Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

As depilioju tik kojas, bikini ir pazastys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 03 20, 21:11)
As depilioju tik kojas, bikini ir pazastys  ax.gif



labai teisingai

o tai susirgus depiliacijos manija, kai depiliuojamos visos įmanomos vietos išskyrus galvą - laukia liūdnos pasekmės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 20, 21:34)
O ko jūs tas rankas šienaujat? mastau.gif
Pas mane ant rankų pakankamai ryškūs plaukeliai, bet jų nedepiliavau ir nedepiliuosiu. Nenoriu įaugusių plaukų, spuogų, ataugusių juodų plaukų ir šiaip šilčiau  blush2.gif hihihi.gif
Plaukelių ant viršutinės lūpos taip pat kol kas neliesiu, bo paskum po kokios nevykusios  depiliavijos tektų vaikščioti su spuogais panosėj  fear.gif


Na anksčiau rankų irgi neliesdavau, bet kai nusipirkau epiliatorių - na kaip nepabandysi. Bet nerealus kiekis plaukų išsirovė. Šiaip visas žmogaus kūnas yra apaugęs gyvaplaukiais. Tai aš kai įsivažiuoju būna su tuo epiliatorium - ne tik kojas ir pažastis nusivarau. Tik bikini vis dar nedrįstu unsure.gif Ir dar: pastebėjau, kad kai pradėjau vartoti Perfectil vitaminus, tai plaukai ne tik ant galvos, bet ir ant viso kūno - kur anksčiau nė kvapo tokių plaukų nebūdavo pradėjo želti lotuliukas.gif , bet ant galvos plaukai ir nagai tai irgi patenkinti nuo tų vitaminų thumbup.gif Taigi, lazda turi du galus...
Plaukelius ant viršutinės lūpos depiliuoju Veet šalto vaško juostelėmis (tokios mažutės, mėlynoje dėžutėje). Bandžiau šias juosteles ir kitoms kūno dalims - nieko gero, o ir brangu gaunasi, bet virš lūpos tai pats tas. Be to, ilgam užtenka. Tiesa, virš lūpos man irgi užaugo pakankamai matomi plaukeliai tik tada, kai Perfectilį vartoti pradėjau. Kiek žinau, kosmetologės irgi su vašku gali išrauti plaukus virš lūpos. Man tai niekas nealergizavosi, gal koks 1 nedidelis spuogelis ir buvo, bet susitvarkė.
Noriu paklausti forumiečių - kur nusipirkti kremą po depiliacijos? Šiuo metu dar turiu Veet, kuris buvo kartu su depiliaciniu kremu, man jis patinka ir tinka, bet kremo po depiliacijos atskirai neradau (neskaitant kažkokio neaiškios kilmės Droge už 4 Lt.) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 03 21, 09:09)
Noriu paklausti forumiečių - kur nusipirkti kremą po depiliacijos? Šiuo metu dar turiu Veet, kuris buvo kartu su depiliaciniu kremu, man jis patinka ir tinka, bet kremo po depiliacijos atskirai neradau (neskaitant kažkokio neaiškios kilmės Droge už 4 Lt.)  g.gif


Aš nusipirkau Byly Retard 2in1 kremą po depiliacijos. Jis lėtina naujų plaukelių ataugimą bei neleidžia jiems įaugti. Šiendie tik savaitė kaip naudoju, labiausiai tepiau bikini sritį, nes pas mane čia tiek plaukelių įaugo, kad baisu! doh.gif verysad.gif Taigi po šio kremo naudojimo savaitę dalis niekaip negalėjusių išlįsti plaukelių galiausiai išlindo, o to nepadarę lyg ir žada pasirodyti galiausiai thumbup.gif Dėl lėtesnio ataugimo negaliu kol kas pasakyti, nes tik dvi dienas tepiau ant kojų po epiliacijos. Ten rašo, kad šis kremas veiksmingas tik tada, kai tepamaas, kai plaukeliai buvo išrauti.
250ml kaštuoja 36Lt ax.gif
apie kremuką


Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 20, 20:16)
vat,man pora men,nebuvo problemu rankas ravint,o poto pradejo baisiai iauginet,kad gavau atsiaugint  verysad.gif ,nors ir visokiais spec,kremais, ir alijosiais tepiau ir su sveitikliais bruzinau  doh.gif


Aš irgi nesuprantu kam tas rankas šienaut.
Atsakyti
aš pažinojau vieną merginą, kuri skuto visą kūną, net užpakalį blink.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 21, 10:18)
Aš nusipirkau Byly Retard 2in1 kremą po depiliacijos. Jis lėtina naujų plaukelių ataugimą bei neleidžia jiems įaugti. 250ml kaštuoja 36Lt  ax.gif
apie kremuką


Kur pirkai tą kremą? Man pavadinimas negirdėtas. Gal kas bandėt Jonsons, kuris irgi lėtina plaukų augimą?
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 03 21, 09:45)
Kur pirkai tą kremą? Man pavadinimas negirdėtas. Gal kas bandėt Jonsons, kuris irgi lėtina plaukų augimą?


kažkurioje temoje, lygtai "ko niekada nebepirkčiau" jį labai išpeikė
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 21, 10:36)
aš pažinojau vieną merginą, kuri skuto visą kūną, net užpakalį blink.gif


Nejuokinga. Plaukai ant įvairių neįprastų kūno vietų gali augti dėl daugelio priežasčių: įvairios ligos, sutrikusi hormonų pusiausvyra ir pan. Kaip jau rašiau, man plaukų ant kūno padaugėjo pradėjus vartoti Pervectil vitaminus. Dėžutėje liko keli vitaminai, pabaigsiu ir nepirksiu daugiau. Beje, PERFECTILIU susigundžiau prisiskaičiusi čia kažkur temoje, kad šie vitaminai yra super ir plaukams, ir nagams ir šiaip labai geri. Nieko nenoriu tuo pasakyti, tiesiog man jie davė ir šalutinį poveikį.
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 20, 20:16)
vat,man pora men,nebuvo problemu rankas ravint,o poto pradejo baisiai iauginet,kad gavau atsiaugint  verysad.gif ,nors ir visokiais spec,kremais, ir alijosiais tepiau ir su sveitikliais bruzinau  doh.gif

g.gif Jau kokie metai kai rankas pašienauju ir nieks ten neįauginėja. Reikia tiesiog braukti paplaukiui depiliatoriu pakreipta taip kad suktusi iš apačios į viršų ir ne taip skausmingai nušienauja tik pačius stambiausius ir matomiausius. O įauginėja tai tie smulkiausi mano manymu, dėl to man ir neįauga. Tą pačią taktiką ir pažastim naudoju, nes kitaip tikrai iš skausmo numirt būtų galima biggrin.gif swoon.gif
Va bikini srityje kaip be įauginėjimo prasisukt dar nežinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 03 21, 09:53)
tiesiog man jie davė ir šalutinį poveikį.


bet kad ta merga netrėjo problemų su padidėjusiu plaukuotumu

tiesiog, ji negalėjo neskusti savo kūno - jai trukdė mažiausias pūkelis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 21, 11:18)
bet kad ta merga netrėjo problemų su padidėjusiu plaukuotumu

tiesiog, ji negalėjo neskusti savo kūno - jai trukdė mažiausias pūkelis blink.gif


Čia jau paranoja sakyčiau. Aš, pavyzdžiui, esu pedantiškai paranojiškai tvarkinga. Mažiausia dulkelė ar šiaip koks nešvarumas neduoda ramybės kol nesutvarkau. doh.gif Bet čia tik namie ir ne šitoj temoj apie tai diskutuoti. Sorry
Atsakyti