Įkraunama...
Įkraunama...

Fototechnika

QUOTE(juratike13 @ 2011 10 19, 20:34)
Laba, o ka daryt, kai visur raso isorines blykstes naudojimas-nukreipti i lubas at i kita balta-sviesu ploteli, bet jei jo nera, kalbu konkreciai apie bzn., kur viskas mirgu marga,kur tada nukreipti ta blykste...ir gal kas lietuviskai aiskiai paaiskintu, kaip naudotis blykste, kaip su nustatymais.Uz poros dienu reiks fotografuot, blykste rankoses 1 diena...kalbu apie canon speedligt EXII mirksiukas.gif


A kodel seminara ignoravom? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 10 21, 14:17)
A kodel seminara ignoravom? mirksiukas.gif

Andriuska, o todel,kad iki seminaro dasigaut ir vel namo parsigaut-virs 700km...labai del to liudejau, nes labai reikiamu momentu man jis but buves...o live versijos nera...bus ir uz ja susimokejus,kad pamatyt 4u.gif
Taigi, o jei trumpai drutai-neiseina? mirksiukas.gif
Atsakyti
Nelabai. Suprask blykstes funkcijas, mygtukus, pabandyk ivairiom apsvitimo salygom ir ekspozicijos prioritetais pafotografuoti. Pakraipyk blykstes galva. Zodziu sunku paaskinti kai neparodai kaip galima daryti ir koks skirtumas rezultate.
Atsakyti
Laba smile.gif

noriu įsigyti palapinę savo rankdarbių fotografavimui. Dabar žiema, natūralios šviesos mažai ir t.t.

Gal aks naudojatės ar šiaip žinot į ką reiktų atkreipt dėmesį? Nes kainuos nuo ebėjaus iki... kokybė matyt irgi, nors atrodo kas čia tokio. Medžiagos gabalas.

Ar galima prisitaikyti buitines lempas įsisukus šaltesnio apšvietimo lemputes. Ar geriau kartu įsigyt ir apšvietimą.

Bėda ta kad finansų nėra, o dirbiniai turi atrodyti kuo arčiau realybės. Spalvos ir t.t.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif gal kas pasiųlytų kur būtu galima nebrangiai pataisyti fotoaparato objektyvą? Nukrito ir įlinko į vidų.. nebepasisuka nei kur artint, nei kur fokusuoti verysad.gif Būtu didelis ačiū jei pasidalintumėte patarimais.
Atsakyti
QUOTE(shineida @ 2011 11 05, 01:03)
Sveiki 4u.gif  gal kas pasiųlytų kur būtu galima nebrangiai pataisyti  fotoaparato objektyvą? Nukrito ir įlinko į vidų.. nebepasisuka nei kur artint, nei kur fokusuoti verysad.gif  Būtu didelis ačiū jei pasidalintumėte patarimais.


Koks miestas? Vilniuje žinau vieną, kuris gerai ir nebrangiai daro, tik kartais ilgokai užsitęsia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2011 11 05, 10:11)
Koks miestas? Vilniuje žinau vieną, kuris gerai ir nebrangiai daro, tik kartais ilgokai užsitęsia smile.gif


Aš iš mažesnio miesto, pas mus nieks netaiso, tad Vilnius tinka smile.gif o kiek panašiai tas "ilgokai užsitesia"? noriu bent jau sužinoti kiek panašiai nusiteikt laukimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shineida @ 2011 11 05, 00:03)
Sveiki 4u.gif  gal kas pasiųlytų kur būtu galima nebrangiai pataisyti  fotoaparato objektyvą? Nukrito ir įlinko į vidų.. nebepasisuka nei kur artint, nei kur fokusuoti verysad.gif  Būtu didelis ačiū jei pasidalintumėte patarimais.


Aš objektyvą esu taisius Vilniuje Pylimo g. Kodak rodos iškaba, ten arčiau centro poliklinikos. Pataisė gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 11 05, 11:21)
Aš objektyvą esu taisius Vilniuje Pylimo g. Kodak rodos iškaba, ten arčiau centro poliklinikos. Pataisė gerai smile.gif


o kiek panašiai kainavo ir kiek laiko taisė? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineida: 05 lapkričio 2011 - 16:26
QUOTE(shineida @ 2011 11 05, 16:25)
o kiek panašiai kainavo ir kiek laiko taisė? smile.gif


buvo tai prieš du metus, nelaai gerai pamenu. Pas mane po atostogų neveikė fokusavimas. Tai manau ir nuo problemos priklauso kokia kaina g.gif
Atsakyti
Niekas nepasakys tikslios kainos, kol nepamatys kas per gedimas nutiko. Gali būti jog jau nepataisys. Kaune žinau gerą meistrą. Jei labai reikia objektyvo galima laikinai kokį išsinuomoti. Jei sutaisyti bus per brangu galima meistrui parduoti tą objektyvą.
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2011 11 05, 10:11)
Koks miestas? Vilniuje žinau vieną, kuris gerai ir nebrangiai daro, tik kartais ilgokai užsitęsia smile.gif


ar galėtumėte pasakyti adresą? smile.gif
Atsakyti