Įkraunama...
Įkraunama...

Fototechnika

Lyg mačiau naują temą, bet dabar nerandu...

O iškilo naujas klausimas.
Nors buvau nusprendusi, kad pirksiu YONGNUO YN460-II, tačiau apsvarsčiau ir nusprendžiau, kad noriu patikimesnio varianto, nes neturiu nei noro, nei pinigų rizikuoti, o blykstės reikia. Kaip Metz 36 AF-5? Taip, ji nėra galinga, bet turėsiu daugiau galimybių nei su integruota.

O gal aš klystu kur nors, labai laukiu komentarų. Ačiū.
Atsakyti
Kolega turi YONGNUO blykstę, tiesa, neautomatinę, kokybė tikrai ne tokia tragiška, kaip gali pasirodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rG @ 2011 10 12, 11:22)
Lyg mačiau naują temą, bet dabar nerandu...

O iškilo naujas klausimas.
Nors buvau nusprendusi, kad pirksiu YONGNUO YN460-II, tačiau apsvarsčiau ir nusprendžiau, kad noriu patikimesnio varianto, nes neturiu nei noro, nei pinigų rizikuoti, o blykstės reikia. Kaip Metz 36 AF-5? Taip, ji nėra galinga, bet turėsiu daugiau galimybių nei su integruota.

O gal aš klystu kur nors, labai laukiu komentarų. Ačiū.

mano panasaus amziaus (jaunuoliai, ne metu nesiekia) SB900 jau buvo sugedus, YN465 dar ne. Taigi pas mane patikimumas 1:0 Yongnuo naudai biggrin.gif
Tiesa, teko ciupinet yongnuo su LCD, tai jis - RAUDONAS! WTF? Gal daba kitokios spalvos daro...
Atsakyti
turiu ir as klausima , zadu pirkt stikla canon 24-70mm 2.8, noriu mazesnese patalpose tilpt, nes 50mm neitelpu ,kazin kokie atsiliepimai apie juos ar tikrai jie verti demesio , nepigus malonumas gaila butu ismest be reikalo , o gal geriau tik 35mm 1.4, panasi beveik jo kaina , kas galetu mane paprotint siuo klausimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eurik@.k: 17 spalio 2011 - 12:55
kas turit ant cropo 85mm, verta?
jis taip baisiai išgirtas, nežinau, mąstau ar ant cropo man jis nebus per siauras.. ir taip, žinau, kad apie fotkinimą patalpoj pamiršt.
Atsakyti
sveiki, kreipiuosi i jus pagalbos 4u.gif norim isigyti nauja totoaparata, dairomes i veidrodini.
kelius modeliukus nusiziurejom, Nikon D3100, Nikon D5100, Canon 600D. naudojamas bus ne darbui, o sau,megejiskam fotografavimui, tiesiog norisi kokybisku nuotrauku. koki patartumete rinktis??? arba gal galite koki gera pasiulyt? taip galvoju, kad valdymas turetu buti ne sudetingas, nustatymu maziau, nes visu gal ir neatsiminsim blush2.gif biggrin.gif na vienu zodziu, kad butu patogus naudojime smile.gif
buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2011 10 17, 13:47)
turiu ir as klausima , zadu pirkt stikla canon 24-70mm 2.8,  noriu  mazesnese patalpose tilpt, nes 50mm neitelpu ,kazin kokie atsiliepimai apie juos ar tikrai jie verti demesio ,   nepigus malonumas gaila butu ismest be reikalo , o gal geriau tik 35mm 1.4, panasi beveik jo kaina ,   kas galetu mane paprotint siuo klausimu smile.gif

koki bodi turi?

ypac, jei neturi kazko tam diapazone, tai kaip ir verta, na cia jau pati turesi nusprest.

evelinukas gal tada verta pasidairyti i beveidrodzius? bus patogiau tampytis, ypac su placiakampiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robobebras: 18 spalio 2011 - 14:52
QUOTE(robobebras @ 2011 10 18, 13:49)
koki bodi turi?





canon 50d
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2011 10 18, 14:49)


ypac, jei neturi kazko tam diapazone, tai kaip ir verta, na cia jau pati turesi nusprest.





mano didžiausias 50mm lotuliukas.gif
laikiau 70 - 200 patiko, beet to kurio noriu gyvenime neįpirksiu, tai galvoju gal apsistot pradžiai ties 85mm.. bet įdomu kas turi ar tikrai vertas jis, man patinka portretai, tai ir mąstau
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2011 10 18, 16:06)

blin kazkaip brungus jis ant tokio bodzio, pigesnio kokio neuztektu? Aisku, kad jis kainuoja visgi ne veltui tiek daug. Perka zmones, dziaugiasi, bet vis tiek, kur imanoma, stengiasi naudoti fixus.

QUOTE(ypač @ 2011 10 18, 22:20)
mano didžiausias 50mm  lotuliukas.gif
laikiau 70 - 200 patiko, beet to kurio noriu gyvenime neįpirksiu, tai galvoju gal apsistot pradžiai ties 85mm.. bet įdomu kas turi ar tikrai vertas jis, man patinka portretai, tai ir mąstau

nu tai galvok, galvok smile.gif. As turiu, man tinka, tik tiesa, neturiu cropo.
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2011 10 19, 14:25)
blin kazkaip brungus jis ant tokio bodzio, pigesnio kokio neuztektu? Aisku, kad jis kainuoja visgi ne veltui tiek daug. Perka zmones, dziaugiasi, bet vis tiek, kur imanoma, stengiasi naudoti fixus.


g.gif o pigesni koki patartum
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2011 10 19, 17:49)
g.gif o pigesni koki patartum

ziurint ka dabar turi ir ko tau paciai truksta. ar tik del patalpu ar kaip.
Patalpose tas f2.8 ant cropo vis tiek daznai per siaura skyle, o su dar tamsesniu visai blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robobebras: 19 spalio 2011 - 18:59