Įkraunama...
Įkraunama...

Forumiečių patarimai... Ar visada nuoširdūs?

QUOTE(lotute @ 2009 01 12, 15:43)
a ko čia pykti, žmonės kaip kas išmano tas taip piniga daro, o mums belieka atsirinkti, ką ir iš ko pirkti ir ko ne  mirksiukas.gif



Pykstama todėl, kad forumas ne turgaus aikštė, o vieta, kur tikimasi gauti vertingų patarimų, o platintojai dažnai teršia forumą tiesioginėmis reklamomis, kartais jos būna ir užslėptos... Skelbimams visada yra skelbimų skyrelis, bet kažkodėl daugelis tokių gudruoliukų supranta, kad iš tiesioginės reklamos "parduodu tą ar tą" uždirbsi daug mažiau, nei iš užslėptos... Kaip Jūs jaustumėtės, jei sužinotumėte, kad nusipirkote prekę, kurią išgyrė, kad labai gera vien dėl to, kad tas žmogus ją parduoda ir iš to "kala" pinigus? Man supermamos labai patikimas forumas, kartais net į studijų darbus įtraukiamas, todėl norėtųsi juo PASITIKĖTI. Sąžiningos platintojos, kurios pagiria kokį produktą, bet pasisako, kad yra platintojos, tikrai nerašo "paklodžių-panegirikų" bene per visas panašaus pobūdžio temas...
Norėčiau, kad ir toliau supermamos stiprintų pasitikėjimą, o ne jį griautų... Šiaip labai nemėgstu forumų, bet šis forumas yra išimtis vien dėl keliamo pasitikėjimo. O kuo toliau, tuo daugiau randu bandymų pasipelnyti...

Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 01 12, 15:21)
Pykstama todėl, kad forumas ne turgaus aikštė, o vieta, kur tikimasi gauti vertingų patarimų, o platintojai dažnai teršia forumą tiesioginėmis reklamomis, kartais jos būna ir užslėptos... Skelbimams visada yra skelbimų skyrelis, bet kažkodėl daugelis tokių gudruoliukų supranta, kad iš tiesioginės reklamos "parduodu tą ar tą" uždirbsi daug mažiau, nei iš užslėptos... Kaip Jūs jaustumėtės, jei sužinotumėte, kad nusipirkote prekę, kurią išgyrė, kad labai gera vien dėl to, kad tas žmogus ją parduoda ir iš to "kala" pinigus? Man supermamos labai patikimas forumas, kartais net į studijų darbus įtraukiamas, todėl norėtųsi juo PASITIKĖTI. Sąžiningos platintojos, kurios pagiria kokį produktą, bet pasisako, kad yra platintojos, tikrai nerašo "paklodžių-panegirikų" bene per visas panašaus pobūdžio temas...
Norėčiau, kad ir toliau supermamos stiprintų pasitikėjimą, o ne jį griautų... Šiaip labai nemėgstu forumų, bet šis forumas yra išimtis vien dėl keliamo pasitikėjimo. O kuo toliau, tuo daugiau randu bandymų pasipelnyti...

pala, pala, negi išklausiusi vienos nuomonę iš karto begate/skubate pirkti tą daiktą/prekę?tokiu atveju, jau kaltinkite save, o ne platintojas kurios sugeba taip greitai įkalbėti iš jos pirkti mirksiukas.gif
iš karto pasisakau, nesu jokia platintoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš manau, kad tam yra ir kitos mamos forumietės, kurios pamačiusios kad kažkas gerai pasisako apie nekokį produktą, pasakys savo nuomonę ir atsiliepimus. Čia ir yra esmė, iš daugybės nuomonių ką nors panašiau į tiesą ir atsirinksim.
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 01 13, 20:28)
pala, pala, negi išklausiusi vienos nuomonę iš karto begate/skubate pirkti tą daiktą/prekę?tokiu atveju, jau kaltinkite save, o ne platintojas kurios sugeba taip greitai įkalbėti iš jos pirkti mirksiukas.gif
iš karto pasisakau, nesu jokia platintoja mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kol kas nenusivyliau siuo forumu ir vis dazniau cia uzsuku 4u.gif
sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi moku atsirinkti, tai dar neteko nusvilti, vieno žmogaus nuomone tikrai nepasikliauju. Bet yra nemažai žmonių, kuriems kas nors tik užsimena apie tam tikrą produktą, tuoj ir lekia pirk (pvz., mano teta, nukentėjusi per tokias reklamas labai daug).
O kokia galia netiesioginės forumo reklamos, manau, ne viena susidūrėte. Kelis kartus nuėjusi pirkti tam tikro produkto išgirsdavau, kad jo nebėra, arba pasidžiaugimus, kad taip gerai perka... Ir VISADA seka klausimas: "čia turbūt SUPERMAMOSE sužinojote?"...
Tai va, todėl ir norisi, kad patarimai būtų nuoširdūs, o ne iš noro užsidirbti ar pareklamuoti kažką.
Atsakyti
As esu "Oriflame" ir "Avon" konsultante. Dazniausiai temose apie kosmetika giriu butent "Avon" ir "Oriflame" prekes, nes jas daugiausia ir naudoju, todel turiu ka pasakyti, palyginti su tuo, ka esu naudojusi anksciau. Savo paslaugu nereklamuoju ir galiu drasiai pasakyti visa tiesa apie priemones, kurios man nepatiko, sukele alergines reakcijas ir pan. Cia klienciu sau neieskau, pati ateinu pasiskaitineti noredama gauti tikru patarimu, o ne maldeliu apie tai, kokia viena ar kita firma tobula ir nepakeiciama doh.gif
Bet galiu prisipazinti, kad tas platinimas sukelia siokia tokia priklausomybe pirkti daug ir daznai ir tai, deja, man pelno nenesa... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonstruck @ 2009 01 14, 23:04)
As esu "Oriflame" ir "Avon" konsultante. Dazniausiai temose apie kosmetika giriu butent "Avon" ir "Oriflame" prekes, nes jas daugiausia ir naudoju, todel turiu ka pasakyti, palyginti su tuo, ka esu naudojusi anksciau. Savo paslaugu nereklamuoju ir galiu drasiai pasakyti visa tiesa apie priemones, kurios man nepatiko, sukele alergines reakcijas ir pan. Cia klienciu sau neieskau, pati ateinu pasiskaitineti noredama gauti tikru patarimu, o ne maldeliu apie tai, kokia viena ar kita firma tobula ir nepakeiciama  doh.gif
Bet galiu prisipazinti, kad tas platinimas sukelia siokia tokia priklausomybe pirkti daug ir daznai ir tai, deja, man pelno nenesa...  verysad.gif



Aš pati turiu vieną Avon ir kelis Oriflame gaminius, kurie man labai tinka ir patinka. Kai paklausia kas, pasakau savo nuomonę... Bet kalbama ne apie tokius platintojus, kurie (kaip Moonstruck) rekomenduoja tikrai nuoširdžiai, o apie tuos, kurie tiesiogiai reklamuojasi, dažnai net temos būna užvedamos: "parduodu tokį produktą, tel xxx arba į az..." ir giria be atodairos iš eilės visus produktus...
Atsakyti
Ko gero prisijungsiu ir aš... Štai vienas pavyzdys, kaip yra brukama kosmetika, kurią mamytė matyt ir platina http://www.supermama...?...5411&st=528 doh.gif
Ir dar lape atgal ir tos pačios mamytės reklama, tik vos vos subtilesnė g.gif
Vat tokie dalykai asmeniškai mane tai erzinti pradeda...
Atsakyti
Sveikos panorau ir aš savo nuomonę išsakyti esu ir aš Oriflame(platintoja ),platinu sau ir savo šeimai,pasiūliau ir draugei užsiregisruoti,kadangi pinigų daug neturime perkame produktus plaintojų kainomis taip sutaupome keletą litų,o ir galime sau leisti pasigražinti hi.gif mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volungele: 01 balandžio 2009 - 17:27
Tam juk ir yra forumas, kad diskutuoti ir dalintis patirtimi ir įspūdžiais: vienoms padėjo, kitoms pakenkė. Skirtingiems žmonėms skrtingi produktai, skirtingai tinka.

Beje gal kas žinote kas Avon arba Oriflame platina? bigsmile.gif niekaip negaliu susirasti sau platintojos bigsmile.gif
Papildyta:
Gal galite man į AŽ, kad nebūtų kaip reklama wink.gif o tai visi čia matau labai pyksta už tokius dalykėlius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(birutke @ 2009 10 29, 19:42)
Gal galite man į AŽ, kad nebūtų kaip reklama wink.gif o tai visi čia matau labai pyksta už tokius dalykėlius tongue.gif

Eikit ir ieškokit atitinkamose temose kosmetikos gamintojų subforume.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 10 29, 19:08)
Eikit ir ieškokit atitinkamose temose kosmetikos gamintojų subforume.


Čia tiek tu temų kad gali tris metus ieškoti ir nieko nerasti, tokia sena senbuve ir gaila imesti nuoroda tokiai naujai dalyviai, nu ka aš žinau 4u.gif
Atsakyti