Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Renačiukas @ 2006 03 21, 09:45)
Kur pirkai tą kremą? Man pavadinimas negirdėtas. Gal kas bandėt Jonsons, kuris irgi lėtina plaukų augimą?


Pirkau Kosmadoj, bet turėtų būti ir Eurokose. Gal ir Droge, nežinau g.gif
Johnsons yra š... paskutinis. Jei netyčia per daug užpili, tai jokiu būdu nesusigers, o tik parafinas nusigramdys. Kažkur jau rašiau, kad iš toj bonkoj esančio parafino kiekio galima būtų bent vieną žvakę drąsiai padaryti biggrin.gif Tiesiog ten toks neralus kiekis to parafino, kad net jei ir yra ten plaukelių augimą stabdančių medžiagų, jos tampa neveiksmingos schmoll.gif
Byly kreme jokio parafino nėr, net daugiau užtepus viskas puikiai susigeria thumbup.gif Bet patikimesnius duomenis pateiksiu po mėnesio mirksiukas.gif




Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 21, 10:36)
aš pažinojau vieną merginą, kuri skuto visą kūną, net užpakalį blink.gif



nu cia matyt jau is neturejimo kas veikt blink.gif

dar norejau paklausti, o kaip geriau depiliuoti: pries plauka ar pagal plauka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvija: 21 kovo 2006 - 12:06
O aš norėjau paklausti gal kas naudojo Veet vaško juosteles bikini sričiai? Kokie atsiliepimai.
Niekada tam nenaudojau vaško, o tik skusdavau, bet jau igrįso tai daryti kas vos ne kas antrą dieną, o ir oda šiek tiek elergizuojasi, ir plaukeliai įauga. Gal kasnors kąnors patars?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 03 21, 13:31)
O aš norėjau paklausti gal kas naudojo Veet vaško juosteles bikini sričiai? Kokie atsiliepimai.
Niekada tam nenaudojau vaško, o tik skusdavau, bet jau igrįso tai daryti kas vos ne kas antrą dieną, o ir oda šiek tiek elergizuojasi, ir plaukeliai įauga. Gal kasnors kąnors patars?



jei niekada nebandei vaško, geriau iš pradžių nueik į kosmetikos kabinetą ir išbandyk profesionalę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 03 21, 13:31)
O aš norėjau paklausti gal kas naudojo Veet vaško juosteles bikini sričiai? Kokie atsiliepimai.
Niekada tam nenaudojau vaško, o tik skusdavau, bet jau igrįso tai daryti kas vos ne kas antrą dieną, o ir oda šiek tiek elergizuojasi, ir plaukeliai įauga. Gal kasnors kąnors patars?


Bandžiau. Pamėginti kartą galima, bet ne daugiau schmoll.gif Kažkokios jos nemanevringos man, nors ir mažos, be to, ne visus plaukelius išrauna, nes pas mane jie giliai ir tvirtai įsikibę doh.gif
Ieškodama to manevringumo nutariau išmėginti elastinį vašką, bet jis neatitiko mano lūkesčių, nes taip norėjosi ant viršaus užlipint kokią popieriaus juostą ir su ja nuplėšt. Taigi dabar nusipirkau to cukrinio vaško su juostelėm. Penktadienį mėginsiu cool.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 21, 15:36)
Bandžiau. Pamėginti kartą galima, bet ne daugiau  schmoll.gif  Kažkokios jos nemanevringos man, nors ir mažos, be to, ne visus plaukelius išrauna, nes pas mane jie giliai ir tvirtai įsikibę  doh.gif
Ieškodama to manevringumo nutariau išmėginti elastinį vašką, bet jis neatitiko mano lūkesčių, nes taip norėjosi ant viršaus užlipint kokią popieriaus juostą ir su ja nuplėšt. Taigi dabar nusipirkau to cukrinio vaško su juostelėm. Penktadienį mėginsiu   cool.gif


Kas per vaškas? Plačiau jei galima blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Bajm @ 2006 03 21, 14:53)
jei niekada nebandei vaško, geriau iš pradžių nueik į kosmetikos kabinetą ir išbandyk profesionalę mirksiukas.gif


Galvojau ir apie tai, tik vis drąsos nerandu tam blush2.gif g.gif O kol išdrįsiu tai teks nevieną kartą dar peiliukais pasidarbuoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 21 kovo 2006 - 17:01
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 03 21, 17:03)
Kas per vaškas? Plačiau jei galima  blush2.gif


Byly vaškas, pagamintas cukraus pagrindu, todėl nusiplauna su vandeniu, yra pridėtos plaunamos juostelės. Ah kaip man niežti išmėginti! biggrin.gif





Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 03 21, 19:27)
Byly vaškas, pagamintas cukraus pagrindu, todėl nusiplauna su vandeniu, yra pridėtos plaunamos juostelės. Ah kaip man niežti išmėginti!  biggrin.gif


Nu tikriausiai palauksiu tavo atsiliepimų po išbandymo o tada gal pamėginsiu ir aš g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2006 03 21, 10:15)
g.gif Jau kokie metai kai rankas pašienauju ir nieks ten neįauginėja. Reikia tiesiog braukti paplaukiui depiliatoriu pakreipta taip kad suktusi iš apačios į viršų ir ne taip skausmingai nušienauja tik pačius stambiausius ir matomiausius. O įauginėja tai tie smulkiausi mano manymu, dėl to man ir neįauga. Tą pačią taktiką ir pažastim naudoju, nes kitaip tikrai iš skausmo numirt būtų galima  biggrin.gif  swoon.gif
Va bikini srityje kaip be įauginėjimo prasisukt dar nežinau  verysad.gif


dekui aciuks.gif reikes pabandyt dar karteli,nes tikrai dabar nekaip atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvija @ 2006 03 21, 12:00)
nu cia matyt jau is neturejimo kas veikt  blink.gif

dar norejau paklausti, o kaip geriau depiliuoti: pries plauka ar pagal plauka  blush2.gif

Reikia pagal plauką ir taip kad suktūsi iš apačios į viršų. Tik prieš plauką išeina greičiau, tai blauzdas raviu prieš plauką blush2.gif
Atsakyti
Buvau pas kosmetologe del iaugusiu plaukeliu, ji man pasake, kad nieko cia nepadarysi ir reikia laukti schmoll.gif Nejau, kosmetologe tikrai nieko negali padaryti? Ar cia tik man tokia bejege pasitaike? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 03 22, 17:16)
Buvau pas kosmetologe del iaugusiu plaukeliu, ji man pasake, kad nieko cia nepadarysi ir reikia laukti schmoll.gif Nejau, kosmetologe tikrai nieko negali padaryti? Ar cia tik man tokia bejege pasitaike? g.gif

O nepasakė ko reikia laukti? Kol visi įaugs ir nebereikės nieko depiliuoti? lotuliukas.gif
Atsakyti