebėti, kaip adaptuojasi tavo vaikas, tai išskiria kvardatinį metrą ir sėdėk jame, nemėgink net blakstienom krustelti  doh.gif Pirmas įspūdis buvo  schmoll.gif Na po to gal apsipratau, o gal labiau kauniete pasidariau  g.gif  biggrin.gif
Beje, Žvaigždutėje ugdymo kokybė daug geresnė, nei mano buvusioje Kauno darbovietėje, o dirbau perestižiniame Kauno darže. Taip kad...galima visur rasti blogų ir gerų momentų. O palenkti auklėtojas sau naudingon linkmėn yra daug būdų  mirksiukas.gif Čia jau kiekvienos mamos išmonės ir sugebėjimų reikalas. Net paskutinę pasaulio rūgeną galima išdresuoti  mirksiukas.gif

cia siaip galima gincytis iki begalybes, bet kiekvienam darze yra savo + ir savo -, pati esu dirbus ne vienam darzely, tiesa Vilniuje ir kaip ir TRG-eje, taip ir ten yra vieni darzeliai geresni, kiti blogesni, bet siaip manau viskas priklauso nuo darze vadovaujancio personalo, o kas del aukletoju, tai juk visiems geras nebusi tongue.gif

QUOTE(odetat @ 2007 06 16, 19:03)
As girdejau kad labai dideles eiles i darzelius, idomu ar tiesa. Tai gal jau mums uzsirasyti nors dar tik 3,5 men smile.gif
O nuo kokio amziau i darzeli jau priima vaikuti, pasidalinkit patirtimi nuo kokio amziaus jus isleidot i darza.

eik uzrasyk ir sedesi sau ramiai mirksiukas.gif

o as saviski leisiu nuo 3, nes anksciau i "Pusele" nepriima schmoll.gif
Atsakyti
O pradedant leisti vaikiuką į darželį ar jis turi mokėti pats valgyti,būti atpratintas nuo sauskelnių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2007 08 13, 14:01)
O pradedant leisti vaikiuką į darželį ar jis turi mokėti pats valgyti,būti atpratintas nuo sauskelnių? g.gif


Kadangi Puseleje priima tik nuo triju metuku, tai vaikai su pampersais jau nebuna, o valgyti jau kazkiek irgi moka, auklitojos padeda pavalgyti jei kas vaikiukui neiseina. O kaip kituose darzeliuose as nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 18 rugpjūčio 2007 - 15:01
QUOTE(astoldita @ 2007 08 13, 14:01)
O pradedant leisti vaikiuką į darželį ar jis turi mokėti pats valgyti,būti atpratintas nuo sauskelnių? g.gif


Maniškė į "Ąžuoliuką" pradėjo eiti jau be sauskelnių, bet valgyt nemokėjo - išmokė rolleyes.gif . Bet kiek pamenu, buvo vaikų ir su pampersais.
Atsakyti